ru

Телескопічний навантажувач AGRI STAR 38.10 DIECI


Телескопічний навантажувач AGRI STAR 38.1 Dieci - ВСЕ В СТАНДАРТНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ.

Відмінна керованість, точні рухи, максимальна потужність, абсолютний комфорт, екологічність.

AGRI STAR 38.1 Dieci являє собою поєднання традицій і технологій і може задовольнити всі потреби фермера.

Нові екологічні двигуни мають вищу продуктивність, опціонально - повне електронне управління, що в поєднанні з новою гідростатичною трансмісією з двома передачами, дає змогу різко зменшити споживання палива до 20%.

Основні характеристики AGRI STAR 38.10 Dieci:

- максимальне навантаження - 3800 кг

- потужність двигуна - 127 к.с.

- виліт стріли - 9,75 м

Гідростатична трансмісія

Сконструйована з комплектуючих останнього покоління, з підтримкою багатокомпонентної трансмісії, що значно полегшує маневреність, роблячи рухи машини плавними і точними.

Нові двигуни

Максимальна потужність 127 к.с. Витрата пального скоротилася більш ніж на 20% з новим двигуном, який відповідає найостаннішим нормативам за рівнем викидів.

Дизайн

Відмінність техніки DIECI від конкурентів - це нове покоління дизайну кабіни, яке значно вдосконалює машину естетично, підвищує шумоізоляцію, покращує вентиляцію відсіку двигуна.

Швидкість

40 км/год (обмежено відповідно до нормативів), з високим тяговим зусиллям, потужне прискорення та плавний рух у цілковитій безпеці.

Максимальна продуктивність

Ідеальний баланс між системами контролю швидкості та потужності, високою надійністю, забезпечує виняткову продуктивність буксирування та роботи під навантаженням.

Ланцюговий привід

Система ланцюгового приводу демонструє приголомшливу продуктивність, знижує навантаження на циліндр висування стріли і збільшує термін служби механізму висування в цілому.

Маневреність

Нове покоління гідростатичної трансмісії дає змогу легко і точно маневрувати. Комбіноване використання електронного акселератора і педалі точного управління, може уможливити повільне і контрольоване просування, навіть у поєднанні з рухом стріли на максимальній швидкості.

Легке вивантаження

Запатентована система призначена для збільшення кута нахилу робочого органу і особливо актуальна під час розвантаження ковша з піднятою стрілою.

Двигуни Stage 3А / 3B / Tier 4i

Сучасні механічні та електронні двигуни, що відповідають усім екологічним нормам щодо токсичності вихлопних газів, які діють у Європі та Азії.

 

Абсолютний комфорт

Це перше, що ви відчуваєте на борту Agri Star. Максимально ергономічне розташування елементів управління робить його простим, інтуїтивно зрозумілим і зручним під час використання машини.

Бортовий комп'ютер

Неперевершений рівень технологічності з новим бортовим комп'ютером. На дисплеї чітко і в режимі реального часу відображається вся інформація, необхідна для виконання робочих операцій.

Система кондиціонування

Напівавтоматична система кондиціонування, з 7-ма вентиляційними повітропроводами, дає змогу створити ідеальну циркуляцію повітря в салоні. Відкриття верхнього люка кабіни і заднього скла на всіх моделях дозволяють забезпечити відмінну вентиляцію під час роботи.

Великі двері

З найбільшими дверима для машин цього класу, доступ до кабіни буде легшим і безпечнішим. Внутрішній простір було розроблено з урахуванням того, щоб максимально полегшити роботу оператора.

Шумоізоляція, регульоване за висотою і вильотом кермо, електричний склопідіймач, відсіки для зберігання речей і різні функції, як-от кондиціонер, стерео, сонцезахисний козирок і пневматичне ергономічне сидіння дають змогу працювати в умовах повного комфорту.

Максимально широкий діапазон роботи склоочисника.

Конструкція кабіни і максимальна площа скління дають змогу домогтися огляду на 360°.

Просте управління

Новий джойстик 4 в 1 входить в стандартну комплектацію і забезпечує повний контроль над машиною. Вбудований реверсивний блок робить значно швидшою зміну напрямку руху. Гідророзподільник із функцією Flow Sharing дає змогу одночасно виконувати кілька рухів.

Легкість руху

Багаторічний досвід роботи інженерів DIECI дав змогу розробити складну систему пневматичної підвіски, встановленої на стрілі (опціонально), щоб звести до мінімуму коливання під час руху нерівною та пересіченою місцевістю. Високоефективна система рульового управління дає відчуття легкого водіння, навіть за найвищих навантажень обертання рульового колеса завжди виявляється плавним та інформативним. Маневреність і компактність є основними перевагами машини. Радіус розвороту мінімальний для машин цього класу.

Педаль точного керування

Педаль особливо важлива в умовах, коли швидкість руху має бути значно зменшена для забезпечення подачі максимальної гідравлічної потужності для використовуваного обладнання. Гальмівна система з сервоприводом забезпечує безпечне і кероване гальмування за рахунок зниження необхідного навантаження на педаль.

Сучасне обладнання з великим дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, забезпечує повнішу і докладнішу інформацію. Механізми машини управляються за допомогою системи CANBUS, що дозволяє значно знизити час відгуку для всіх операцій. робочі операції завжди під контролем. Великі діагностичні відомості з показаннями в режимі реального часу. Реверс вентилятора

Кожен радіатор може бути оснащений гідравлічним реверсивним вентилятором, що дає змогу отримати значну економію пального, а також виконувати необхідні операції з очищення в брудному і запиленому середовищі.

Двигун

Висока продуктивність нових механічних двигунів FPT з потужністю 127 к.с., які відповідають правилам і нормам викидів Stage 3A.

Пристрій поперечного вирівнювання (опціонально) з можливістю нахилу до ±8°, дає змогу працювати в цілковитій безпеці на нерівних поверхнях.

Компенсаційний циліндр (ПАТЕНТ DIECI) вирівнює положення робочого органу під час переміщення стріли. Розміщений всередині підйомного циліндра, що значно збільшує його термін служби.

Системи безпеки

Кожна машина Dieci оснащена пристроєм управління, який, в режимі реального часу, аналізує дані про стабільність положення і, в разі досягнення заданих порогових значень, негайно блокує рухи, що збільшують навантаження.

Кабіна стандарту ROPS-FOPS розроблена з урахуванням усіх вимог з безпеки для запобігання пошкоджень у разі падіння вантажу.

Швидкознімне обладнання

Система скидання тиску на гідравлічних виходах: полегшує підключення обладнання без будь-яких зусиль

Гідравлічна система

Високий ККД гідравлічного насоса (130-170 л/хв) для більшої швидкості виконання рухів; скорочення часу виконання операцій на 25%, як порівняти з моделлю попередньої серії.

Міцність рами

Масивна рама характеризує моделі Agri Star компанії Dieci, роботизоване виконання всіх зварних швів надає конструкції жорсткість і забезпечує повну безпеку навіть в умовах найбільшого навантаження. Машина абсолютно захищена від вібрацій і перегинів.

Експлуатаційні характеристики

38.10

Макс вантажопідйомність (кг)

3800

Макс висота підйому (м)

9,75
Макс виліт стріли по горизонталі (м) 6,45
Виліт при макс висоті підйому (м) 0,84
Кут нахилу вил (градусів) 146
Сила відриву (даН) 5700
Сила тяги (даН) 7300
Максимальний подоланий підйом, що долається 40%
Загальна вага без вантажу (кг) 7900

Максимальна швидкість (км/год)

40

 

Стріла

38.10

Час вильоту без вантажу (у секундах):

 

Підйом

8,7
Опускання 45
Висування 7,6
Втягування 4,6

Нахил вперед

2,7
Нахил назад 1,6

 Телескопический погрузчик AGRI STAR DIECI

 Телескопический погрузчик AGRI STAR DIECI Техноторг

 Телескопический погрузчик AGRI STAR DIECI Техноторг

 Телескопический погрузчик AGRI STAR DIECI Техноторг

 Телескопический погрузчик AGRI STAR DIECI Техноторг