ru

Сівалки


темпо ф1 Сівалка TEMPO F8
Сівалки / Väderstad
темпо л4 Сівалка Tempo L
Сівалки / Väderstad
spirit1 Сівалка Spirit 600 C
Сівалки / Väderstad

Сівалки просапні від найкращих виробників

Призначена сівалка про сапна для швидкого, якісного висіву. Є моделі, що дозволяють висаджувати рослини на відстані 70 см між рядами, укомплектовані бункерами для сухих добрив. У компанії Техноторг можна за вигідною ціною купити найрізноманітнішу техніку для успішного ведення сільськогосподарського бізнесу.

Сівалки просапні - особливості та характеристики

У компанії Техноторг можна купити просапну сівалку пневматичну. У продажу є і механічні моделі. Виробники цього обладнання:

  • KUHN;
  • Great Plains;
  • Agromaster;
  • Червона зірка і деякі інші заводи.

Є моделі з пристроєм перекриття частини зернових апаратів. Вони сприяють створенню колії, яка необхідна під час роботи за технологією інтенсивного обробітку. Для прискорення роботи можна з'єднувати три сівалки разом в особливому порядку. Таке зчеплення має використовуватися з потужними тракторами. Устаткування укомплектоване спеціальними гідрофікованими маркерами, які управляються з кабіни.

Сьогодні можна купити просапну сівалку в Україні для виконання робіт із точного висіву насіння одного або різного розміру сої, кукурудзи та багатьох інших культур. Варто звернути увагу на модель СПМ-8 від Велес-Агро. У її конструкції використали особливий вакуумний висівний апарат виробництва американської фірми. Вона може працювати за no-till технологією. Для цього її оснастили хвилястим турбодиском. Він обробляє ґрунт, очищає від пожнивних решток насіннєве ложе.

У продажу є мінімального циклу сівалка просапна ціна на неї доступна будь-якому господарству. Вона сприяє підвищенню ефективності роботи. З її допомогою можна засіяти більше на один гектар за день, ніж з іншим аналогічним обладнанням. Це моделі CTA-4000, CTA-4000HD від Great Plains. Прикочувальне колесо у них оснащене спеціальною рукояткою, за допомогою якої можна регулювати глибину посіву. Ці моделі забезпечують високу точність заглиблення. Вони виконують якісне закривання борозни.

У компанії Техноторг завжди представлений великий вибір найрізноманітнішої техніки. Є своя ремонтна база, що дає змогу виконувати складні роботи. У компанії працюють досвідчені фахівці. Вони можуть виконати практично будь-який ремонт. Щоб купити просапну сівалку, отримати допомогу у виборі найбільш підходящого обладнання, можна зв'язатися з менеджерами.