ru en

ТЕХНОТОРГ розширює свій асортимент будівельної техніки

Компанія ТЕХНОТОРГ радо оголошує про свою нову співпрацю з китайським виробником будівельної техніки WEHEAVY - Weichai Intelligent Heavy Industry.

То ж, відтепер в нашому асортименті будівельної техніки з'являться високотехнологічні гусеничні екскаватори, міні-екскаватори та колісні фронтальні навантажувачі бренду WEHEAVY, які легко задовольнять усі потреби сучасного українського промисловця.

Виробник пропонує широкий асортимент продукції для забезпечення різноманітних потреб своїх клієнтів, зокрема, екскаватори бренду мають вантажопідйомність від 1,5 до 120 тонн, а фронтальні навантажувачі - від 2 до 10 тонн.

WEHEAVY, заснована у 1998 році, є дочірньою компанією Weichai Group, в яку також входить відомий в Україні виробник сільгосптехніки LOVOL, яка в останні роки гарно зарекомендувала себе на нашому ринку.

Виробничі потужності WEHEAVY зосереджено у місті Циндао, Китай. Завод має площу понад 400 акрів, 300 акрів з якої займає експериментальна база, де водночас може тестуватися на працездатність до 140 машин! Загальний річний обсяг виробництва будівельної техніки складає 10 000 одиниць.

Опираючись на золотий промисловий ланцюжок, розроблений материнською компанією, (двигун Weichai + швидка трансмісія Linde + вісь Hande), нову енергію та інші основні промислові ресурси, WEHEAVY продовжує впроваджувати основні технології розробки будівельної техніки, які вже активно використовуються в усьому світі.

Ми, в ТЕХНОТОРГ, щодня працюємо над своїм вдосконаленням та розширенням асортименту, аби наші клієнти могли знайти в одному місці все необхідне для себе і свого бізнесу.

weheavy 800x533