ru

Комбайн CH 7.70 New Holland


ГІБРИДНА СИСТЕМА ОБМОЛОТУ ТА СЕПАРАЦІЇ ЗЕРНА.

УСЕ НАЙКРАЩЕ ВІД ДВОХ ТЕХНОЛОГІЙ

Компанія New Holland поєднала свою неперевершену двороторну технологію сепарації Twin Rotor™ з високоефективним молотильним барабаном великого діаметру, яким оснащуються її зернозбиральні комбайни з барабанно-клавішною молотаркою, створивши абсолютно нову концепцію збирання врожаю: комбайн CH7.70 Ця машина створена для великих рослинницьких господарств і підрядних компаній, які цінують високу продуктивність роботи та інші переваги техніки, в яку інвестують свої кошти, зокрема - просте технічне обслуговування. Комбайн CH формує новий сегмент між барабанно-клавішними комбайнами середнього класу та флагманськими роторними моделями, подібно до своїх попередників, зернозбиральних комбайнів серії TF, що виготовлялися у 80-х роках минулого сторіччя.

ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ. ГАРАНТОВАНО І СВОЄЧАСНО

Основні експлуатаційні показники комбайнів серії CH говорять самі за себе:
- +25% до загальної продуктивності роботи порівняно з комбайнами барабанно-клавішного типу, представленими в цьому сегменті;
-35% у кількості битого зерна порівняно з аналогами конкурентів;
- +15% у пропускній спроможності системи очищення зерна, що досягається завдяки використанню трикаскадного решітного стану замість двокаскадного;
- +10% у потужності двигуна порівняно з комбайном CX6.90.

ТЕХНОЛОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ

Гібридний зернозбиральний комбайн CH впевнено виконує свою роботу завдяки неперевершеним технологіям, які він має у своєму оснащенні. Двобарабанна система обмолоту з перевіреною часом системою регулювання підбарабання молотильного барабана Opti-Thresh™ поєднана на ньому з системою сепарації Twin Rotor™ із двома роторами діаметром 530 мм. Це рішення дало змогу поліпшити й без того відмінну якість зерна та соломи та підвищити експлуатаційну зручність комбайна, максимально спростивши користування ним. Крім того, цей комбайн відмінно справляється зі збиранням усіх культур за будь-яких робочих умов, демонструючи високу експлуатаційну гнучкість і надійність.

НАЙБІЛЬШИЙ БАРАБАН У СВОЄМУ СЕГМЕНТІ

Комбайни серії CH оснащуються молотильним барабаном, який має найбільший діаметр для комбайнів
цього класу - 600 мм. Завдяки своїй посиленій конструкції для важких умов роботи він забезпечує
виключно високу продуктивність та ефективність роботи системи обмолоту. Для регулювання частоти його обертання молотарку оснащено абсолютно новим варіатором теж посиленої конструкції, управління яким здійснюється дистанційно з комфортабельної кабіни. Це означає, що частоту обертання барабана в будь-який момент можна відрегулювати з урахуванням типу та стану культури.

ПОХИЛА КАМЕРА З РЕГУЛЬОВАНОЮ ФРОНТАЛЬНОЮ ЧАСТИНОЮ (ОПЦІЯ)

Кут нахилу фронтальної частини похилої камери можна регулювати вручну, що дає змогу ідеально поєднати її з різними жатками для подавання скошеної маси прямим і рівномірним потоком, що сприяє підвищенню пропускної здатності комбайна.

ЗАВАНТАЖЕННЯ РОТОРІВ ЗВЕРХУ

Подавальний бітер, який є другим елементом системи обмолоту, виконує дві важливі функції. По-перше, він інтенсифікує сам обмолот, щоб відокремити кожне зернятко, а, по-друге, спрямовує зернову масу у верхню частину приймальної зони роторів, щоб підвищити ефективність роботи системи сепарації.

ІНТЕНСИВНІСТЬ ПЕРЕТИРАННЯ ЗЕРНОВОЇ МАСИ НА ВИМОГУ: СИСТЕМА OPTI-THRESH™

Система Opti-Thresh™ дає змогу оптимізувати налаштування системи обмолоту з урахуванням загального стану культури та ступеня її стиглості шляхом зміни положення задньої секції підбарабання. У закритому положенні кут охоплення підбарабання молотильного барабана становить 121°. Збільшення зазору між задньою частиною підбарабання та барабаном зменшує агресивність механічної обробки для поліпшення якості соломи на виході з комбайна.

МОДУЛЬНЕ ПІДБАРАБАННЯ В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ: ЛЕГКО НАЛАШТУВАТИ, ШВИДКО ЗАМІНИТИ

Модульні підбарабання скорочують витрати часу на переналаштування комбайна при переході на іншу культуру з 6 годин до 20 хвилин. Щоб змінити налаштування, необхідно лише вибрати відповідне підбарабання та замінити нижні секції, для чого непотрібно демонтувати похилу камеру.

ГІБРИДНА СИСТЕМА ОБМОЛОТУ ТА СЕПАРАЦІЇ

Завдяки системі сепарації Twin Rotor™ із двома роторами, кожен із яких має довжину 3,45 м і діаметр 530 мм, комбайн CH має найбільшу у своєму сегменті площу сепарації, яка сягає 2,9м2. Ротори плавно переміщують зернову масу, рівномірно розподіляючи її по всій своїй довжині, оптимізуючи цим процес сепарації. Вісім знімних підбарабанів на роторах значно спрощують і прискорюють очищення машини та її технічне обслуговування. Для оптимальної роботи з урахуванням типу культури та її стану передбачено дві робочі швидкості роторів.

 

ЗАВЖДИ ЧИСТЕ ЗЕРНО

ТРИКАСКАДНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ TRIPLE-CLEAN™

Трикаскадний решітний стан Triple-Clean™, що входить до базової комплектації комбайна CH, підвищує пропускну здатність системи очищення зерна аж на 15%. Це просте, але ефективне рішення інтенсифікує процес очищення за рахунок додаткового каскаду в центрі похилої дошки, де додатковий потік повітря видаляє з маси невивіяного зерна значні обсяги полови й порубаної соломи до того, як матеріал потрапить на основні решета. Трикаскадна система не лише підвищує якість і продуктивність очищення, а й оптимізує загальну пропускну здатність комбайна. Збільшенню загальної продуктивності роботи комбайна також сприяє новий подавальний поперечний шнек із подвійною навивкою, який транспортує зерно на зерновий елеватор зі збільшеною швидкістю.

СИСТЕМА OPTI-FAN™: ДОЛАЮЧИ НАЙКРУТІШІ СХИЛИ

Удостоєна великої кількості галузевих нагород система Opti-Fan™ в автоматичному режимі компенсує продольний нахил комбайна під час роботи на пагорбах, підтримуючи таким чином сталу швидкість проходження зернової маси через решітний стан. Коли комбайн рухається вгору на схил, частота обертання вентилятора вітрорешітного очищення автоматично зменшується, щоб уникнути втрат дорогоцінного зерна, а коли комбайн рухається вниз зі схилу, вона зростає, щоб запобігти скупченню зерна на решетах.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART SIEVE™: НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ ЕФЕКТУ БОКОВОГО НАХИЛУ ДО 25%

Система Smart Sieve™, що може встановлюватися, як додаткове обладнання, автоматично компенсує бокові нахили під час роботи на схилах, нейтралізує їхній негативний вплив на систему очищення та забезпечує рівномірне завантаження решетного стану для отримання найчистішого зерна. Ця система також калібрує зворотньо-поступальні рухи решетного стану, залежно від частоти обертання вентилятора вітрорешітного очищення та розміру зерен для визначення оптимального кута кидання маси.

ОБРОБКА ЗЕРНА ТА НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ

ВИСОКОПРОДУКТИВНА СИСТЕМА ПОДАЧІ ТА ВИВАНТАЖЕННЯ ЗЕРНА

Зерновий бункер місткістю 9300 л можна розвантажити менш ніж за 93 секунди, адже швидкість вивантаження становить цілих 100 літрів на секунду. Вивантажувальний шнек завдовжки 6,4 м дає змогу працювати навіть із наймісткішими сучасними причепами.

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИКОРИСТАННЯ ПОЛОВИ ТА СОЛОМИ

Розкидач полови з гідроприводом має широкий діапазон регулювання швидкості з урахуванням ширини жатки та працює у трьох режимах:
- Полова розкидається за межі проходу комбайна або спрямовується в проході під солому, щоб залишити її максимально чистою для подальшого використання, наприклад, на підстилку худобі.
- Полова спрямовується поверх соломи для подальшого тюкування на корм худобі. Цей спосіб також дозволяє позбутися насіння бур'янів.
- Полова змішується з соломою, яка максимально тонко подрібнюється за допомогою соломоподрібнювача Dual-Chop™ (додаткова опція). Потужний розкидач дає змогу розподілити незернові рештки однорідним шаром не всю ширину жниварки.

РЕЖИМ ПОДРІБНЕННЯ

РЕЖИМ ВАЛКУВАННЯ

РЕЖИМ ЗБИРАННЯ КУКУРУДЗИ

 

КАБІНА HARVEST SUITE™ DELUXE

Кабіна Harvest Suite™ класу Deluxe, яка вважається однією з ключових переваг комбайнів серії CX, встановлюється і на нових комбайнах CH, забезпечуючи неперевершений рівень комфорту роботи. Розкішний інтер'єр цієї кабіни виконаний у стилі автомобілів вищого класу з використанням насичених кольорів в оздобленні. Серед її ключових особливостей варто також згадати регульовану рульову колонку з кермом зменшеного розміру, що забезпечує максимальну зручність керування комбайном та покращену оглядовість жатки, і додаткові прилади робочого освітлення, що входять до базової комплектації. Площа засклення цієї кабіни становить аж 6,3м2, а рівень шуму всередині не перевищує 73 дБ(А), чим забезпечується справжня тиша та спокій на робочому місці оператора. Внутрішній об'єм кабіни Harvest Suite™ Deluxe становить 3,7 м³, що робить її надзвичайно просторою.

 

ПІДВИЩЕННЯ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ РОБОТИ

Як і слід було очікувати, гібридний комбайн CH може оснащуватися надсучасними системами точного землеробства, що пропонуються в пакеті PLM® та дозволяють ще більше підвищити продуктивність і ефективність його роботи, досягаючи найкращих результатів із сезону в сезон.

ОПЦІЙНО НА КОМБАЙН МОЖНА ЗАМОВИТИ:

- СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ВОДІННЯ EZ-PILOT.

- ТЕЛЕМАТИЧНА СИСТЕМА MYPLM®CONNECT.

- ДАТЧИКИ ВРОЖАЙНОСТІ ТА ВОЛОГОСТІ.

- ПОВНИЙ ОГЛЯД ІЗ ТРЬОМА ВІДЕОКАМЕРАМИ.

- Базова комплектація- Базова комплектація

O - Опція за додаткову оплату - не передбачено

* - Розроблено компанією FPT Industrial

** - Залежно від ринку можлива комплектація передніми шинами типорозмірів, що відрізняються від зазначених (650/75R32, 680/85R32, 800/65R32, 800/70R32, 900/60R32)

Модель

CH7.70

Зернові жатки (робоча ширина)

 

Високопродуктивні зернові жатки серії High-Capacity (м)

5,18-9,15

Зернові жатки серії Varifeed™ HD з висувним різальним апаратом (діапазон регулювання 575 мм) (м)

4,88-9,15

Зернові жатки серії Superflex із гнучким різальним апаратом (м)

6,10-9,15

Стрічкові зернові жатки серії 8200 (м)

7,62-9,15

Стрічкові зернові жатки з гнучким різальним апаратом серії 8600 Superflex (м)

9,15

Жатки для збирання кукурудзи

 

Жниварки складаної конструкції (к-сть рядків)

6-8

Жатки нескладної конструкції (к-сть рядків)

6-8

Системи автоматичного регулювання робочої висоти жатки

 

Режим підтримання встановленої висоти зрізу

Автоматичний режим

Режим компенсації тиску на ґрунт

-

Система автоматичного копіювання рельєфу Autofloat™ II

-

Похила камера з регульованою фронтальною частиною

-

Кабіна Harvest Suite™ Deluxe, площа засклення (м²)

6,3

Система робочого освітлення зі світлодіодними фарами робочого освітлення

О

Сидіння підвищеної комфортності з тканинною оббивкою та пневматичною підвіскою

О

Сидіння інструктора з портативним холодильником

-

Важіль управління основними функціями CommandGrip™

-

Монітор IntelliView™ IV

-

Електрично складане дзеркало заднього виду з правого боку - Електрично складане дзеркало заднього виду з правого боку

О

Відеокамери (3)

О

Автоматичне налаштування під тип зібраної культури (система ACS)

-

Автоматичний клімат-контроль

О

Підлоговий килимок із підігрівом

О

Подвійний порт USB з функцією заряджання

О

Номінальний рівень шуму в кабіні (дБ(A))

73

Системи точного землеробства New Holland PLM®

 

Телематична система MyPLM®Connect

 

Системи автоматичного водіння

О

Система автоматичного ведення в прокосі SmartSteer™

О

Система автоматичного водіння EZ-Pilot PRO

О

Система автоматичного ведення в рядках для кукурудзяних жаток

О

Системи точного землеробства

 

Повний комплект обладнання для точного землеробства включаючи: Системи моніторингу врожайності, вимірювання вологості та картографування врожайності DGPS

О

Молотильний барабан, стандартний / універсальний

-/ O

Варіатор приводу молотильного барабана з гідроприводом

-

Ширина / діаметр (м)

1560 / 607

Кількість бил (м)

8

Частота обертання молотильного барабана, базова комплектація / з опційним редуктором (об/хв)

400-1200 / 250-720

Модульне підбарабання зі швидкозмінними секціями

-

Площа (м2)

1,04

Кількість бил

14

Кут охоплення підбарабання Opti-Thresh™ у відкритому/закритому положенні (°)

85 / 121

Бітер із чотирма планками

-

Діаметр (м)

395

Кут охоплення (м²)

0,14

Система сепарації

Двороторна система сепарації Twin Rotor™

Діаметр / довжина роторів

(мм)

542 / 3454

Мінімальна / максимальна частота обертання

(об/хв)

400 / 700

Скатна зернова дошка для домолоту необмолоченої зернової маси під роторами (для збільшення пропускної здатності системи очищення зерна)

-

Підбарабання роторів

10

Комплект підбарабабань для збирання рису

О

Кут охоплення

(°)

93

Регульована задня частина підбарабання, що регулюється

-

Загальна площа сепарації

(м2)

2,9

Трикаскадний решітний стан Triple-Clean™

-

Система рівномірного розподілу зерна на решітному стані Smart Sieve™ з автоматичним налаштуванням під розмір зерна зібраної культури

-

Компенсація поперечного нахилу на решетах попереднього очищення та верхньому решеті

(%)

25

Можливість зняття скатної дошки спереду комбайна (моделі з решітним станом із системою Smart Sieve™)

-

Решето попереднього очищення зерна

-

Загальна площа системи повітряно-решітного очищення

(м2)

5,21

Дистанційне регулювання прорізу жалюзі верхнього і нижнього решіт

О

Вентилятор системи повітряно-решітного очищення з автоматичним регулюванням частоти обертання Opti-Fan™

-

Кількість лопатей

6

Діапазон регулювання, базова комплектація / з опційним зниженим діапазоном

(об/хв)

530-1200 / 220-520

Електричний привід регулювання частоти обертання з кабіни

-

Місткість зернового бункера, базова модель / модель Hillside

(л)

9300

Центральне заповнення, складаний верхній завантажувальний шнек із подовжувачем, що складається

-

Вивантажувальний шнек, встановлений у верхній частині бункера

(м)

- 4,75 / O 5,50 / O 6,40

Швидкість вивантаження зерна

(л/с)

100

Двигун*

Cursor 9 (8,7 л)*

Екологічний клас двигуна

Tier 3

Номінальна потужність двигуна при 2100 об/хв - ISO 14396 - ECE R120

(кВт/к.с.)

240/326

Максимальна потужність двигуна при 2000 об/хв - ISO 14396 - ECE R120

(кВт/к.с.)

268/364

Система обдування обертового пилозахисного екрана двигуна

О

Місткість паливного бака / бака для реагенту AdBlue

(л)

670 / 110

Трансмісія

3-ступенева

Блокування диференціала

О

Задній міст із приводом

О

Максимальна швидкість руху

(км/год)

30

Система обробки незернової частини врожаю

 

Подрібнювач соломи Dual-Chop™

О

Дефлектори з дистанційним регулюванням положення

О

Регульований розкидач полови

О

Габаритні розміри з шинами зазначеного типорозміру на ведучому мосту**

710/75R34

Максимальна висота в транспортному стані

(м)

3,99

Максимальна ширина в транспортному стані

(м)

3,50

Максимальна довжина з вивантажувальним шнеком із подовжувачем без жатки

(м)

8,76

Маса

 

Маса машини в базовому виконанні без жатки та подрібнювача соломи

(кг)

13400