ru

Напівнавісний оборотний плуг AGROLAND MERLIN 8


Напівнавісний оборотний плуг AGROLAND MERLIN 8 - це економічно вигідний і простий в обслуговуванні агрегат для оранки землі. Обертаючи верхній шар землі, плуг здійснює розпушування ґрунту і глибоку оранку.
За рахунок човникової оранки право- і лівообертальними корпусами напівнавісний оборотний плуг AGROLAND MERLIN 8 здійснює гладку оранку без свальних гребенів і розвальних борозен.

З оптимальною кількістю корпусів (8 шт.) і можливістю регулювання ширини оранки. напівнавісний оборотний плуг AGROLAND MERLIN 8 проводить продуктивну оранку землі з метою зменшення кількості бур'янів і підготовки ґрунту до посіву. У процесі оранки пошкоджуються однорічні бур'яни, що рушили в ріст.

Міцна цільна металева рама перетином 200х200х12 мм забезпечує надійність і довговічність плуга в процесі його експлуатації. Спеціальний механізм обороту, приєднаний у зборі до колеса, гарантує безпеку обороту плуга.

Унікальна конструкція обротного плуга дає змогу проводити оранку наступної смуги поруч із попередньою лівими (правими) корпусами, тим самим унеможливлюючи холості переїзди трактора по периметру поля, що значно економить пальне.

Модель

MERLIN 8

Кількість корпусів, шт.

8

Відстань між корпусами, см

100

Кліренс, см

70/75

Перетин несучої рами, мм

200*200*12

Робоча ширина (ширина борозни), см

35,40,45

Сила спрацьовування страхувального зрізного болта, кг

4500

Маса, кг

3600

Агрегатується з трактором к.с. не менше ніж

280

Система кріплення агрегату до трактора

напівнавісна