ru

Сівалка YP-825A Great Plains


Щоб дати можливість невеликим господарствам працювати з тими самими технологіями підвищення врожайності, що доступні власникам великих агрегатів, інженери Great Plains розробили три моделі компактних просапних сівалок, суміщених із пневматичною системою подачі насіння Air-Pro®, які мають нову довжину міжрядь та функцію точного висіву.

Володіючи додатковою оперативною гнучкістю, 8-рядні просапні сівалки можуть бути налаштовані як для роботи зі стандартними одинарними рядами, так і для роботи з нашою інноваційною конструкцією здвоєних рядів (міжряддя: 76,2 см, 91,4 см, 96,5 см, 101,6 см).

Як і на більших сівалках Yield-Pro, на 8-рядних машинах встановлені сошники серії 25, які гарантують чудову точність висіву, мають тривалий термін служби і набагато простіші в обслуговуванні, ніж більшість конкурентних аналогів. Даний тип сошника не тільки сумісний з великою кількістю висівних дисків для різних форм і розмірів насіння, а й пропонує на вибір різні типи коліс, що котируються, для будь-яких умов і методів висіву. Гідровентилятор створює позитивний тиск повітря в системі висівних апаратів Air-Pro®, що забезпечує неперевершену точність висіву, а 10-сантиметровий трубопровід і пропорційні кільця системи висіву гарантують рівномірність розподілу тиску всіма рядами сівалки, даючи змогу не турбуватися про витік повітря.

ПЛАСТИКОВІ БУНКЕРИ

Пластикові бункери забезпечують рівномірну подачу насіння у висівні апарати Air-Pro®. Вони розроблені спеціально для здвоєних рядків. Обсяг бункерів становить 58,2 л.

МАРКЕРИ СЛІДУ

Міцні опціонні гідравлічні маркери обладнані зубчастими дисками.

ПНЕВМАТИЧНА СИСТЕМА ПОЗИТИВНОГО ТИСКУ

Вентилятор діаметром 15,24 см забезпечує позитивний тиск повітря для доставки насіння у висівні апарати.

PULL-TYPE OR 3-POINT

Обирайте триточкову або тягову конфігурацію. Причіпні машини можуть бути доповнені рідкими або сухими добривами.

ВИСІВНІ ДИСКИ ДЛЯ РІПАКУ

Виробники ріпаку оцінять точний висів і розстановку насіння в рядку, при застосуванні дисків для ріпаку від Great Plains. Спеціально розроблений диск є частиною нашого вже широкого списку дисків Air-Pro® для висіву кукурудзи, сої, сорго, соняшнику, бавовни, пшениці та цукрових буряків.

ВИСІВНИЙ АПАРАТ AIR-PRO®

Цей простий висівний апарат, у роботі якого використовується позитивний тиск повітря, має найвищий рівень поштучного висіву з усіх агрегатів, представлених сьогодні на ринку. Він забезпечує однакові робочі інтервали, тому що насіння "каменем" падає із запатентованої насіннєвої трубки Clear-Shot®. Вихлопні гази відводяться впритул із машиною та в напрямку землі, а не в атмосферу, завдяки чому система отримала назву Bee-Friendly™. Завдяки делікатному поводженню з насінням, цей апарат є більш ефективним, порівняно з вакуумними агрегатами, і потребує меншого обсягу технічного обслуговування.

ВИСІВНА СЕКЦІЯ ІЗ СЕРІЇ 25

У висівних секціях із серії 25 використовуються паралельні важелі з кованого чавуну, що забезпечують їхню тривалу стабільну роботу. Диски діаметром 38,1 см і товщиною 4 мм, що обертаються на підшипниках типу 205 з потрійним ущільненням, гарантують тривалий термін служби і точну глибину посіву. Диски зміщуються на 13 мм, щоб тонкими скибочками нарізати пожнивні залишки та формувати бездоганний насіннєвий жолоб.

МОДЕЛЬ

YP-825A

МІЖРЯДДЯ / КІЛЬКІСТЬ СОШНИКІВ

76,2 см / 8 рядів

91,4 см / 8 рядів

96,5 см / 8 рядів

101,6 см / 8 рядів

76,2 см (здвоєні ряди) / 16 рядів

91,4 см (здвоєні ряди) / 16 рядів

96,5 см (здвоєні ряди) / 16 рядів

101,6 см (здвоєні ряди) / 16 рядів

РОЗМІР КОЛЕС

8R19.5 LT

*ПОТУЖНІСТЬ ТРАКТОРА (мін.)

115-200 к.с.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

ШИРИНА (без маркерів)

6,1 м

ШИРИНА (з маркерами)

6,5 м

ШИРИНА (транспортна)

6,5 м

ДЛИНА (транспортна)

3,9 м

КЛІРЕНС (транспортний)

залежить від зчіпки трактора (у середньому 35,6 см)

ВИСОТА (транспортна)

1,9 м (якщо кліренс 35,6 см)

СОШНИКИ

СЕРІЯ ЗОШНИКІВ

Серія 25

ТИСК НА ҐРУНТ

56,7-113,4 кг

ДОВЖИНА ХОДУ СОШНИКА (ВГОРУ-ВНИЗ)

25,4 см

МЕЖА КОЛИВАННЯ ГЛИБИНИ СОШНИКА

0-9 см

ОБ'ЄМ

НАСІННЄВІ ЯЩИКИ

451 л (міжряддя: 76,2 см)

902 л (міжряддя: 76,2 см, здвоєні ряди)

БУНКЕРИ ДЛЯ ДОБРИВ

1514 л (2x200) - рідкі добрива

1019,5 л (4x9) - сухі добрива