ru

Кормозаготівельна техніка

izmelchiteli-kukuruzy-mc-kuhn-ru-2 Подрібнювачі кукурудзи MC KUHN
Кормозбиральні комбайни / KUHN
kombain-rotornyi-pritsepnoi-ros-2-ukrselkhozmash-ru-2 Комбайн роторний причіпний РОСЬ-2 Білоцерківмаз
Кормозбиральні комбайни / Білоцерківмаз
kormouborochnyi-kombain-new-holland-fr700-ru-2 Кормозбиральний комбайн New Holland FR700
Кормозбиральні комбайни / New Holland
kosilka-gmd-select-kuhn-ru-2 Косарка GMD Select KUHN
Косарки / KUHN
kosilka-gmd-gii-kuhn-ru-2 Косарка GMD GII KUHN
Косарки / KUHN
kosilki-diskovye-fpm-agromehanika-ru-2 Косарки дискові FPM Agromehanika
Косарки / FPM Agromehanika

Косарка для трактора

Такий агрегат, як косарка для трактора, істотно допомагає полегшити виробничий процес заготівлі багатьом аграріям. Цей виріб може мати абсолютно різну конструкцію, а також спосіб своєї дії. Що стосується габаритних розмірів, то вони можуть підходити для найрізноманітніших за площею полів. Тракторні косарки можуть використовуватися для скошування, плющення і навіть подрібнення, як природно зростаючих, так і культурних трав. Разом з цим ці агрегати застосовуються для знищення чагарникової і трав'янистої порослі та укладання її на валки або ж певні порції.

Роторна косарка для трактора має кілька досить важливих конструктивних елементів, які забезпечують її функціональність. Серед них фахівці виділяють такі:

  • ріжучі механізми ротаційного типу;
  • механізм приводу і підвіски пристрою для зрізання;
  • рамно-каркасна основа;
  • пристрій з'єднання з базовим трактором.

Сам цикл роботи всього механізму також має свої певні особливості. Вони полягають у такому:

  • підгин частини трав'янистого настилу в бік ріжучих елементів конструкції;
  • безпосередньо зрізання стебел і трави;
  • укладання трави у валок для безперешкодного здійснення роботи.

Купити роторну косарку на трактор можна у компанії "Техноторг". Вона являє собою лідируюче підприємство на території України з продажу в сегменті сільськогосподарської техніки. Ця фірма має власну унікальну ремонтну базу, а також велику кількість висококваліфікованих фахівців.

Купити косарку на трактор часом буває досить складно. Це зумовлено безліччю різноманітних чинників, серед яких варто виокремити різноманітність представлених на ринку варіантів, різницю в конструкціях, габаритних розмірах, а також функціях агрегатів. Саме тому найкраще заздалегідь проконсультуватися з продавцями, які мають відповідні досвід і знання в цій сфері. Співробітники "Техноторгу" без проблем можуть відповісти на всі питання, що цікавлять їхніх потенційних клієнтів.

Косарка для трактора ціна може бути абсолютно різною. На це впливає безліч різних чинників, таких як габаритні розміри, популярність бренду, конструктивні особливості. Довговічність, використовувані матеріали та елементи тощо. Уточнювати вартість необхідно у продавців і менеджерів компанії "Техноторг". У деяких випадках фірма може зробити знижку. Діють різноманітні акції та спеціальні пропозиції на той чи інший тип сільськогосподарської техніки.

Обираючи косарку під свій трактор, варто орієнтуватися на деякі її експлуатаційно-технічні характеристики. Саме вони мають визначати, який варіант обладнання краще придбати. Перш за все, важливо оцінити потужність установки, лінійні розміри, місце розташування на тракторі відбору потужності, а також необхідність оснащення баластними вантажами.