ru

Новинка! Сівалка Aurock 6000 RС KUHN


Універсальність посівного комплексу Aurock вражає! Він може бути оснащений специфічними комплектуючими вузлами та механізмами, що дають змогу виконувати посів у будь-яких умовах з одночасним внесенням мінеральних добрив. Сільсько-господарський універсальний універсальний універсал AUROCK може бути оснащений (додаткова опція) переднім ріжучим катком для вирівнювання рослинного покриву, подрібнення великих дерев'яних рослин та їхніх залишків.Це прискорює їхнє розкладання, збагачуючи ґрунт мінералами. При цьому одночасно виконати висівання та/або вносити добрива в один рядок на точно задану глибину без перешкод і лише за один прохід висівного комплексу. Замовляючи висівний комплекс AUROCK 6000 RC, Ви можете вибрати будь-який варіант його комплектації, максимально адаптований до Ваших агро-технологічних потреб, навіть обрати міжряддя 15 см або 18,7 см.

Висівний комплекс AUROCK 6000 RC оснащений двома системами дозування та розподілу. Ви розширюєте можливості його використання за допомогою бункера, об'ємом 5000 л., розділеного на дві частини (50/50 %), а саме:

  • Основна культура та добриво в одному рядку;
  • Основна культура і добриво в кожному другому ряду;
  • 2 культури в одному рядку;
  • По 2 сорти в кожному другому ряду;
  • основна культура;
  • По 1-му різновиду в кожному другому ряду;
  • Сорт A+ Сорт B.

Посівний комплекс AUROCK створює борозну спереду двома рядами відкривних (прорізних) дисків, змонтованих на необслуговуваних підшипникових вузлах. Тип прорізних дисків Ви можете обрати диск із більшим профілем хвиль для обробітку ґрунту або ж диск із дрібнорельєфним профілем для ефективного різання решток та зменшення виносу ґрунту. Відкривний і висівний блоки дводискового сошника разом утворюють потрійний диск, у який ми вірили понад 40 років та реалізували в проєкті AUROCK.Дводискові сошники, встановлені на паралелограмі, оптимально точно виконують закладання посівного матеріалу на посівне ложе та ідеально закривають борозну. Центральний шарнір між сівалкою та рамою дає змогу розмістити насіння в борозни під час повороту або на схилах і гарантує, що сівалка ідеально слідує диску сошника на кривих.

Посівний комплекс AUROCK - це сумісна з ISOBUS машина, доступна з терміналами CCI 50/100/200, CCI 800 і CCI 1200 (сертифіковано AEF). AUROCK має шість робочих секцій, кожна з яких керується незалежно від інтерфейсу терміналу ISOBUS. Ця точна система управління дає змогу використовувати повну багатофункціональність машини для прямого пристосування до ваших кліматичних умов. Його може бути автоматизовано лише за кілька секунд, що робить його дуже простим в управлінні.

VISTAFLOW - це інтелектуальний запірний клапан, що контролює проходження насіння всередині висівних трубок. Встановлення розподільної головки висівної системи із запірним клапаном VISTAFLOW на всіх рядах дає змогу досягти всіх ритмів технологічної колії незалежно від її ширини та ширини шин коліс техніки підживлення або обробки посівів ЗЗР, а також контролювати прохід насіння в кожному ряду.

AUROCK 6000 RC
Робоча ширина (м) 6
Транспортна ширина (м) 3
Міжряддя (см) 18,75 або 15
Кількість сошників 32 або 40
Норма висіву/внесення (кг/га) Від 1 до 430
Ємність (л) 5000
Вага (кг) 32-рядний / 8700 кг,
40-рядний / 9300 кг
Необхідна потужність (к. с.) 250