ru

Сівалка точного висіву з пристосуванням для внесення рідких добрив VEGA 8 PROFI ELVORTI


Пневматична сівалка VEGA 8 PROFI призначена для точного висіву за мінімальною та традиційною технологіями обробітку. Забезпечує висів насіння з одночасним внесенням рідких комплексних добрив і прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.

Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість істотно знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку.

Мінеральні добрива в рідкій формі.

Рідкі добрива набагато простіше вносити в ґрунт, ніж гранульовані. У ґрунт їх вносять восени під основний обробіток або навесні для передпосівного обробітку. Також використовують для кореневого та позакореневого підживлення в період вегетації рослин.

РКД - прості та зручні в застосуванні, ба більше, коштують вони відносно недорого. Такі добрива можна використовувати в комплексі з пестицидами, що дає змогу істотно заощадити фінансові кошти на ПММ. Під час використання рідких комплексних добрив втрати становлять не більше 10%, тоді як під час використання інших добрив цей показник може доходити до 30-40%.

Бак для рідких комплексних добрив

Сівалка VEGA 8 PROFI має ємність бака для рідких комплексних добрив 1100 літрів. На дні бака передбачено кран для зливу залишку рідких добрив.

Бак для промивання системи

Бак ємністю 50 л для промивання системи після внесення рідких добрив інтегрований в основний бак.

Бак для технічної води

Бак ємністю 15 л із технічною водою для миття рук інтегрований в основний бак.

Подавання рідких добрив

За допомогою електронасоса продуктивністю 21 л/хв. фірми Pentair, під'єднаного до енергетичної системи трактора. Через фільтр із бака на 3 регульовані клапани (один основний і два додаткові) подаються рідкі добрива. За допомогою клапанів і комплекту шайб встановлюється норма подачі добрив у кожен рядок. Зайва рідина повертається назад у бак через реверсивну систему подачі.

Внесення рідких добрив

Рідкі добрива подаються по шлангу з металевим наконечником, розміщеним між дводисковим сошником і прикочувальними котками.

Висівний апарат PROFI

Висівний апарат, виготовлений методом лиття під тиском із міцних сплавів алюмінію, забезпечує точне однозернове дозування насіння:

  • наявність верхнього та нижнього регульованих скидачів насіння, що забезпечує відсутність насіння-двійників;
  • кількість насіння, що потрапляє з бункера у висівну камеру, регулюється заслінкою;
  • легке та зручне обслуговування без робочого інструменту;
  • на висівному диску встановлено швидкознімну ворушилку, яка перешкоджає ущільненню та зависанню насіння в камері висівного апарату;
  • наявність оглядового вікна для зручності налаштування;
  • ущільнювальна прокладка вбудована в корпус, має бортик, стирання якого сигналізує про необхідність заміни;
  • висівний апарат встановлений на рамі, що унеможливлює вплив на нього навантажень і гарантує довговічність використання;
  • повне вивантаження насіння після роботи забезпечує вивантажувальне вікно;
  • висівні диски збільшеного діаметру дають змогу поліпшити якість розкладки насіння;
  • встановлення вала обертання висівних дисків на підшипниках кочення з підвищеним пилозахистом збільшує ресурс роботи

Динамічна конструкція натягувача ланцюга на секції

Динамічна конструкція натягувачів ланцюга на секції, усуває спадання ланцюга під час роботи сівалки.

Копіювальні колеса зі спицями

Постійний контроль глибини забезпечується копіювальними колесами, що змонтовані на балансирі, це дає змогу кожному котку рухатися незалежно, навіть коли одне з коліс наїжджає на перешкоду та нерівності (наприклад, каміння) без зміни глибини висіву. Копіювальні колеса зі спицями запобігають налипанню землі на внутрішній поверхні колеса, і як наслідок, усувається ушкодження підшипникового вузла маточини дискового сошника секції та збільшується термін його експлуатації.

Встановлено чистики для очищення від налипання ґрунту на копіювальні колеса та дводискові сошники висіву насіння, що забезпечує рівномірну глибину висіву по вологому фону.

Підшипниковий вузол

Дискові сошники з новим підшипниковим вузлом. На сівалках використовуються дворядні кулькові підшипники фірми FKL, які мають збільшений ресурс роботи та більшу стійкість до динамічних навантажень.

Регулювальний гвинт

Точне і легке регулювання глибини посіву забезпечується обертанням рукоятки відносно шкали.

Прикочувальний коток

V-подібний прикочувальний коток ущільнює ґрунт навколо насіння і дає змогу "підтягнути" вологу в зону висіву, що забезпечує кращий контакт між насінням і ґрунтом, який сприяє більш ранньому та рівномірному його проростанню.

Грудковідвід

Встановлений перед робочою секцією, забезпечує збирання із зони висіву грудок і сухої кулі ґрунту.

*Рекомендується встановлювати для традиційної технології.

Прорізний диск

Унікальна конструкція прорізного диска забезпечує максимальну ефективність і високу якість перерізання пожнивних решток і розрізання ґрунту. Конусні хвилі прорізного диска розрізають ґрунт і ефективно розпушують бічні стінки борозни безпосередньо перед сошником. Хвилі диска входять у ґрунт перпендикулярно до поверхні, що дає максимальний ріжучий ефект, і виходять із ґрунту паралельно до поверхні, що дає змогу "контролювати" викид ґрунту.

*Рекомендується застосовувати для No-Till, Mini-Till з невеликою кількістю пожнивних залишків.

Очищувач ряду

Даний вузол призначений для розчищення борозни перед дводисковим сошником від рослинних залишків. Забезпечує дводисковому сошнику рівномірний і якісний посів просапних культур.

*Рекомендується встановлювати для No-Till, Mini-Till із великою кількістю пожнивних решток.

Прорізний диск + очищувач ряду

Конструкція прорізного диска забезпечує якісне прорізання ущільненого ґрунту. Очищувач ряду ефективно розчищає борозну від великої кількості пожнивних залишків. Дана конструкція забезпечує дводисковому сошнику точну і рівномірну розкладку насіння в борозну за будь-якої щільності ґрунту.

*Рекомендується встановлювати для прямого посіву з великою кількістю пожнивних залишків.

Пластикові бункери

На сівалці встановлено пластикові бункери з високоякісного поліетилену. Це, своєю чергою, забезпечує суттєво меншу вагу бункера; його стійкість до різних видів корозії; вібростійкість. Крім того, такі бункери не потребують додаткового фарбування.

Сівалка VEGA 8 PROFI має сумарну місткість бункерів для насіння - 416 л, і 680 л - для добрив. Так, наприклад, за норми висіву кукурудзи - 5 насінин на 1 погонний метр - сівалка може засіяти без дозавантаження 6 га.

Прорізний диск

За прямого посіву по стерні замість грудковідводу можна встановити колтер (прорізний диск), як додаткову опцію.

Витримування глибини загортання

Максимальне поєднання скидання насіння в посівне ложе і точки опори бічних коліс чітко витримує задану глибину загортання насіння, забезпечуючи рівномірність сходів і підвищує врожайність.

Балансирна підвіска колеса

Копіювальні колеса змонтовані на балансирі та можуть рухатися незалежно одне від одного, долаючи перешкоди заввишки до 50 мм, без зменшення глибини посіву.

Конструкція зчіпки сниці

Конструкція зчіпки сниці дає змогу здійснювати агрегатування з тракторами різних виробників.

Привід від електродвигуна

Висівні апарати приводяться в обертання електроприводами з електронним керуванням і контролем висіву, що поєднують у собі простоту обслуговування, надійність і точність висіву кукурудзи, соняшнику та інших просапних культур. Регулювання норми висіву проводиться з кабіни трактора оператором за допомогою кнопок на моніторі.

З цією системою коробка перемикання передач, вали, ланцюги та зірочки виключаються з приводу висівних апаратів, відпадає необхідність витрачати час на зміну зірочок для завдання іншої норми висіву.

Підвищується швидкість роботи.

Електронна система контролю

Унікальна бездротова система з електроприводами на ринку України. Оператор використовує планшет на ОС Android для управління системою. Планшет з'єднується з контролером за рахунок Bluetooth з'єднання.

Контролер використовує запатентований бездротовий протокол для здійснення комунікації з контролером сівалки. Це означає, що єдина проводка на сівалці - це живлення електромоторів.

Контролер інтегрується з будь-якими сторонніми GPS приймачами для визначення місця розташування.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

Металовироби високої міцності

Застосування метизів із класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Витрата палива

Витрата палива під час роботи з трактором потужністю 90 к.с. становить 2,6-2,9 л/га.

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 5.6
Робоча швидкість, км/год 2.5 - 9
Кількість рядів, шт. 8
Продуктивність, га/год 3.02 - 5.04
Глибина посіву, мм 40 - 100
Тиск сошників, кг/см² 280
Норми висіву для насіння, кг/га 1.4 - 51.4
Ширина міжрядь, мм 700
Норма внесення робочої рідини, л/га 62 - 903
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 1 440 (180 х 8)
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 1100
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 8 000 х 2 670 х 3 500
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 2 530 х 6 980 х 1 550
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 80
Маса, кг 3 818