ru

Сівалка точного висіву з пристосуванням для внесення рідких добрив VESTA 8 PROFI ELVORTI


Сівалка VESTA 8 PROFI з пристосуванням для внесення рідких комплексних добрив - представник нового покоління просапних сівалок від заводу Ельворті, що мають низку переваг, порівняно з найближчими конкурентами, та роблять роботу в полі економічнішою та вигіднішою.

Пневматична сівалка VESTA 8 PROFI призначена для точного висіву за мінімальною та традиційною технологіями обробітку. Забезпечує висів насіння з одночасним внесенням рідких комплексних добрив і прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.

Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість істотно знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку.
Рідкі комплексні добрива.

Рідкі добрива набагато простіше вносити в ґрунт, ніж гранульовані. У ґрунт їх вносять восени під основний обробіток або навесні для передпосівного обробітку. Також використовують для кореневого та позакореневого підживлення в період вегетації рослин.

РКД - прості та зручні в застосуванні, ба більше, коштують вони відносно недорого. Такі добрива можна використовувати в комплексі з пестицидами, що дає змогу суттєво заощадити фінансові кошти на ПММ. Під час використання рідких комплексних добрив втрати становлять не більше 10%, тоді як під час використання інших добрив цей показник може доходити до 30-40%.

Електронасос

За допомогою електронасоса продуктивністю 21 л/хв фірми Pentair, під'єднаного до енергетичної системи трактора, через фільтр із бака подаються рідкі добрива на 3 регульовані клапани, один основний і два додаткові.

Клапани

За допомогою клапанів і комплекту шайб різних діаметрів встановлюється норма подачі добрив у кожен рядок. Зайва рідина через реверсивну систему подачі повертається назад у бак.

Пластикові баки для РКД

Сівалка VESTA 8 PROFI має сумарну ємність баків для рідких комплексних добрив 500 літрів (250х2). На дні основного бака передбачено кран для зливу залишку рідких добрив.

Додатковий бак для технічної води

Бак із полімерних матеріалів для транспортування чистої технічної води розташований окремо на рамі.

Внесення рідких добрив

Рідкі добрива подаються по шлангу з металевим наконечником, розміщеним між полозовидним сошником і прикочувальними котками.

Посівна секція VESTA PROFI

Низьке розташування висівного апарату - завдяки мінімальній відстані від точки скидання насіння до посівного ложа забезпечується точність розкладки насіння в рядку.

Висівний апарат PROFI

- Забезпечує точне однозернове дозування насіння

- Наявність верхнього та нижнього регульованих скидачів насіння - відсутність двійників

- Легке та зручне обслуговування без інструменту

- Наявність оглядового вікна - зручність налаштування

- Відсутність навантаження на корпус висівного апарату - довговічність використання висівного апарату

Полозовидний сошник зі змінною п'ятою

Полозовидний сошник зі змінною п'ятою забезпечує довговічність роботи сошника

Пластикові бункери

Пластикові бункери не схильні до корозії та мають меншу вагу порівняно з металевими. На всіх бункерах, для внесення добрив, встановлені вали з нержавіючої сталі.

Сівалка VESTA 8 PROFI має сумарну ємність бункерів для насіння - 288 літрів, і 320 л - для добрив. Так, наприклад, за норми висіву кукурудзи - 5 насінин на 1 погонний метр, 100 кг мінеральних добрив, сівалка може засіяти без дозавантаження 3.2 га.

Посівна секція сівалки

Низьке розташування висівного апарату - завдяки мінімальній відстані від точки скидання насінини до посівного ложа забезпечується точність розкладки насіння в рядку

Комковідвід

Встановлюваний грудковідвід дає змогу проводити висів навіть на полях із рослинними рештками та грудками землі

Двоконтурний привід на секцію

Двоконтурний привід на секцію піднято максимально високо - зменшує ризик забивання пожнивними рештками

Механізм передач

На універсальній пневматичній сівалці VESTA 8 PROFI вдосконалено конструкцію механізму передач, що покращує ремонтопридатність вузла та забезпечує ширший діапазон норми висіву насіння.

Ресивер

Труба рами, що виконує роль ресивера, забезпечує стабільну величину розрідження у всіх висівних апаратах (дає змогу утримати важке насіння в отворах висівних дисків крайніх секцій).

Інформаційний пристрій "SPUTNIK"

Інформаційний пристрій "Sputnik" виконує контроль і запис параметрів висіву, що забезпечує можливість оперативного коригування відхилень

Полегшена конструкція рами

Використання високоміцних труб європейських сталей дає змогу зменшити вагу конструкції рами за одночасного збільшення її міцності та жорсткості, що призводить до зменшення витрати палива трактора

Багата базова комплектація

- 4 комплекти висівних дисків

Культура, що висівається Діаметр отворів, мм Кількість отворів, шт.
Кукурудза, рицина, кормові боби, квасоля 5.5 30
Сорго, соняшник (дрібна фракція) 2.2 40
Соняшник 3.0 30
Кукурудза 4.0 30

- Комплект комковідводів

- Інформаційний пристрій "Sputnik"

- Транспортний пристрій

Транспортний пристрій

Транспортний пристрій у базовій комплектації забезпечує додатковий захист від пошкодження шин стеблами рослин та іншими об'єктами на поверхні поля, а з транспортною шириною 2,67 м дає змогу переміщати сівалку дорогами загального призначення.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

Витрата палива

Витрата палива при роботі з трактором потужністю 80 к.с. становить від 2,3 л/га.

Тип агрегату навісний
Ширина захвату, м 5.6
Робоча швидкість, км/год 2.5 - 9
Кількість рядів, шт. 8
Продуктивність, га/год 3.02 - 5.04
Глибина посіву, мм 20 - 90
Норми висіву для насіння, кг/га 1.77 - 54.6
Ширина міжрядь, мм 700
Норма внесення робочої рідини, л/га 62 - 903
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 288 (36 х 8)
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 500 (250 х 2)
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 5 870 х 2 010 х 1 840
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 2 355 х 5 270 х 1 445
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 80
Маса, кг 1 278