ru

Сівалка зернова механічна SZM NIKA 6 VELES AGRO


Сівалка зернова механічна СЗМ Ніка-6. При застосуванні ресурсозберігаючих технологій, сівба більшості зернових культур проводиться після мінімального обробітку ґрунту дисковими плугами.
Для агрегатування рекомендовано використовувати трактор тягового класу - 3.0.

Для отримання дружних і потужних сходів виникає необхідність вибору універсальної сівалки, яка за найменших затрат праці на переналаштування норм і глибин висіву змогла б забезпечувати першокласний висів широкого спектра сільськогосподарських культур. Вивчивши сучасні напрямки розвитку зарубіжної посівної техніки, ТОВ "Велес-Агро ЛТД" розробила нову серію механічних сівалок СЗМ, призначену для висівання рядним способом зернових, трав, овочів, сумішей, бобових, технічних та інших культур за мінімальною технологією обробітку ґрунту, із зусиллям тиску на сошник від 80 до 120 кг та системою прикочування посівного матеріалу.

Випробувана часом котушкова система дозування висіву насіння в сівалках серії СЗМ вдосконалена із застосуванням новітніх технологій оброблення поверхонь деталей та використанням високоміцних і зносостійких компонентів у їх виготовленні. Завдяки поєднанню гвинтового методу регулювання котушок на задану норму висіву та переключенню швидкостей обертання редуктора, сівалка може бути налаштована як на норму мікросівби від 6 кг/га, так і на норму макросівби до 400 кг/га, а в разі комплектації дрібнонасіннєвим бункером від 1 кг/га до 40 кг/га.

Тип сівалки навісна/
причіпна
Робоча ширина захвату (м) 6
Транспортна ширина (м) 6,0/2,5
Кількість сошників (шт) 39
Ширина міжрядь (см) 15,24-17,0
Тиск сошників на ґрунт (кг) 80-120
Ємність бункера для зерна (л) 1260
Ємність бункера для добрив (л) 630
Ємність трявяного бункера (л) 180
Глибина посіву насіння (мм) 10-89
Норма висіву зернових (кг/га) 8,0-250
Норма висіву трявяного бункера (кг/га) 1,0-40
Норма внесення добрив (кг/га) 25-250
Продуктивність (га/год) 3,1-6,0
Вага сівалки (кг) 4300
Необхідна потужність трактора (к. с.) 200/130

Коробка регулювання швидкості висіву насіння сівалки СЗМ "Ніка-6":

Коробка высева скорости семян сеялки Ника-4 Велес Агро

Зернова сівалка "Ніка-6" має два місткі бункери - 1300 л для насіння і 525 л для добрив, що створює передумови для високої продуктивності та зниження витрат на дозавантаження сівалки під час проведення сівби. Ба більше, у разі демонтажу міжбункерної перегородки, місткість зернового бункера збільшується до 1825 л.

Для формування ідеального насіннєвого ложе застосовано конструкцію зміщеного розміщення дисків сошника, що також оберігає його від засмічення камінням. При цьому перший диск прорізає рівну лінію сівби, ріже пожнивні рештки, а другий розпушує ґрунт і готує насіннєве ложе. Диски виготовлені зі шведської борвмісної сталі. Зносостійкість сталі втричі вища за її вітчизняні аналоги. Диск сошника комплектується дворядним радіально-наполегливим підшипником із манжетним ущільненням і пилозахисною кришкою 5205GP.

Задана глибина посіву насіння досягається за рахунок механізму притискних пружин, які, окрім регулювання глибини, дають змогу механізму со шника копіювати поверхню площі, що засівається. Розташоване за сошником прикочувально-регулювальне колесо підтримує чітке ведення глибини загортання насіння, забезпечує контакт посівного матеріалу з ґрунтом, необхідний для оптимального надходження вологи по капілярах, рівномірного формування кореневої системи та схожості.

Будова сошника сівалки СЗМ "Ніка-6":

Сошник сеялки СЗМ Ника-4 Велес Агро

Диск сошника сівалок СЗМ "Ніка" з дворядним радіально-наполегливим кульковим підшипником підвищеного ресурсу 5205GP.

 

Диск сошника с двухрядным подшипником Диск сошника сеялки с двухрядным подшипником

Для агрегатування сівалки з різними типами тракторів передбачено навісне або причіпне виконання, а опція поздовжнього транспортування дає змогу перевозити сівалки СЗМ дорогами загального призначення.

Купити сі валку СЗМ Ніка-6 за ціною виробника. Купуючи сівалку від виробника, кожен покупець отримує сервісне обслуговування на всі придбані сівалки та агрегати, а також виїзд фахівця і можливість безкоштовної заміни деталей.

Результат посіву ріпи, сівалкою СЗМ Ніка:

 

Посев репы сеялкой СЗМ Ника Всходы посева репы

Добре видно витримку відстані посіву для правильного розвитку рослини. Для даної культури цей фактор є дуже важливим, тому зернові механічні сівалки СЗМ Ніка максимально підходять для посіву навіть дуже вимогливих культур.