ru

Пневматична сівалка точного висіву Турбо Джет Technik-Plus


Пневматична сівалка точного висіву з електро- або гідроприводом Турбо Джет із шириною захвату 6, 8 або 12 метрів.

Діапазон налаштувань сівалки дає змогу встановлювати норми висіву від 2 кг/га. Її встановлення на ґрунтообробну техніку з налаштуванням займає не більше трьох годин. Якщо говорити про підсів дрібнонасіннєвих трав, то господарства, які вже випробували це обладнання, забули про проблеми з травами.

Щойно поле звільняється, цю сівалку можна запускати одночасно з обробітком ґрунту. Сівалка працює від акумуляторної батареї трактора (або гідроприводу). Це виключає використання механічних приводів і в рази підвищує надійність обладнання.

На сівалку може встановлюватися бункер об'ємом 150-800 літрів, за таких об'ємів агрегат може заправлятися один раз на день без зупинок на додаткову заправку. Це обладнання не завдає додаткових труднощів трактористу. У разі використання чистого насіння відсутнє забивання, а під час підйому сошників відбувається автоматичне вимкнення висіву.

Норма висіву регулюється заслінкою та частотою обертання котушки. Ворошитель, вмонтований у бункер, постійно перемішує насіння. Ширина захвату до 24 метрів. Будь-яка ґрунтообробна машина, яка має котки, може працювати з цим агрегатом. Сівалку відрізняє рівномірний висів і помірна ціна. Використання цієї сівалки під час посіву дрібнонасіннєвих трав вирішує багато завдань. Наприклад, такі як: забезпечення кормової бази; організація сидерального пару, захист від водної та вітрової ерозії ґрунту; часто скасування такого агротехнічного прийому, як закриття вологи навесні; збереження від вимерзання озимих культур. Під час купівлі пневматичної сівалки важливу роль відіграє правильний вибір блоку управління. Керування машин здійснюється за допомогою таких блоків керування: