ru

Комбайни


kombain-cr-10-90-new-holland-ru-2 Комбайн CR 10.90 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-cr-9-90-new-holland-ru-2 Комбайн CR 9.90 New Holland
Комбайни / New Holland
novinka-kombain-cr-8-90-new-holland-ru-2 Комбайн CR8.90 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-cr-7-90-new-holland-ru-2 Комбайн CR 7.90 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-cx-8-90-new-holland-ru-2 Комбайн CX 8.90 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-skh-8-80-new-holland-ru-2 Комбайн СХ 8.80 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-cx6-90-new-holland-ru-2 Комбайн CX6.90 New Holland
Комбайни / New Holland
novinka-kombain-ch-7-70-new-holland-ru-2 Комбайн CH 7.70 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-tc-5-90-new-holland-ru-2 Комбайн TC 5.90 New Holland
Комбайни / New Holland
kombain-tc4-90-new-holland-ru-2 Комбайн TC4.90 New Holland
Комбайни / New Holland

Зернові комбайни

З кожним роком обсяги зібраного врожаю зернових культур в Україні істотно зростають. Це пов'язано, як із площею засівання полів, так і з поліпшенням продуктивності сортів, що використовуються. Саме тому для молотьби важливо використовувати спеціалізовані якісні зернові комбайни, здатні не ушкоджувати культури, а також максимально рентабельними. Ринок продажів цих машин біля країни нині активізувався, чого не спостерігалося певний час до цього.

Функціональні комбайни для зернозбирання

Комбайни зернозбиральні - це складні машини, які виконують низку різноманітних функцій безперервно і послідовно. Це стосується:

  • зрізання колосків;
  • подачі їх до молотильного апарату;
  • обмолоту зерна;
  • відділення вороху з інших наявних добавок;
  • механічного його вивантаження з ємності назовні.

Саме внаслідок цього комбайни визнані одними з найважливіших сільськогосподарських машин. Обумовлено це і великою кількістю виконуваних функцій, і тим, що такі технічні засоби насамперед спрямовані на збирання хлібів (рослин).

Купити комбайн в Україні можна в компанії "Техноторг", яка є одним із лідерів з продажу сільськогосподарської техніки в країні. Таку позицію підприємство завоювало завдяки наявності власної ремонтної бази, висококваліфікованих фахівців, а також розгорнутої мережі представницьких установ по всій державі. Переважна більшість відгуків про роботу з фірмою "Техноторг" лише позитивна.

Вигідні пропозиції

Вартість машин і обладнання, яке реалізує компанія, є цілком доступною і прийнятною в конкретній економічній ситуації. До того ж постійно на підприємстві діють різні знижки та акції, що дозволяють придбати товари за нижчими цінами.

Комбайн України можна придбати як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Основним виробником нині є Харківський тракторний завод. Але при цьому популярністю країни користується також білоруська та італійська продукція. Таким чином, вибір сільськогосподарської зернозбиральної техніки в Україні є досить значним. Кожна аграрна компанія або приватна особа може вибрати для себе найкращий варіант, як за своєю ціною, так і за технічними можливостями.