ru

Зернова сівалка PREMIA 9000 TRC KUHN


KUHN представляє широкозахватну зернову сівалку PREMIA 9000 TRC, - точне рішення для господарств зі значними посівними площами та тракторним парком середньої потужності.

PREMIA 9000 TRC - нова модель компанії KUHN у лінійці механічних сівалок без вбудованого пристрою підготовки посівного ложа. Робоча ширина сівалки становить 9 м.

Ця причіпна сівалка складної конструкції агрегатується з тракторами потужністю від 120 к. с., однак, може працювати з тракторами потужністю до 350 к. с.

Шасі складається з двох висівних секцій шириною по 4,5 м, що дає змогу зменшувати робочу ширину 9 м до 3,5 м у транспортному положенні простим складанням обох секцій уперед. Кожна з двох секцій має єдину центральну поворотну точку, що забезпечує чудове копіювання поверхні ґрунту.

PREMIA 9000 TRC KUHN здатна одночасно виконувати висівання та вносити добрива в один і той самий ряд, гарантуючи енергійний ріст. Для цього бункери сівалки оснащені роздільними стінками: 60% об'єму виділено для насіння, 40% - для добрива. Добриво змішується з насінням після дозатора.

Посівна балка CROSSFLEX із подвійними дисковими сошниками забезпечує рівномірність посіву в різних робочих умовах і на високих швидкостях. Єдина штанга навішування сошників кріпиться до труби особливого профілю із застосуванням поліуретанових блоків. Таке поєднання дає змогу отримувати високий тиск сошників - 80 кг, і водночас забезпечує можливість вертикального відхилення сошника в разі зустрічі з перешкодою. Прикочувальні котки забезпечують надійне потрапляння насіння на потрібну глибину та прикочування висіяних рядків, а запірна борона належним чином завершує процес висіву. Така конструкція забезпечує робочі швидкості до 15 км/год.

Чотири дозатори (2 для насіння і 2 для добрива) - оснащені перевіреними на практиці спіральними висівними котушками HELICA компанії КУН. Цей дозувальний пристрій забезпечує норми висіву або внесення в діапазоні від 1,5 до 300 кг/га, що охоплює насіння будь-якої форми та розміру.

ЗНАЧНА РОБОЧА ШИРИНА, КОМФОРТ У ДОРОЗІ

Секційна конструкція сівалки дає змогу легко перевести її в транспортне положення. Поздовжньо, 2 секції по 4,5 метра складаються вперед, і сівалка готова до перевезення дорогами громадського користування.

Задні колеса підтримують корпус сівалки під час роботи та транспортування.

ДАЙТЕ СХОДАМ ПОТУЖНИЙ СТАРТ

Перегородка дає змогу розмежувати об'єм бункера: 60% для насіння і на 40% для добрив. Добрива змішуються з насінням після проходження дозуючого вузла і вносяться в той самий ряд, забезпечуючи ріст сильних культур. Крім того, перегородку можна скласти назад для висівання насіння без внесення добрив.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ НАСІННЯ

Чотири вузли дозування (2 для насіння і 2 для добрив) оснащені зарекомендували себе жолобчастими котушками КУН HELICA. Така конструкція дозування дає норму висіву в

діапазоні від 1,5 до 300 кг/га і підходить для насіння будь-яких форм і розмірів. Завдяки приводу від ходових коліс на

стороні сівалки за допомогою чотирьох 6-ти кулачкових варіаторів, забезпечується послідовний потік посівного матеріалу незалежно від швидкості руху або швидкості обертання дозуючого вузла. Багато деталей розподільних вузлів системи HELICA виготовлені з нержавіючої сталі, що є гарантією тривалого терміну експлуатації.

 

ТОЧНІСТЬ НА ВЕЛИКІЙ ШВИДКОСТІ

Висівний апарат CROSSFLEX оснащений подвійними дисковими сошниками зі зміщенням. Пальці одного сошника встановлені на спеціально профільованій трубі з використанням поліуретанових блоків. Таке поєднання дає змогу досягти високого тиску сошників (80 кг), водночас залишаючи можливість зміщення сошника вгору, щоб уникнути зіткнення з перешкодою.

Притискні колеса забезпечують задану глибину загортання насіння та ущільнення рядків, вирівнювальна боронка завершує обробіток. Таке рішення дає змогу працювати на швидкості до 15 км/год.

ЗРУЧНІ НАЛАШТУВАННЯ

Глибина загортання встановлюється за допомогою додавання та чи видалення прокладок на циліндрі, що керує положенням ходових коліс. Той самий процес використовується для регулювання тиску сошників безпосередньо на висівний брус і окремо на кожну секцію в 1,5 м.

ЧУДОВА АДАПТАЦІЯ ДО РЕЛЬЄФУ ҐРУНТУ

Кожна з двох секцій висівного бруса завширшки 4,5 м з'єднана шарнірами в одній центральній точці і, отже, має можливість повороту незалежно від іншої секції, що забезпечує чудову адаптацію до рельєфу ґрунту. Під час переходу в положення для поворотної смуги дві секції зачиняються та блокуються, щоб запобігти контакту із землею під час повороту.

 

 

 

 

Сівалки зернові механічні PREMIA 9000 TRC KUHN

Робоча ширина (м)

9

Транспортна ширина (м)

3,5

Транспортна довжина (м)

10,10

Ємність бункера для насіння (л)

2 240

Ємність бункера для добрив (л)

1 520

Ширина бункера (м)

0,82

Довжина бункера (м)

3,54

Мін. висота наповнення (м)

2,03

Кількість рядів

60 насінин + 60 добрив

Відстань між рядами (мм)

150

Діапазон робочих швидкостей (км/год)

від 3 до 15

Макс. тиск сошника (кг)

80

Система висіву

Висівний брус CROSSFLEX

з подвійними дисками та роликами

Діаметр і товщина диска сошника (мм)

350х3

Зміщення подвійних дисків 41
Система розподілу насіння

Дозувальні вузли з жолобчастими котушками HELICA

(60 насінин + 60 добрив)

Привід дозувального вузла

механічний

Діапазон норми висіву (кг/га)

від 1 до 300

Система управління

Електронна система HECTOR 3000 керує рівнем насіння, розподілом насіння, лічильником гектарів

насіння, лічильником гектарів, створенням технологічної колії.

Освітлення та сигнальні елементи

у стандартній комплектації

Агрегатування

нижні тяги, кат. 3

Вимоги до гідравлічної системи трактора

2 золотникові клапани

Мінімальна потужність трактора (кВт/л. с.)

89/120

Маса базової машини з порожнім бункером (кг)

7 100