ru

Сівалки механічні зернові ALFA 4 / ALFA 6 MINI TILL ELVORTI


Сівалки механічні зернові ALFA - призначені для рядового посіву за мінімальною технологією насіння зернових, бобових культур, ріпаку та льону з одночасним внесенням мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках.

Економія пального до 25% порівняно з конкурентами

Полегшена конструкція сівалки виготовлена з надміцних сталей з оригінальним розташуванням опорно-привідних коліс, що дає змогу заощаджувати пальне під час роботи з тракторами меншої потужності, порівняно з конкурентами.

Швидка робота транспортного пристрою FastTrai.

Причіпний транспортний пристрій FastTrai - дає змогу переводити сівалку за 2 хвилини з транспортного положення в робоче і навпаки, що економить час і полегшує роботу механізатору.

Технологія землеробства Mini-Till.

Нова конструкція повідкової системи CoultSystem з прикочуючим котком і тиском сошника до 130 кг забезпечує якісний, рівномірний посів за технологією Mini-Till.

Місткий бункер - висока продуктивність.

Сівалка ALFA 4 оснащена бункером великої місткості 2000 л, що за швидкості посіву 12 км/год, забезпечує продуктивність 4,8 га/год.

Ранні строки посіву.

Унікальна конструкція розташування широких опорно-привідних коліс більшого діаметру дає змогу здійснювати посів за умов підвищеної вологості ґрунту, що дає змогу розпочати посівну кампанію в більш ранні терміни.

MINI-TILL

Удосконалена конструкція механізму тиску сошників на ґрунт. Нова конструкція з гідравлічним клапаном примусового тиску і пружиною підвищеної жорсткості забезпечує тиск сошника від 60 до 110 кг, що дає змогу проводити висів за мінімальною технологією, забезпечуючи стабільну глибину загортання насіння.

Постійний тиск гідравліки

Постійнийтиск гідравліки, завдяки встановленому запірному клапану, який дає змогу зафіксувати заданий спочатку тиск сошників. Ця функція гарантує незмінно високу якість внесення насіння в ґрунт, дає змогу зберігати рівномірність заглиблення сошників на нерівній поверхні та за зміни ґрунтових умов.

Гідророзподільник (клапан)

Гідророзподільник (клапан) керування маркером дає змогу керувати роботою маркера однією рукояткою гідророзподільника з кабіни трактора.

Найбільший бункер

Найбільшийбункер ALFA 6 - 2 805 л (зернові - 1 860 л, тукові - 945 л), що дає змогу засівати до 40 га за світловий день (при нормі висіву пшениці 200 кг/га та мінеральних добрив 100 кг/га) можна засівати 9 га за 1-го завантаження сівалки.

Бункер ALFA 4 - 1750 л (зернові - 1 080 л, тукові - 672 л), що дає змогу засівати до 28 га за світловий день (при нормі висіву пшениці 200 кг/га і мінеральних добрив 100 кг/га можна засівати 5 га при 1-му завантаженні сівалки.

Новий причіпний і транспортний пристрій

Новий причіпний і транспортний пристрій, що дає змогу переводити сівалку з транспортного положення в робоче і навпаки, за 2 хвилини. Транспортний пристрій у базовій комплектації з колесами збільшеного діаметру та міцності забезпечує додатковий захист від пошкодження шин стеблами рослин та іншими об'єктами на поверхні поля, з транспортною шириною 2,65 м дає змогу переміщати сівалку дорогами загального призначення.

Широкі колеса

На сівалках ALFA встановлено широкі колеса зі збільшеною плямою контакту з ґрунтом і дисками посиленого профілю, що дає змогу зменшити тиск на ґрунт, та працювати сівалкою навесні по більш вологому й пухкому фону, а також на сівалках ALFA застосували маточину зі збільшеним діаметром осі та підшипник з більшою вантажопідйомністю, що підвищує міцність і надійність під час висівання за mini-till.

Висівний апарат із полімерних матеріалів

Висівний апарат із полімерних матеріалів вирізняється максимальною точністю, безперервністю та плавністю подавання насіння різних форм і розмірів за норми висіву від 1,5 до 400 кг/га. Конструкція котушки дає змогу проводити висів дрібнонасіннєвих культур. Введено регулювання зазору між клапаном і котушкою, що полегшує висів великого насіння з великими нормами.

Вали приводу туковисівних апаратів із нержавіючої сталі

Встановлено вали приводу туковисівних апаратів із неіржавкої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів та унеможливлює їхню корозію.

Безступінчастий механізм передач (варіатор)

Безступінчастиймеханізм передач (варіатор), який забезпечує легке і швидке регулювання норм висіву насіння і добрив; забезпечує більш точне і плавне регулювання в збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.

Електронна система контролю "Монада"

Електронна система контролю "Монада" в базовій комплектації ALFA комплектується новим варіантом електронних систем контролю висіву насіння (виробництва ТОВ НВФ "МОНАДА"), в якій використовуються датчики контролю потоку насіння нової конструкції з підвищеною надійністю і точністю визначення густоти потоку насіння.

Ресурс роботи дводискового сошника збільшений на 100%

Збільшений ресурс роботи дводискового сошника на 100%, за рахунок використання борвмісних сталей підвищеної твердості. Дводисковий однорядковий сошник дає змогу висівати на полях із великою кількістю пожнивних залишків; єдина конструкція вузла "сошник-прикочувальний коток" дає змогу налаштовувати сошник на задану глибину. ALFA чудово витримує глибину посіву. Результатом є дружні сходи, що сприяє зростанню врожайності по всьому полю.

Прикочувальні колеса 2 комплекти на вибір "вузькі, широкі"

Прикочувальні колеса 2 комплекти на вибір "вузькі, широкі" встановлюються на сівалку, що забезпечує посів за умов різної вологості ґрунту. Для очищення прикочувальних ковзанок і забезпечення стабільної глибини посіву, встановлено чистики зі зносостійкої сталі DUROSTAT 400, що збільшує ресурс роботи чистиків до 2000 га. Розроблено варіант ланцюгового загортача, як додаткова окрема опція на сівалках ALFA, для вирівнювання ґрунту та роботи на різних фонах.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби понад 8 років.

ALFA 6

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 6
Робоча швидкість, км/год 9 - 12
Кількість рядів, шт. 40
Продуктивність, га/год 5.4 - 7.2
Глибина посіву, мм 20 - 80
Тиск сошників, кг/см² 110
Норми висіву для насіння, кг/га 1.5 - 400
Ширина міжрядь, мм 150
Норми висіву для добрив, кг/га 25 - 200
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 1 860
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 945
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 8 250 x 2 650 x 4 200
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 5 250 x 6 950 x 1 980
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 90
Маса, кг 3 915

ALFA 4

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 4
Робоча швидкість, км/год 9 - 12
Кількість рядів, шт. 26
Продуктивність, га/год 3.6 - 4.68
Глибина посіву, мм 20 - 80
Тиск сошників, кг/см² 110
Норми висіву для насіння, кг/га 1.5 - 400
Ширина міжрядь, мм 150
Норми висіву для добрив, кг/га 25 - 200
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 1 200
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 300
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 4 910 х 2 650 х 2 900
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 4 950 х 4 910 х 1 980
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 80
Маса, кг 3 300