ru

Телескопічний навантажувач AGRI TECH 35.7 DIECI


Телескопічні навантажувачі серії Agri Tech є універсальною серією навантажувачів для виконання найширшого спектра робіт у сільському господарстві.

AGRI TECH 35.7 (7м 3,5т)

Комплектація та особливості:

  • ківш і вила,
  • задня навіска для сх знарядь.
  • збільшена швидкість роботи стріли,
  • амортизація стріли,
  • букировочная сережка для причепів до 20т,
  • задній гідророз'єм, колеса 500/70 24

Завдяки задньому триточковому навішуванню з механічним ВВП Dieci Agri Tech поєднує високу продуктивність і відмінну маневреність телескопічного навантажувача з багатофункціональністю звичайного трактора. Поєднання продуктивності, компактності та прийнятна ціна в одній машині. Використовується на всіх основних і допоміжних роботах у тваринництві при навантаженні зеленої маси або гною, при перевантаженні пшениці, кукурудзи або соняшнику, буксируванні причепів, як підйомник для висотних робіт, при будівельних роботах.

Dieci Agri Tech

Високоефективне рульове управління забезпечує найкращу керованість у своєму класі машин. 3 режими роботи: координоване керування передніми колесами, поворот усіх коліс в одному напрямку (крабовий хід) або передніх і задніх у різні боки (колія в колію). Agri Tech здатні зберігати плавність навіть на високих оборотах двигуна, що особливо важливо в вантажно-розвантажувальних роботах, що вимагають високої точності.

Dieci Agri Tech

Гідравлічна система керування має 3 режими роботи: координоване керування передніми колесами, поворот усіх коліс в одному напрямку (крабовий хід) або передніх і задніх у різні боки (колія в колію).

Інноваційна гідростатична трансмісія Vario System з двома аксіально-поршневими насосами та електронним керуванням передачею завжди перебуває в найкращому співвідношенні швидкості/потужності, що дає змогу здійснювати маневри з високою точністю. Забезпечує досягнення високої швидкості на дорозі (від 0 до 40 км/год) при збереженні високої сили тяги.

Автоматична система безпеки, якою оснащуються телескопічні навантажувачі, автоматично блокує всі функції (окрім скорочення та спуску стріли) у разі досягнення максимального перекидного моменту на стрілі.

Задня триточкова навіска вантажопідйомністю 4000 кг і механічний ВВП потужністю 100 к.с. з двома режимами 540 і 1000 об/хв полегшують використання багатьох видів сільськогосподарських знарядь. Це рішення, крім основних функцій навантажувача, дає змогу замінити трактор на допоміжних роботах і здебільшого основних у тваринництві та на заготівлі кормів.

НАДІЙНІ МОСТИ від провідного світового виробника - Dana Spicer.

 

Модель

Agri Tech 35.7

Максимальна вантажопідйомність, кг

3500

Максимальна висота підйому, м

7,00

Максимальний горизонтальний виліт, м

3,83

Сила відриву, даН

5.400

Сила тяги, даН

6.000

Споряджена маса, кг

7.600

Об'єм паливного бака, л

125

Двигун

Модель

FPT

Максимальна потужність, кВт(к.с.)

96 (130)

Принцип роботи

4-хтактний дизель із турбокомпресором

Кількість і розташування циліндрів

4, вертикально в ряд

Система впорскування палива

Common Rail

Об'єм двигуна, куб.см

4485

Трансмісія

Тип

Vario System

Максимальна швидкість, км/год

40

Гідросистема

Продуктивність, л/хв

170

Максимальний робочий тиск, бар

250

Габарити

Довжина, мм

5550

Ширина, мм

2400

Висота, мм

2500

Колісна база, мм

2800

Мінімальний радіус розвороту, мм

3940

погрузчик AGRI TECH 35.7 Dieci

погрузчик AGRI TECH 35.7 Dieci

погрузчик AGRI TECH 35.7 Dieci

погрузчик AGRI TECH 35.7 Dieci