ru

Сівалки пневматичні ALCOR 12 ELVORTI пневматичні ALCOR 12


Універсальний продуктивний посівний комплекс ALCOR призначений для суцільного висіву зернових, зернобобових і дрібнонасіннєвих культур. ALCOR ідеально підходить для прямого висіву та висівання в попередньо оброблений ґрунт.

.

Метод суцільного посіву збільшує врожайність на 25%

При суцільному посіві врожай завжди буде більшим - це головний висновок наших задоволених клієнтів. Посівний комплекс ALCOR виконує суцільну сівбу на глибину від 40 до 120 мм з чітко витриманою нормою висіву, що забезпечує кожному паростку в 3-4 рази більшу площу живлення, ніж за рядового посіву. За рахунок того, що стрілчасті лапи робочих органів забезпечують суцільне підрізання бур'янів під час висівання, а гумові котки прикочують насіння на глибині його закладання, поліпшується контакт між насінням і твердим вологим ложем. Завдяки технології суцільного посіву врожайність підвищується на 3-6 центнери з гектара (до 25%), а також підвищується якість зерна.

Основні переваги суцільного посіву:

 1. Більше область живлення та освітлення для культурних рослин.
 2. Площа поля використовується оптимально.
 3. Істотна економія на гербіцидах, оскільки бур'янам не залишається місця для розвитку.
 4. У момент висіву насіння і добрива рівномірно розподіляються по площі, завдяки чому добрива не обпалюють насіння.
 5. Суцільний посів - це досконала тінь. Якщо на полі є міжряддя, то ґрунт інтенсивно втрачає вологу за рахунок випаровування. Саме вздовж пересушених міжрядь з'являються глибокі поздовжні тріщини, які рвуть коріння рослин. Суцільний посів повністю закриває поверхню поля тінню, що створює комфортні умови для розвитку сходів і збереження вологи.
 6. Волога - з повітря. Рясна роса дає до 1 мм опадів за ніч. Додатково можна отримати до 50 літрів води на кожен квадратний метр за сезон, а це рівноцінно кільком хорошим дощам.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

2 в 1. Посівний комплекс ALCOR - це пневматична сівалка для посіву та внесення добрив, а також важкий культиватор із глибиною обробітку ґрунту 180мм в одному знарядді: висівну частину можна зняти й використовувати лише культиватор. Таке рішення дає змогу ефективно оптимізувати парк посівної та ґрунтообробної техніки.

Технологія посіву. Універсальний, продуктивний посівний комплекс ALCOR призначений для суцільного висіву зернових, зернобобових і дрібнонасіннєвих культур, ідеально підходить для прямого висіву та висівання в попередньо оброблений ґрунт.

Широкий діапазон висіву. ALCOR призначений для посіву зернових, зернобобових, дрібнонасіннєвих та інших культур. Завдяки висівному апарату і варіатору досягається норма висіву від 3 до 350 кг на гектар, цей комплекс може сіяти практично будь-яку культуру, що також позбавляє від необхідності купувати додаткові посівні агрегати.

П'ЯТЬ ОПЕРАЦІЙ ЗА ОДИН ПРОХІД

З посівним комплексом ALCOR не потрібні додаткові операції ДО і ПІСЛЯ сівби, а сам агрегат здатен якісно виконати одразу 5 операцій за один прохід:

 • культивацію і 100% підрізання бур'янів на глибині від 40 до 180 мм;
  - формування посівного ложа і суцільний посів із нормою висіву від 3 до 350 кг/га;
  - внесення в засіяні рядки гранульованих мінеральних добрив із нормою 25-200 кг/га;
  - вичісування зрізаних бур'янів і розподіл їх рівномірно по поверхні поля;
  - прикочування посівів.

ЗА РАХУНОК ЧОГО ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ALCOR І ЯКІ В НЬОГО ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?

ОБСЯГ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Однією з основних переваг є те, що комплекс має великий пластиковий бункер для насіння об'ємом 9 630 літрів. Завдяки такому об'єму ALCOR може працювати без додаткових зупинок на дозавантаження.

Використання бункера із пластику зменшує вагу агрегату, покращує його експлуатаційні характеристики, за рахунок того що пластик не схильний до корозії.

Гідрофікований завантажувальний пристрій (шнек) - дає змогу полегшити завантаження бункера.

ВИСІВНА СИСТЕМА ПК ALCOR ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОДАЧУ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ З БУНКЕРІВ У РОБОЧІ ОРГАНИ І СКЛАДАЄТЬСЯ З:

ВЕНТИЛЯТОР ІЗ ПРИВОДОМ

Новий вентилятор німецького виробництва фірми Punker з алюмінієвим корпусом і збільшеним ресурсом роботи, автономний дизельний двигун Lombardini (Італія) потужністю 24 к.с., встановлений на єдиній платформі з гумовими подушками, що збільшує термін експлуатації та забезпечують стабільний тиск повітря в системі висіву.

СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ ПОВІТРЯ ДВИГУНА

Попередній очищувач повітря VORTEX (Італія), який відокремлює і видаляє більшу частину частинок у повітрі (пил, дощ, комах) і повітряний фільтр подвійного очищення Vikoseal (Італія) мають високу пилоємність. Система фільтрації знижує витрати на паливо і продовжує термін служби двигуна.

ПРИВІД ВІД ГІДРОМОТОРА

Встановлюємо гідромотор компанії Parker Hannifin (Швеція) за попередньою заявкою на купівлю, це дає можливість використовувати "Алькор" з імпортними тракторами без додаткових витрат на паливо.

БЛОК РЕГУЛЬОВАНИХ ВИСІВНИХ КОТУШКОВИХ АПАРАТІВ

Блок регульованих висівних котушкових апаратів, встановлених окремо для насіннєвого та тукового бункерів. Котушки виготовлені з поліуретану, а тому мають підвищений ресурс роботи;

ДВОКОНТУРНА ПНЕВМОСИСТЕМА

Двоконтурна пневмосистема для роздільного транспортування насіння та добрив до робочих органів. Порівняно з конкурентами, в яких встановлено одноконтурну пневмосистему, на ALCOR використовується роздільне подавання насіння та добрив, що дає змогу висівати та вносити більші норми насіння й добрив, та гарантовано унеможливлює їхнє забивання в зернотукопроводах.

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ДІЛИЛЬНІ ГОЛОВКИ

Пневмотранспортувальні та горизонтальні ділильні головки, які чудово справляються з висіванням навіть важкого насіння зернобобових і бобових культур. Порівняно з вертикальними ділильними головками, горизонтальні ділильні головки сприяють більш рівномірному (на 12% ефективніше) розподілу насіння по сошниках.

ГІДРОЦИЛІНДРИ ПОСЛІДОВНОГО З'ЄДНАННЯ

Встановлено спеціальні гідроциліндри послідовного з'єднання, які забезпечують рівномірний рівень заглиблення, що спрощує настройку і знижує навантаження на раму і прикочувальний пристрій. Таке рішення дає змогу підвищити якість обробітку ґрунту і збільшити термін служби посівного комплексу. Глибина закладання насіння регулюється за допомогою кліпс на штоках гідроцилідрів, що спрощує її налаштування та економить час.

ГІДРОФІКОВАНИЙ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ

Гідрофікований завантажувальний пристрій (шнек) - дає змогу полегшити завантаження бункера і зменшити час на завантаження насіння і добрив. Повне завантаження насіння та добрив становить 25 хвилин. Для зручності використання на шнеку встановлено два перемикачі верхній і нижній, що полегшує роботу оператора.

ШВИДКЕ НАЛАШТУВАННЯ, ТОЧНІ НОРМИ

ПК ALCOR 12 має безступеневий механізм передач (варіатор), який забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив, скорочує час на налаштування висівної системи. Можна виставити будь-яку норму висіву, яку вважаєте потрібною. Апарат можна легко налаштувати під різноманітні види насіння, калібр, вологість.

РОБОЧІ ОРГАНИ

ALCOR оснащений С-подібними стійками та стрілчастими лапами шириною 375 мм (виробництва ELVORTI) з борвмісних сталей підвищеної зносостійкості.

Перевагою робочих органів посівного комплексу ALCOR 12 є унікальна конструкція лапи і розсікача, за рахунок чого унеможливлюється потрапляння землі під лапу. За допомогою перерахованого вище ми досягаємо суцільного посіву - насіння і добрива розподіляються на всю ширину лапи, а за рахунок того, що лапи стоять з перекриттям, смуги стикуються і утворюють суцільний килим сходів.

ДВОРЯДНІ ПРУЖИННІ ПРУЖИННІ ВИЧІСУВАЛЬНІ БОРОНИ

Вбудована дворядна борона вирівнює ґрунт, вичісує бур'яни та пожнивні рештки на поверхню, якісно зашпаровує насіння і добрива та забезпечує однаковий шар ґрунту над насінням. Пагони сходять і розвиваються рівномірно, що сприяє збільшенню врожайності.

ПРИКОЧУВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ

Унікальна конструкція прикочувального пристрою забезпечує оптимальний контакт насіння з ґрунтом, що сприяє рівномірному проростанню насіння. Прикочування тільки смуги посіву залишає не прикоченими міжряддя, в них не випаровується волога з ґрунту, не проростають бур'яни, не утворюється ґрунтова кірка і поліпшується повітрообмін. Пневматичні прикочувальні котки ідеально копіюють рельєф поля, що дає змогу висівати на нерівних полях зі стабільною глибиною обробітку по всій ширині захвату. На котки встановлено чистики, які розроблено спеціально під прикочувальні колеса. Вони повторюють форму прикочування і з легкістю очищають з неї бруд.

ШТРИГЕЛЬНІ БОРОНИ

Штригельні борони вичісують бур'яни, залишаючи їх на поверхні, руйнують ґрунтову кірку після прикочувальних ковзанок і створюють пухкий ґрунтовий шар від 3 до 10 мм без ущільнення для зниження випаровування вологи із зони посіву. На штригельних боронах передбачено регулювання кута атаки і тиску на ґрунт, що розширює їхній діапазон використання в різних кліматичних умовах.

КОНТРОЛЬ ПОНАД УСЕ - ПРОСІВИ ВИКЛЮЧЕНІ!

Система контролю висіву дає змогу контролювати висів з кожного сошника з кабіни трактора безпосередньо під час посіву. На кожному насіннєпроводі встановлено датчик висіву, який відстежує не лише висів, а й зменшення потоку насіння. Крім того, система фіксує інформацію: швидкість висіву, кількість засіяної площі. Система налаштовується під будь-який калібр насіння, надійна, вологостійка, не чутлива до тряски.
У стандартну комплектацію входять датчики контролю:
- тиску масла в ДВЗ,
- заряду акумуляторної батареї,
- ключа запалювання,
- контролю обертання варіаторів.
Опціонально можна встановити датчики:
- рівня насіння та сухих добрив у бункерах,
- комплект датчиків контролю висіву добрив для кожного сошника.

ТРАНСПОРТНІ ТАНДЕМНІ КОЛЕСА

Транспортні тандемні колеса покращують проходження перешкод польовими дрогами, збільшують кліренс. Встановлені в ряду з прикочувальними котками не ущільнюють ґрунт у середині культиваторної частини. Колеса збільшеного діаметру та міцності забезпечує додатковий захист від пошкодження шин стеблами рослин та іншими об'єктами на поверхні поля.

ТО ЧОМУ Ж АГРАРІЇ ОБИРАЮТЬ ALCOR?

На сьогоднішній день ринок посівних комплексів досить великий, більшість комплексів відповідають вимогам сучасного аграрія, тому важко зупинити свій вибір на тому чи іншому агрегаті. ALCOR від ELVORTI - це оптимальне рішення для Вашого агробізнесу:

 1. Суцільний посів, врожайність підвищується до 25% з гектара, функціональність і простота в експлуатації.
 2. За світловий день посівним комплексом ALCOR 12 з трактором 380-420 к.с. можна якісно засіяти від 100 до 150 га. Це дає змогу провести посівну в найкоротші терміни.
 3. Суттєве ресурсозбереження. Для проведення всього комплексу посівних робіт цілком достатньо одного трактора з механізатором і одного зерновоза з водієм. Повний посівний цикл виконується за один прохід по полю. Ви економите пальне, гроші та не переживаєте за результат. ALCOR перетворює посівну на розмірений трудовий процес.
 4. Вологозбереження. Від моменту посіву зерна і внесення добрив до моменту прикочування і мульчування ґрунту штригелем проходить кілька секунд. За такий короткий час земля не встигає втратити вологу.
 5. Посівний комплекс ALCOR - виготовлений на високотехнологічному заводі, який відповідає всім міжнародним стандартам виробництва сільгосптехніки.
 6. Сервісну підтримку та запасні частини можна отримати в межах 24 годин через широко розвинену дилерську мережу. А отже, під час посівної не доведеться простоювати, очікуючи доставки рідкісної деталі.
 7. При посіві посівним комплексом ALCOR 12 з трактором потужністю 420 к.с., витрата пального становить 7 л/га. Усе це знижує витрати під час виробництва сільгосппродукції та робить роботу з ALCOR вигіднішою порівняно з іншими агрегатами, або, за умови вибору традиційної технології посіву, що потребує більшого парку техніки.

Працюючи на ринку виробництва сільгосптехніки понад 145 років, завод "Ельворті" завжди пропонує аграріям не просто конкурентоспроможну продукцію, а таку техніку, яка є запорукою вигідного аграрного виробництва в сучасних нестабільних економічних умовах. Адже основне завдання виробника забезпечити економічність і вигоду використання техніки для кожного її покупця.