ru

Комбайн CR8.90 New Holland


Ця серія комбайнів вирізняється високою енергоефективністю, а завдяки комбінації з передовою системою збирання врожаю, що містить у собі систему автоматичного наведення IntelliSteer®, Ви зможете працювати цілодобово. Двокрокова роторна технологія дає змогу підвищити продуктивність в умовах високої вологості на 10%.

Серія CR працює стільки, скільки Вам потрібно.

Модель CR8.90 оснащується високопродуктивним 22-дюймовим ротором для важких режимів роботи.

Ротори оснащені 44 елементами і вирізняються інтенсивним відділенням у важких умовах прибирання. Вони особливо корисні за високої вологості, де можливе зростання продуктивності до 10%.

СИСТЕМА INTELLICRUISE ДЛЯ ЗБІЛЬШЕНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Система контролю подачі культури IntelliCruise™ автоматично регулює швидкість переднього ходу відповідно до обсягів завантаження культури. Датчик, установлений на приводній системі соломопідіймача, постійно зчитує об'єм культури, що вбирається жаткою, тож у зонах із меншим завантаженням швидкість переднього ходу автоматично збільшується для забезпечення максимальної ефективності роботи комбайна незалежно від різної врожайності ділянок поля.

НАЙЧИСТІШЕ ЗЕРНО ДЛЯ НАЙВИЩИХ НАГОРОД

Завдяки загальній площі повітряного очищення в 6,54 кв. м для моделі CR 8.90 зерноочисний пристрій ефективно справляється з великими обсягами зерна. Система Opti-Clean™ оптимізує кути ходу та викиду в системі очищення. Всі три відсіваючі пристрої (нижній, первинний і верхній) працюють незалежно один від одного з метою оптимізації каскаду відсіювання для підвищеної продуктивності. Довгий хід відсіваючих пристроїв, а також збільшений кут викиду утримують більше матеріалу в повітрі для ще більш ефективного очищення зерна. Протилежні рухи нижнього та попереднього сита, а також верхнього сита зменшують вібрації машини та забезпечують комфортні умови для оператора.

ПЕРЕДОВА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД КАМІННЯ

Унікальна автоматична система захисту від каменів (ASP) використовує датчик виявлення, розташований під нижнім закритим барабаном соломопідйомника. У разі виявлення каменю поворотні двері автоматично відчиняються на всю ширину і камінь втягується в спеціальний відсік. Це рішення потребує мінімальної участі оператора і забезпечує безперешкодний потік врожаю від пристрою подачі до роторів. У результаті якість зерна і соломи, а також продуктивність машини поліпшуються, не кажучи вже про автоматичний захист внутрішніх елементів пристрою подачі, що збільшує термін служби машини.

ТЕХНОЛОГІЯ OPTI-FAN ™, ЩО ІГНОРУЄ ГРАВІТАЦІЮ

Система Opti-Fan™ компенсує гравітаційний вплив на культуру під час збирання врожаю. Виберіть відповідну швидкість видування повітря на рівній поверхні, і система автоматично налаштує її під час підйому вгору або спуску вниз для підтримання ефективного очищення. Під час роботи на високих схилах турбіна сповільнює хід для запобігання втрат під час відсіювання, а під час руху вниз схилом турбіна прискорює хід для запобігання забивання пристрою відсіювання матеріалом. Ця ефективна система не потребує додаткового втручання оператора і надає кращі зразки зерна поряд зі скороченням втрат.

ШИРОКОЕКРАННЕ СТЕЖЕННЯ ЗА ЗБИРАННЯМ УРОЖАЮ

Ультраширокий (26,4 см за діагоналлю) кольоровий сенсорний монітор IntelliView™ IV встановлюється на спеціальних роликах, що можуть рухатися вздовж дуг для забезпечення ідеального огляду. Таким чином, Ви можете розташувати його, де Вам завгодно. Цей інтуїтивний кольоровий сенсорний дисплей відображає та здійснює моніторинг усіх функцій і параметрів комбайна, які можуть легко налаштовуватися шляхом простого дотику до екрана. Другий екран може бути встановлений як опція, він ідеально підійде для контролю за автоматичною системою наведення IntelliSteer®.

КОМФОРТ ОПЕРАТОРА

Серія комбайнів CR - це просто дім на колесах для довгих днів і ночей, проведених за збиранням урожаю. Абсолютно нова кабіна Harvest Suite™ Ultra є об'єктом частих консультацій клієнтів. Об'єм кабіни збільшився до 3,7 м3, а площа скління становить 6,3 м2, що на 7% більше за попередні моделі.

Панорамний вид 360º. Широке вигнуте вікно кабіни Harvest Suite™ Ultra пропонує Вам ідеальний огляд. Підлога опущена до переднього лобового скла так, що Ви можете чітко бачити край жатки.

Жатка до зернозбирального комбайна

Жатка High-Capacity, ширина зрізу, м

6,10-9,15

Жатка Varifeed, ширина зрізу, м

6,70-12,50

Жатка Flex, ширина зрізу, м

6,10-10.67

Швидкість ножа (різів за хвилину)

1 150 / 1 300

Завантажувальний шнек із висувними пальцями по всій ширині

+

Діаметр мотовила, стандарт

1,07

Соломопідйомник

Число ланцюгів

4

Кабіна

Категорія кабіни (стандарт EN 15695)

2

Крісло з пневмопідвіскою

+

площа скління кабіни (м2)

6,3

Крісло інструктора

+

Монітор IntelliView™ IV

+

Система автоматичного налаштування культур (ACS)

+

Система кондиціонування повітря та охолоджуване відділення

+

Автоматична система кондиціонування повітря

+

Обігрів

+

Вбудований холодильник

+

Технологія Twin Rotor™

Діаметр ротора (мм)

559

Довжина ротора (мм)

2 638

Довжина секції шнека (мм)

390

Довжина секції обмолоту (мм)

739

Довжина секції відділення (мм)

1 090

Довжина секції розвантаження (мм)

419

Підбарабання

обмолочувальні підбарабання:

+

кут охоплення

84

кут охоплення з подовженням

123

відокремлювальні підбарабання

+

кут охоплення

148

Бітер

Ширина (мм)

1 560

Діаметр (мм)

400

Кут охоплення підбарабання бітера

54

Загальна площа обмолоту та відділення (м2)

3,06

Очищення

Система Opti-Fan™

+

Система автоматичного вирівнювання зерноочищення

+

Система попереднього очищення

+

Система очищення Opti-Clean™

+

Загальна площа решіт із регульованим повітряним потоком (м2)

6,5

Віддалене налаштування решіт

+

Очисний вентилятор

+

Кількість лопатей

6

Діапазон зміни швидкості (об/хв)

200-1 050

Вентилятор із двома вихідними отворами

+

Електричне керування швидкістю з кабіни

+

Зерновий бункер

Ємність бункера з кришками, що складаються (л)

12 500

Розвантажувальний шнек

Швидкість розвантаження (л/с)

126

Кут повороту розвантажувального шнека

105

Двигун

FPT Cursor 13*

Об'єм, см³

12 900

Номінальна / максимальна потужність, к/с

490 / 530

Об'єм паливного бака (л)

1 300

Трансмісія

Гідростатична

Коробка передач

2-швидкісна

Маса без жатки та січкарні (кг)

19 623