ru

Сівалка механічна зернова ASTRA 4/6 NEW ELVORTI механічна зернова ASTRA 4/6 NEW ELVORTI


☑ Новий висівний апарат

Виготовлений із полімерних матеріалів, стійких до агресивного середовища та корозії. Має подвійну котушку: гвинтову для висіву зернових і зернобобових культур та штифтову для висіву дрібнонасіннєвих культур і насіння трав будь-яких форм і розмірів. Висівна котушка плавно і рівномірно подає насіння, не травмуючи його, що збільшує точність розподілу насіння в рядку.

☑ Повідкова система CoultSystem

Нова конструкція повідкової системи CoultSystem з прикочувальним котком і вдосконаленим механізмом тиску сошника до 75 кг із пружиною підвищеної жорсткості та гідравлічним дотискачем забезпечує якісний, рівномірний посів за традиційною технологією з можливістю висівання на полях із мінімальним обробітком ґрунту та невеликою кількістю пожнивних решток.

☑ Посилена рама

Нова конструкція рами зі збільшеним перетином труб 100х150 мм і 80х80 мм порівняно з попереднім поколінням сівалок ASTRA підвищує надійність і термін експлуатації. При цьому максимально забезпечує доступ до робочих органів сівалки для обслуговування.

☑ Швидка робота транспортного пристрою FastTrai

Причіпний транспортний пристрій FastTrai - дає змогу переводити сівалку за 2 хвилини з транспортного положення в робоче і навпаки, що економить час і полегшує роботу механізатору. Пристрій FastTrai з транспортною шириною 2,65 м для безпечного пересування на дорогах загального користування.

☑ Економія палива до 20% порівняно з конкурентами

Сівалка виготовлена з надміцних сталей ідеально підходить для агрегатування з тракторами потужності від 90 к.с., що дає змогу заощаджувати пальне під час роботи порівняно з конкурентами

Нове покоління зернових сівалок ASTRA NEW від ELVORTI™ для інноваційного ресурсозберігаючого землеробства.

Сівалки механічні зернові ASTRA NEW - призначені для рядового посіву за традиційною та мінімальною технологією з виконанням трьох операцій за один прохід:

- посів насіння зернових культур, зернобобових і дрібнонасіннєвих культур (ріпак, гірчиця, льон);

- внесення мінеральних добрив;

- прикочування засіяних рядків.

Плоска конструкція рами та зміщення транспортного пристрою максимально забезпечили доступ до робочих органів сівалки під час обслуговування.

Новий причіпний і транспортний пристрій

Новий причіпний і транспортний пристрій FastTrai, що дає змогу переводити сівалку з транспортного положення в робоче і навпаки, за 2 хвилини. Транспортний пристрій у базовій комплектації з колесами збільшеного діаметру та міцності забезпечує додатковий захист від пошкодження шин стеблами рослин та іншими об'єктами на поверхні поля, а з транспортною шириною 2,65 м дає змогу переміщати сівалку дорогами загального призначення.

 

Висівний апарат із полімерних матеріалів

Висівний апарат обладнаний двома видами котушок:

  • гвинтова для висіву зернових і зернобобових культур;
  • штифтова для висіву дрібнонасіннєвих культур і насіння трав.

Таке рішення дає змогу забезпечити сталу й точну норму висіву від 1,5 до 400 кг/га та підходить для насіння будь-яких типів, розмірів і форми.

 

Вали приводу туковисівних апаратів із нержавіючої сталі

Вали приводу туковисівних апаратів із неіржавкої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів та унеможливлює їхню корозію.

Безступінчастий механізм передач (варіатор)

Безступінчастий механізм передач (варіатор), який забезпечує легке і швидке регулювання норм висіву насіння і добрив; забезпечує більш точне і плавне регулювання в збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.

Система контролю висіву

Система контролю висіву в базовій комплектації. ASTRA 6 NEW комплектується новим варіантом електронних систем контролю висіву насіння, в якій використовуються датчики контролю потоку насіння нової конструкції з підвищеною надійністю і точністю визначення густоти потоку насіння.

Повідкова система COULTSYSTEM

Нова конструкція повідкової системи CoultSystem з прикочувальним котком і вдосконаленим механізмом тиску сошника до 75 кг дає змогу отримати рівномірне заглиблення сошників у ґрунт і створює якісне посівне ложе для насіння. Що є безсумнівною конкурентною перевагою сівалки ASTRA NEW.

Сошники мають регульований підпружинений хід до 320 мм, що дає змогу кожному сошнику індивідуально долати перешкоди та копіювати рельєф.

Ресурс роботи дводискового сошника, збільшений на 100%

Ресурс роботи дводискового сошника збільшено на 100% завдяки використанню борвмісних сталей підвищеної жорсткості. Унікальна конструкція дводискового однорядного сошника, за рахунок зсуву 6 мм, забезпечує ефективне прорізання ґрунту на полях із пожнивними рештками та має функцію самоочищення. Необслуговувані маточини FKL, встановлені на сошниках, забезпечують тривалий термін служби і знижують загальну потребу в технічному обслуговуванні.

Прикочувальні колеса

Прикочувальні колеса на вибір "вузькі, широкі" забезпечують посів в умовах різної вологості ґрунту. Нова надійна система регулювання заглиблення забезпечує стабільну, рівномірну глибину загортання насіння. Для очищення прикочувальних ковзанок і забезпечення стабільної глибини посіву, встановлено чистики зі зносостійкої сталі DUROSTAT 400, що збільшує ресурс роботи чистиків.

Система активного гідравлічного заглиблення

Постійний тиск гідравліки, за рахунок встановленої системи активного гідравлічного заглиблення, яка дає змогу зафіксувати заданий тиск сошників. Ця функція гарантує незмінно високу якість внесення насіння в ґрунт, дає змогу зберігати однакове заглиблення сошників на нерівній поверхні та за зміни ґрунтових умов.

Крани гідросистеми

Наявність кранів у гідросистемі керування сівалкою дає змогу керувати роботою маркера однією рукояткою гідророзподільника з кабіни трактора та можливість агрегатування з тракторами з двома парами гідравлічних виводів.

Посилена рама

Нова конструкція рами зі збільшеним перетином труб 100х150мм і 80х80 мм порівняно з попереднім поколінням сівалок ASTRA підвищує надійність і термін експлуатації. При цьому максимально забезпечує доступ до робочих органів сівалки для обслуговування.

Безпечні підніжки

Сталеві не слизькі підніжки, що підвищують безпеку розташовані по всій ширині сівалки, забезпечують легкий доступ до насіннєвого бункера для його завантаження.

Великий бункер

Бункер розділений на 2 частини для насіння 1300 літрів, для добрив 700 літрів, у ньому встановлені технологічні заслінки, що дають змогу об'єднати 2 частини в одну для посіву насіння або добрив.

Зносостійке порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби понад 8 років.

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 6
Робоча швидкість, км/год 9 - 12
Кількість рядів, шт. 40
Продуктивність, га/год 5.4 - 7.2
Глибина посіву, мм 20 - 80
Тиск сошників, кг/см² 70
Норми висіву для насіння, кг/га 1.5 - 400
Ширина міжрядь, мм 150
Норми висіву для добрив, кг/га 25 - 200
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 1 326
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 674
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 8 250 х 2 650 х 3 970
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 5 200 х 7 000 х 1 850
Агрегатується з тракторами потужністю, більшою, к.с. 90
Маса, кг 3 600

 

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 4
Робоча швидкість, км/год 9 - 12
Кількість рядів, шт. 26
Продуктивність, га/год 3,6-4,7
Глибина посіву, мм 20 - 80
Тиск сошників, кг/см² 75
Норми висіву для насіння, кг/га 1.5 - 400
Ширина міжрядь, мм 150
Норми висіву для добрив, кг/га 25 - 200
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 850
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 450
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 6400 х 2700 х 2800
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 4550 х 5000 х 1 850
Агрегатується з тракторами потужністю, більшою, к.с. 80
Маса, кг 3 000