ru

Тюковий прес-підбирач LSB 870 KUHN


Проста та надійна технологія дає змогу формувати дуже тверді та щільні тюки гарної форми. Виберіть тюк необхідного Вам розміру з моделлю LSB 1270 (висота камери пресування 80 см за ширини - 120 см) або моделлю LSB 1290, що дає змогу регулювати висоту тюка в межах 80/90 см.

Низка унікальних особливостей, як-от "Технологія Інтегрального ротора" та система Power Density, відповідають головній вимозі до прес-підбирачів - формування тюків без компромісів і дають змогу працювати з будь-якими культурами, як-от силос, сіно, солома, люцерна, стебла кукурудзи та навіть коноплі.

Якщо Ви хочете подрібнити пресовану масу ще більше, замість стандартного Інтегрального ротора, замовте Подрібнювач OmniCut. Усі приводні вали надійно захищені кулачковими муфтами, унеможливлюючи втрату часу під час використання системи зрізних болтів та їхню заміну.

Після підбору і попереднього пресування, маса подається в розташовану вище камеру пресування, навпроти плунжера. Після досягнення заданої довжини різання, тюки обв'язуються 6-ма шнурами з надійним вузлом. Обв'язка здійснюється запатентованим вузлов'язачем TWIN-STEP®. Усі моделі LSB є ISOBUS-сумісними.

Таким чином, при використанні ISOBUS сумісних тракторів Вам не знадобиться окремий пульт для управління прес-підбирачем.

  LSB 1270 LSB 1290
Довжина тюка (см) від 60 до 300 від 60 до 300
Ширина захвату підбирача (см) 230 230
Частота ходу плунжера (ходів/хв) 46/хв. 46/хв.
Контроль щільності камери пресування 4 гідр. цил. 4 гідр. цил.
Довжина камери пресування (см) 300 300
Кількість вузлов'язальників 6 6
Пристрій для послаблення натягу шпагату стандартно стандартно
Система подачі Вбудований ротор Вбудований ротор
Макс. габарити коліс на одинарній осі 710/40-22.5 710/40-22.5
Макс. габарити коліс на тандемній осі 560/45-22.5 560/45-22.5
Розміри тюка: ширина х висота (см) 120 x 70 120 x 80/90

Регульована висота тюка, що регулюється
Унікальною особливістю моделі LSB 1290 є можливість зміни висоти тюка. Прес-камера може адаптуватися з 90 см до 80 см і навпаки, дозволяючи Вам отримати тюк оптимального розміру. Довжина тюка може сягати 300 см, що не завадить його обв'язці в прес-камері, запобігаючи руйнуванню тюка.

Технологія Інтегрального ротора

Це простий пристрій підбору, що не потребує обслуговування, забезпечує рівномірну подачу незалежно від стану маси, що підбирається. Така примусова подача дає змогу здійснювати роботу на високій швидкості, забезпечуючи Вам відмінну продуктивність і знижуючи пошкодження маси.
Два високопродуктивних шнека вбудовані безпосередньо в зовнішні секції ротора. Вбудовування шнеків безпосередньо в ротор дає змогу використовувати один приводний вал для підйому маси на тюк і подачі в камеру пресування. Залежно від локальних умов роботи та Ваших потреб, ця система може бути оснащена кількома подрібнювачами OptiCut.

Power Density

Основна вимога до камери попереднього пресування - це її здатність адаптуватися до різних культур. Підбір першого укосу люцерни чи великих валків соломи,- результат буде однаковий. Сталість у кожному валку твердих квадратних тюків.

Як це працює?
У міру того як камера попереднього пресування заповнюється на 100%, тиск подається на (білі) клини вгорі камери попереднього пресування. У певний момент тиск на клини стає сильнішим і призводить до того, що вилка, яка подає, робить довший хід і подає заздалегідь стиснутий шар у камеру підбирача, де плунжер стискає продукцію для утворення щільного тюка.

OmniCut

Моделі LSB 1270 і LSB 1290, поряд з "технологією вбудованого ротора", можуть бути додатково обладнані подрібнювачем OmniCut. Даний ротор великого діаметру здійснює безпосередній підбір, подрібнення та рівномірний розподіл продукції в попередній камері пресування Power Density.
Подрібнювач OmniCut має низку унікальних якостей.
1. Модель із 23 ножами з індивідуальним захистом кожного подрібнює масу до мінімальної довжини всього в 45 мм. За потреби більшої довжини обрізки ножі можна легко зняти або гідравлічно вибрати один комплект ножів.
2. Ви можете легко вибрати режим роботи, перемикаючи гідророзподільник: 0 - 11 - 12 - 23 ножа.
3. Заміна та/або огляд ножів не займає багато часу і не потребує використання інструменту. Потрібно всього лише опустити касетну рамку, що містить 23 ножі, і витягти її з прес-підбирача.

Запобіжні муфти

Прес-підбирачі KUHN мають повний захист приводних валів кулачковими муфтами, що усуває втрату часу під час використання системи зрізних болтів та їхню заміну. Підбирач, інтегральний ротор і вилка подавального пристрою захищаються обмежувачами крутного моменту кулачкового типу, які автоматично вводяться в дію при знятті перевантаження. Кожна муфта розташована максимально близько до деталей, що захищаються. У разі перевантаження відповідна кулачкова муфта спрацьовує, і обертання припиняється. Муфта також спрацьовує в разі зниження швидкості відбору потужності оператором. Підбирач у цьому разі продовжує працювати з невеликою швидкістю і високим крутним моментом для автоматичного очищення засмічення перед продовженням формування тюків, що зазвичай не вимагає від оператора виходити з кабіни.

Камера пресування

Встановлена на прес-підбирачах КУН моделі LSB 3-х метрова прес-камера забезпечує максимальну щільність у процесі формування тюків. Оскільки протягом процесу обв'язки тюк повністю залишається під тиском, після виходу з прес-камери він не зазнає небажаного розширення і втрати щільності. Тиск на прес-камеру забезпечується чотирма гідравлічними циліндрами, контрольованими з кабіни трактора. У разі перевантаження прес-підбирач знизить гідравлічний тиск на саму прес-камеру, щоб не допустити пошкоджень. Після зняття перевантаження тиск знову повернеться до заданого значення.

Плунжер

Продумані інженерні рішення дали змогу створити плунжер, що формує дуже тверді та щільні тюки гарної форми. Плунжер виконує 46 циклів на хвилину, що забезпечує оптимальне пресування тюка. Поршневі роликові підшипники великого діаметру (150 мм) і високоміцні напрямні потужно і точно розподіляють масу за мінімального зносу. На іншому кінці триметрової пресувальної камери гідравлічні циліндри чинять максимальний опір, сприяючи формуванню тюків максимальної щільності.

Вузлов'язувач TWIN-STEP®

Система обв'язки TWIN-STEP® забезпечує створення ненатягнутих вузлів. За допомогою цієї системи створення надійного вузла відбувається у два етапи. У процесі пресування тюка пристрої обв'язки перебувають у положенні спокою, а шнур спрямовується важелем зняття напруги, який перебуває у вертикальному положенні. У шнурі підтримується натяг, що забезпечує максимальну щільність тюка.
1. Після досягнення тюком заданої довжини відбувається активація голок, які переміщуються вгору для подачі шнура до пристроїв обв'язки.
2. Спусковий важіль натягу шпагату (червоного кольору) обертається назад для зменшення відстані ходу шпагату та зменшення навантаження на вузлов'язачі. Результат - прекрасний ненатягнутий вузол!
Усі шість пристроїв обв'язки на моделях LSB 1270 і LSB 1290 мають центральну систему змащення. Крім цього вони можуть бути підключені до автоматичної системи змащення (опція). Кожен окремий пристрій обв'язки захищено зрізним болтом, що забезпечує додаткову страховку від небажаних пошкоджень і простою.

ISOBUS

У разі використання сумісного з ISOBUS трактора для керування прес-підбирачем не потрібне встановлення окремого пульта. Трактор розпізнає пристрій і на моніторі відобразиться інтерфейс управління прес-підбирачем. Усі попередження та робочі налаштування можна переглянути та встановити через внутрішній монітор трактора.
Для використання несумісних з ISOBUS тракторів KUHN може запропонувати термінали VT 50 або CCI.

Контролер для прес-підбирачів VT

Термінал VT 50 дає змогу керувати функціями машини за допомогою кольорового сенсорного дисплея.
Оператор зможе провести регулювання і відстежити результати роботи не виходячи з кабіни. Термінал VT 50 може бути використаний з усіма ISOBUS-сумісними машинами КУН.

Сумісний з ISOBUS термінал CCI являє собою великий кольоровий і чіткий екран. Сенсорний екран або великі м'які кнопки дадуть змогу просто і швидко провести регулювання машини. Термінал CCI може бути використаний з усіма ISOBUS-сумісними машинами КУН.