ru

НОВИНКА!!! Сівалка зернова ALFA 4/6 NO-TILL ELVORTI


Новий висівний апарат

Виготовлений із полімерних матеріалів, стійких до агресивного середовища та корозії. Має подвійну котушку: гвинтову для висіву зернових і зернобобових культур та штифтову для висіву дрібнонасіннєвих культур і насіння трав будь-яких форм і розмірів. Висівна котушка плавно і рівномірно подає насіння, не травмуючи його, що збільшує точність розподілу насіння в рядку.

Швидка робота транспортного пристрою FastTrai.

Причіпний транспортний пристрій FastTrai - дає змогу переводити сівалку за 2 хвилини з транспортного положення в робоче і навпаки, що економить час і полегшує роботу механізатору.

Технологія землеробства No-Till.

Нова конструкція повідкової системи CoultSystem з прикочуючим котком і тиском сошника до 130 кг забезпечує якісний, рівномірний посів за технологією No-Till.

Місткий бункер - висока продуктивність.

Сівалка ALFA 6 оснащена бункером великої місткості 3 000 л, що за швидкості посіву 12 км/год, забезпечує продуктивність 9 га/год.

Ранні строки посіву.

Унікальна конструкція розташування широких опорно-привідних коліс більшого діаметру дає змогу здійснювати посів в умовах підвищеної вологості ґрунту, що дає змогу розпочати посівну кампанію в більш ранні терміни.

Економія палива до 25% порівняно з конкурентами

Полегшена конструкція сівалки виготовлена з надміцних сталей з оригінальним розташуванням опорно-привідних коліс, що дає змогу заощаджувати пальне під час роботи з тракторами меншої потужності, порівняно з конкурентами.

Причіпний транспортний пристрій FASTTRAI

Новий причіпний і транспортний пристрій FastTrai дає змогу переводити сівалку за 2 хвилини з транспортного положення в робоче і навпаки, що економить час і полегшує роботу механізатору. Транспортний пристрій у базовій комплектації з колесами збільшеного діаметру та міцності забезпечує додатковий захист від пошкодження шин стеблами рослин та іншими об'єктами на поверхні поля, з транспортною шириною 2,65 м дає змогу переміщати сівалку дорогами загального призначення.

Колтерна приставка

Поводкова система CoultSystem у поєднанні з колтерами дає змогу рівномірно розкладати насіння на дно борозни за умови прямого висівання, коли ґрунт обробляється лише в рядах посіву. Пружини ріжучих дисків забезпечують навантаження до 205 кг для ефективної роботи в найважчих умовах стерні.

Висівний апарат із полімерних матеріалів

Висівний апарат обладнаний двома видами котушок:

  • гвинтова для висіву зернових і зернобобових культур;
  • штифтова для висіву дрібнонасіннєвих культур і насіння трав.

Таке рішення дає змогу забезпечити сталу й точну норму висіву від 1,5 до 400 кг/га та підходить для насіння будь-яких типів, розмірів і форми.

Вали приводу туковисівних апаратів із нержавіючої сталі

Вали приводу туковисівних апаратів із неіржавкої сталі, що підвищує довговічність валів і розташованих на них туковисівних апаратів та унеможливлює їхню корозію.

Безступінчастий механізм передач (варіатор)

Безступінчастиймеханізм передач (варіатор), який забезпечує легке і швидке регулювання норм висіву насіння і добрив; забезпечує більш точне і плавне регулювання в збільшеному діапазоні норм висіву (від 1,5 до 400 кг/га) порівняно з редуктором.

Електронна система контролю

Електронна система контролю в базовій комплектації. ALFA 6 комплектується новим варіантом електронних систем контролю висіву насіння, в якій використовуються датчики контролю потоку насіння нової конструкції з підвищеною надійністю і точністю визначення густоти потоку насіння.

Повідкова система COULTSYSTEM

Нова конструкція повідкової системи CoultSystem з прикочувальним котком і вдосконаленим механізмом тиску сошника до 130 кг дає змогу отримати рівномірне заглиблення сошників у ґрунт і створює якісне посівне ложе для насіння. Що є безсумнівною конкурентною перевагою сівалки ALFA 6.

Сошники мають регульований підпружинений хід до 320 мм, що дає змогу кожному сошнику індивідуально долати перешкоди та копіювати рельєф.

Ресурс роботи дводискового сошника, збільшений на 100%

Ресурс роботи дводискового сошника збільшено на 100% завдяки використанню борвмісних сталей підвищеної жорсткості. Унікальна конструкція дводискового однорядного сошника, за рахунок зсуву 6 мм, забезпечує ефективне прорізання ґрунту на полях із пожнивними рештками і має функцію самоочищення. Необслуговувані маточини FKL, встановлені на сошниках, забезпечують тривалий термін служби і знижують загальну потребу в технічному обслуговуванні.

Прикочувальні колеса

Прикочувальні колеса на вибір "вузькі, широкі" забезпечують посів в умовах різної вологості ґрунту. Нова надійна система регулювання заглиблення забезпечує стабільну, рівномірну глибину загортання насіння. Для очищення прикочувальних ковзанок і забезпечення стабільної глибини посіву, встановлено чистики зі зносостійкої сталі DUROSTAT 400, що збільшує ресурс роботи чистиків.

Постійний тиск гідравліки

Постійний тиск гідравліки, за рахунок встановленого запірного клапана, який дає змогу зафіксувати заданий спочатку тиск сошників. Ця функція гарантує незмінно високу якість внесення насіння в ґрунт, дає змогу зберігати рівномірність заглиблення сошників на нерівній поверхні та за зміни ґрунтових умов.

Гідророзподільник (клапан)

Гідророзподільник (клапан) керування маркером дає змогу керувати роботою маркера однією рукояткою з кабіни трактора.

Широкі колеса зі збільшеною площею контакту

На сівалках ALFA NO-TILL встановлено широкі колеса зі збільшеною площею контакту з ґрунтом і дисками посиленого профілю, що дає змогу зменшити тиск на ґрунт, і працювати сівалкою навесні на більш вологому й пухкому тлі, а також на сівалках ALFA NO-TILL застосували маточину зі збільшеним діаметром осі та підшипник із більшою вантажопідйомністю, що підвищує міцність і надійність під час сівби за no-till.

Найбільший бункер

ALFA 4 NO-TILL - 2 000 л (зернові - 1 200 л, тукові - 800 л), що дає змогу засівати до 26 га за світловий день (при нормі висіву пшениці 200 кг/га та мінеральних добрив 100 кг/га) можна засівати 6 га за 1-го завантаження сівалки.

ALFA 6 NO-TILL - 3 000 л (зернові - 1 800 л, тукові - 1200 л), що дає змогу засівати до 40 га за світловий день (при нормі висіву пшениці 200 кг/га і мінеральних добрив 100 кг/га) можна засівати 9 га за 1-го завантаження сівалки.

Зносостійке порошкове фарбування

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби понад 8 років.

  ALFA 4 NO-TILL ALFA 6 NO-TILL
Тип агрегату напівпричіпний напівпричіпний
Ширина захвату, м 4 6
Робоча швидкість, км/год 9 - 12 9 - 12
Кількість рядів, шт. 20 30
Продуктивність, га/год 3.5 - 4.8 5.4 - 7.2
Глибина посіву, мм 20 - 80 20 - 80
Тиск сошників, кг/см² до 130 до 130
Норми висіву для насіння, кг/га 1.5 - 400 1.5 - 400
Ширина міжрядь, мм 200 200
Норми внесення для добрив, кг/га 25 - 200 25 - 200
Сумарна ємність бункерів для насіння, л (дм³) 1200 1800
Сумарна ємність бункерів для добрив, л (дм³) 800 1 200
Габаритні розміри, при транспортуванні, мм 6 430 х 2 950 х 3 340 8 510 х 2 950 х 4 200
Габаритні розміри, в робочому стані, мм 5 050 х 5 260 х 2 000 5 120 x 7 360 x 2 000
Маса, кг 4 380 4 700