ru

Подрібнювач рулонів RB 1200 KRUK Sipma


Подрібнювачі рулонів SIPMA RB 1200 KRUK і RB 1500 KRUK призначені для подрібнення, подачі або розстилання рулонів із соломи, сіна та силосу в господарських приміщеннях або на відкритій території.

Універсальна конструкція подрібнювачів дає можливість подавати рулони силосу або розстеляти солому в господарських приміщеннях і на відкритій території. Подрібнювач рулонів RB 1200 KRUK призначений для подрібнення циліндричних рулонів, RB 1500 KRUK - для подрібнення циліндричних рулонів і рулонів у формі прямокутного паралелепіпеда.

Електричний пульт управління в подрібнювачі SIPMA RB 1500 KRUK і трисекційний гідравлічний розподільник у подрібнювачі SIPMA RB 1200 KRUK, дають змогу керувати машиною з робочого місця оператора трактора.

Гідравлічно керований канал розкидання дає змогу спрямовувати подрібнений матеріал безпосередньо до годівниць і регулювати радіус розкидання на відстань до бл. 14 м (напр., під час розстилання соломи). У подрібнювачі SIPMA RB 1500 KRUK поворотний канал розкидання оснащений плавним регулюванням напрямку під кутом 200˚.

Ножовий барабан подрібнює матеріал, що подається, і подає на лопаті розкидального ротора, що забезпечує більшу прохідну здатність і продуктивність машини. Подрібнювач рулонів SIPMA RB 1500 KRUK оснащений двома барабанами для подрібнення.

Решітка, встановлена над ножовим барабаном, забезпечує рівномірну подачу матеріалу на ножовий барабан, захищає машину від закупорки і збільшує її міцність і надійність.

Механічний ланцюговий підлоговий конвеєр, завдяки гідравлічному приводу, може працювати зі змінною швидкістю, яку можна регулювати в безперервному режимі.

Задня завантажувальна стінка, що приводиться в рух від гідравлічного сервомотора, забезпечує легке і швидке завантаження рулону на машину.

Регулятор подачі оливи в гідравлічному розподільнику дає можливість керувати швидкістю підлогового транспортера, який переносить матеріал у барабан для подрібнення. Це дає змогу налаштувати лінійну швидкість транспортера залежно від виду подрібнюваного матеріалу та забезпечити оптимальне використання експлуатаційних можливостей машини.

Модель

 

RB 1200 KRUK

Макс. дальність розстилання соломи

м

14

Макс. висота подачі корму

мм

1200

Макс. ширина подрібнюваного рулону

мм

1200

Макс. діаметр подрібнюваного рулону

мм

1500

Кількість одночасно подрібнюваних рулонів

шт.

1

Довжина навантажувального кузова

мм

1350

Ширина навантажувального кузова

мм

1300

Обороти ВВП

об./хв

540

Необхідна потужність

кВт (к.с.)

40 (55)

Оснащення

Шарнірно-телескопічний вал

Розміри

 

 

довжина

мм

3400

ширина

мм

2000

висота

мм

1850

Маса

кг

1200