ru

Плуги


Купити плуг: аспекти вибору

Основний обробіток ґрунту неможливий без використання плуга. Сучасне знаряддя для оранки має безліч різновидів і модифікацій. Відмінності функціоналу полягають у глибині оранки, ефективності на певному виді ґрунту, можливості змінювати ширину захвату. Тип плуга визначають за конструкцією і габаритами.

Популярні види плугів

Доступними в ціновому аспекті та високопродуктивними на значних площах вважаються оборотні та необоротні корпусні агрегати. Затребуваними є плуги з 2-8 корпусами, які кріпляться за системою навісу або напівнавісу.

Плуг оборотний чіпляється до основи трактора на триточковий навіс. Глибина, кут оранки, глибина борозни регулюються автоматично або за допомогою гідравлічної системи трактора. На сайті компанії "Техноторг" можна плуг купити України або імпортного виробництва. Тут гарантують високу якість металу і надійний спосіб виробництва, довговічність експлуатації і, за необхідності, не проблематичний ремонт.

Для невеликих ділянок обирають маневрені плуги та не надто потужні трактори. Важливим аспектом підбору агрегату, що обробляє ґрунт, є його засміченість, вид технічної культури. Індивідуальний вибір технічних особливостей і комплектації спрощує релевантна пошукова система і демонстративні версії для перегляду плуга в дії. Плуг, ціна і характеристики якого підійдуть замовнику, можна забрати в регіональних представництвах компанії "Техноторг", лідера на ринку сільгосптехніки.

Практичне рішення

Визначившись із типом плуга, виходячи з потреб господарства (обсягу оброблюваного ґрунту та його особливостей), актуальним стає матеріальний бік питання. Не економлячи на якості товару, плуг корпусний купити дозволяє інтернет-платформа магазину "Техноторг". Немає необхідності витрачати час і кошти на поїздки до стаціонарних точок продажів, вибрати і проконсультуватися з менеджерами можна не виходячи з дому.

Купити плуг, вибравши з великого асортименту моделей і виробників, допомагає візуалізація товару і розміщені для кожної одиниці деталізовані карти технічних характеристик.

Прийнятна ціна, акційні пропозиції, кваліфіковані консультанти, широка лінійка технічних новинок роблять процес вибору і покупки приємним і простим.