ru

Навантажувачі


Сучасні навантажувачі за вигідною ціною

У компанії Техноторг можна купити навантажувач Мозирського машинобудівного заводу на базі тракторів Беларус, або PRONAR. Ця універсальна машина сприяє швидкому виконанню практично будь-яких видів розвантажувальних і навантажувальних робіт, скиртування, складування. З його допомогою можна засипати рови, і планувати майданчики.

Особливості та характеристики різних видів навантажувачів

Сучасні навантажувачі складаються з рами, яка кріпиться до тракторів, і змінних робочих органів. Завдяки їм можна виконувати найрізноманітніші дії. Машина може бути куплена з різного типу робочими органами. У компанії Техноторг замовити можна:

  • підмітально-прибиральне обладнання;
  • вила вантажні або з притиском;
  • скирдовальні пристосування;
  • рулонно-грейферний або щелепний захват;
  • бульдозерний відвал;
  • ківш для роботи з різними сипучими матеріалами, для прибирання снігу;
  • гак монтажний, подовжувач або різьбяр силосу.

Якщо придбати все це обладнання, то звичайний фронтальний навантажувач стане універсальною машиною, яку можна використовувати і взимку, і влітку для найрізноманітніших цілей. Техніка від PRONAR вирізняється надійністю та зручністю, простотою обслуговування. Система швидкого кріплення дозволяє за кілька хвилин змінити навісне обладнання.

У Техноторг можна купити навантажувач для певної мети або зробити з нього універсальну машину. Трактори відрізняються маневреністю, споживають мало палива. Варто звернути увагу на обладнання SIPMA. Це універсальні пристрої, призначені для швидкого виконання навантажувальних робіт різних матеріалів.

Які навантажувачі є в продажу в компанії Техноторг

У продажу є львівський навантажувач, який характеризується як якісний і надійний. У нього жорстка і стійка до перевантажень конструкція. Він гарантовано прослужить багато років. Тракторний маніпулятор модернізований Діапазон може застосовуватися як вишка, екскаватор. Він дає змогу працювати з сіном, силосом, тюками, мішками, гноєм, з рулонами. Його можна використовувати як підйомник або гідробур.

Компанія Техноторг пропонує клієнтам купити екскаватор навантажувач за вигідною ціною. У каталозі можна вибрати вітчизняну машину або зарубіжного виробництва, за типом обладнання. Компанія STOLL випускає легкі надійні робочі органи. Навісне обладнання підходить для багатьох видів раніше випущених тракторів.

Необхідність купити навантажувач виникає, коли потрібно швидко і якісно виконувати роботи з компостом і послідом, гноєм, сіном і багатьма іншими матеріалами. Він дає змогу швидко очищати корівник. Випускаються моделі різної ширини та характеристик. Навісне обладнання вила відрізняється за способом кріплення, за кількістю зубів та іншими параметрами.

Керувати робочими органами і стрілою навантажувача оператор може безпосередньо з кабіни, використовуючи розподільник і гідросистеми трактора. Клієнти можуть замовити демонстраційний показ роботи машин. Швидко оформити покупку можна звернувшись до менеджерів магазину.

Організовано продаж навантажувачів в Україні компанією Техноторг на найвищому рівні. Завжди є дуже великий вибір техніки. Створено власну ремонтну базу, завдяки якій досвідчені фахівці можуть швидко і якісно виконати найскладніші відновлювальні роботи. Компанія Техноторг вже багато років посідає лідируючі позиції на ринку агротехніки. Все необхідне для успішного ведення сільського господарства можна купити в одному місці і причому за найвигіднішою ціною.