ru

Сівалка точного висіву VEGA 6 PROFI навісна ELVORTI


Пневматична сівалка VEGA 6 PROFI призначена для точного висіву за мінімальною та традиційною технологіями обробітку. Забезпечує посів насіння кукурудзи, соняшнику, сої та інших просапних культур з одночасним внесенням мінеральних добрив і прикочуванням ґрунту в засіяних рядках.

Сівалка VEGA 6 PROFI - навісна

Завдяки такому способу агрегатування, ця сівалка працює з тракторами потужністю від 80 к.с., що забезпечує кращу маневреність порівняно з причіпним аналогом.

Комплектація VEGA 6 PROFI PRO AFP

Встановлений електропривод і програмне забезпечення дають змогу виконувати функції за допомогою планшета з кабіни трактора:

- індивідуальне автоматичне відключення секцій;

- порядковий контроль змінної норми висіву насіння;

- компенсація на поворотах кутової швидкості обертання кожного висівного апарату;

- ручний або автоматичний контроль норми висіву насіння за Rx картами завдань;

- контроль якості висіву насіння у вигляді гістограм;

- формування звітів за катами фактичного внесення;

- регулювання швидкості обертання електродвигуна здійснюється: ручним введенням необхідних параметрів, сигналом сторонніх GPS-приймачів, сигналом радарів швидкості.

Електронна система контролю

Бездротова система на основі ОС Android. Планшет з'єднується з контролером, що керує електроприводами, за допомогою Bluetooth, використовуючи бездротовий протокол комунікації. Контролер інтегрується з будь-якими сторонніми приймачами для визначення місця розташування.

Посівна секція сівалки

Посівні секції сівалки призначені для забезпечення процесу висіву насіння: формування посівного ложа, висіву насіння і прикочування ґрунту над засіяним рядком.

 • Дводисковий сошник із бористих сталей підвищеної твердості має збільшений ресурс до 100%.
 • Можливість регулювання тиску на ґрунт до 280 кг.
 • Можливість використання грудковідводу або прорізного диска.
 • Регульоване V-подібне прикочувальне колесо.
 • Копіювальні котки забезпечують точність загортання насіння за глибиною. Диски копіювальних котків зі спицями, що усувають забивання ґрунту у внутрішню порожнину диска.
 • Високе розташування висівного апарату - унеможливлює забивання пожнивними рештками.
 • Опціонально встановлюються очищувачі ряду (голчасті ротори).

 

Висівний апарат PROFI

Висівний апарат, виготовлений методом лиття під тиском із міцних сплавів алюмінію, забезпечує точне однозернове дозування насіння:

 • наявність верхнього та нижнього регульованих скидачів насіння, що забезпечує відсутність насіння-двійників;
 • кількість насіння, що потрапляє з бункера у висівну камеру, регулюється заслінкою;
 • легке та зручне обслуговування без робочого інструменту;
 • на висівному диску встановлено швидкознімну ворушилку, яка перешкоджає ущільненню та зависанню насіння в камері висівного апарату;
 • наявність оглядового вікна для зручності налаштування;
 • ущільнювальна прокладка вбудована в корпус, має бортик, стирання якого сигналізує про необхідність заміни;
 • висівний апарат встановлений на рамі, що унеможливлює вплив на нього навантажень і гарантує довговічність використання;
 • повне вивантаження насіння після роботи забезпечує вивантажувальне вікно;
 • висівні диски збільшеного діаметру дають змогу поліпшити якість розкладки насіння;
 • встановлення вала обертання висівних дисків на підшипниках кочення з підвищеним пилозахистом збільшує ресурс роботи

Динамічна конструкція натягувача ланцюга на секції

Динамічна конструкція натягувачів ланцюга на секції, усуває спадання ланцюга під час роботи сівалки.

Копіювальні колеса зі спицями

Постійний контроль глибини забезпечується копіювальними колесами, що змонтовані на балансирі, це дає змогу кожному котку рухатися незалежно, навіть коли одне з коліс наїжджає на перешкоду та нерівності (наприклад, каміння) без зміни глибини висіву. Копіювальні колеса зі спицями запобігають налипанню землі на внутрішній поверхні колеса, і як наслідок, усувається ушкодження підшипникового вузла маточини дискового сошника секції та збільшується термін його експлуатації.

Встановлено чистики для очищення від налипання ґрунту на копіювальні колеса та дводискові сошники висіву насіння, що забезпечує рівномірну глибину висіву по вологому фону.

Підшипниковий вузол

Дискові сошники з новим підшипниковим вузлом. На сівалках використовуються дворядні кулькові підшипники фірми FKL, які мають збільшений ресурс роботи та більшу стійкість до динамічних навантажень.

Регулювальний гвинт

Точне і легке регулювання глибини посіву забезпечується обертанням рукоятки відносно шкали.

Прикочувальний коток

V-подібний прикочувальний коток ущільнює ґрунт навколо насіння і дає змогу "підтягнути" вологу в зону висіву, що забезпечує кращий контакт між насінням і ґрунтом, який сприяє більш ранньому та рівномірному його проростанню.

Грудковідвід

Встановлений перед робочою секцією, забезпечує збирання із зони висіву грудок і сухої кулі ґрунту.

*Рекомендується встановлювати для традиційної технології.

Прорізний диск

Унікальна конструкція прорізного диска забезпечує максимальну ефективність і високу якість перерізання пожнивних решток і розрізання ґрунту. Конусні хвилі прорізного диска розрізають ґрунт і ефективно розпушують бічні стінки борозни безпосередньо перед сошником. Хвилі диска входять у ґрунт перпендикулярно до поверхні, що дає максимальний ріжучий ефект, і виходять із ґрунту паралельно до поверхні, що дає змогу "контролювати" викид ґрунту.

*Рекомендується застосовувати для No-Till, Mini-Till з невеликою кількістю пожнивних залишків.

Очищувач ряду

Даний вузол призначений для розчищення борозни перед дводисковим сошником від рослинних залишків. Забезпечує дводисковому сошнику рівномірний і якісний посів просапних культур.

*Рекомендується встановлювати для No-Till, Mini-Till із великою кількістю пожнивних решток.

Прорізний диск + очищувач ряду

Конструкція прорізного диска забезпечує якісне прорізання ущільненого ґрунту. Очищувач ряду ефективно розчищає борозну від великої кількості пожнивних залишків. Дана конструкція забезпечує дводисковому сошнику точну і рівномірну розкладку насіння в борозну за будь-якої щільності ґрунту.

*Рекомендується встановлювати для прямого посіву з великою кількістю пожнивних залишків.

Пластикові бункери

На сівалці встановлено пластикові бункери з високоякісного поліетилену. Це забезпечує суттєво меншу вагу бункера, його стійкість до різних видів корозії та вібростійкість. Такі бункери не потребують додаткового фарбування та стійкі до корозії від мінеральних добрив. Сівалка VEGA 6 PROFI має сумарну ємність бункерів для насіння - 312 л, і 560 л - для добрив. Так, наприклад, за норми висіву кукурудзи - 5 насінин на 1 погонний метр, сівалка може засіяти без дозавантаження 3,6 га.

Коробка передач 5х5 зірок

Встановлено збірний блок зірочок 5х5, тепер у розпорядженні аграрія є можливість використовувати ширший діапазон норми висіву насіння, за рахунок більшої кількості передавальних відношень зірок коробки передач. На сівалці використовується одна коробка передач - для регулювання норми висіву насіння. Завдяки використанню нової системи внесення добрив виключено необхідність у коробці передач для зміни норм внесення добрив.

Нова система внесення сухих мінеральних добрив

Система являє собою полімерні висівні апарати з полімерними котушками, що не піддаються корозії, з можливістю швидкої та плавної зміни норми внесення шляхом повороту регулювальної ручки. Завдяки цьому відпала необхідність у коробці передач для зміни норм внесення добрив.

Дводисковий туковий сошник

Застосування дводискових тукових сошників на сівалках VEGA 6 PROFI поліпшило якість внесення добрив у ґрунт. За бажанням споживача на сівалці опціонально можна встановлювати однодискові сошники для добрив.

Захисна сітка

На туковий бак встановлено захисну сітку для просіву добрив, що сприяє запобіганню потраплянню каміння та великих предметів, які здатні порушити роботу сівалки.

Вентилятор

Вентилятор відцентрового типу призначений для створення розрідження в пневмосистемі сівалки. Привід вентилятора здійснюється від ВВП трактора на 540 об/хв карданним валом. Відцентрова муфта, встановлена на валу нижнього шківа вентилятора, оберігає ремінну передачу від підвищеного зносу під час різкої зупинки ВВП. Під час вимкнення ВВП трактора відбувається плавне зниження обертів вентилятора, водночас в обгінній муфті нижнього шківа з'являється характерне гучне клацання роликів до повного зупинення обертання. Це обов'язкова штатна ситуація і не є бракувальною ознакою роботи.

Рукави високого тиску поліпшеної якості

Використання рукавів високого тиску поліпшеної якості з подвійним обтиском дає змогу експлуатувати сівалку за більш вимогливих умов, не побоюючись протікання гідравлічної рідини та обривів під великим тиском.

Регульовані опорно-привідні колеса

Приводні колеса призначені для переміщення сівалки в агрегаті з трактором і в робочому положенні, для передавання крутного моменту через механізм передачі на диски висівних апаратів і через контрпривід на котушкові туковисівні апарати. У даній сівалці реалізовано можливість регулювати опорно-привідні колеса за висотою.

Телескопічна рама

Встановлено 2 гідроциліндри, які забезпечують розкладання рами в робоче положення, і забезпечують міжряддя 700 мм. У разі перестановки кронштейнів (упорів) на крайні отвори горизонтальних планок на сівалці можна встановити міжряддя 750 мм. У разі складання рами транспортний габарит сівалки становить не більше 3000 мм за всіх міжряддях.

Маркер

Опускання і підіймання маркерів здійснюється гідрофікованим механізмом: гідроциліндр, рукава високого тиску (РВТ), керованим із кабіни трактора. При цьому, сам маркер складається вдвічі для зменшення габаритів сівалки по висоті.

Багата базова комплектація

 • 4 комплекти висівних дисків;

Культура, що висівається

Діаметр отворів, мм

Кількість отворів, шт.

Кукурудза, рицина, кормові боби, квасоля

5.5

30

Сорго, соняшник (дрібна фракція)

2.2

40

Соняшник

3.0

30

Кукурудза

4.0

30

 • комплект комковідводів;
 • комплект прорізних дисків;
 • інформаційний пристрій;
 • транспортний пристрій.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

Металовироби високої міцності

Застосування метизів із класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Витрата палива

Витрата палива під час роботи з трактором потужністю 90 к.с. становить 2,6-2,9 л/га.