ru

Шлейфова борона БШ-7,5 Орехівсільмаш


Борона шлейфова БШ-7,5

Борона - важливе сільськогосподарське обладнання, яке здатне полегшити працю фермера і підвищити продуктивність підприємства. Борона шлейфова БШ-7,5 застосовується в сільському господарстві для таких видів обробки ґрунтів, як:

  • Розпушування,
  • Вирівнювання,
  • Руйнування ґрунтових грудок,
  • Нейтралізація бур'янів,
  • боронування для поліпшення повітро- і вологообміну ґрунтів.

Особливості моделі

Шлейф борона БШ-7,5 може застосовуватися на сільськогосподарських роботах із вирощування практично всіх видів культур як навесні, так і восени після оранки. Борона в точності копіює рельєф ґрунту. Зручна розстановка зубів даної шлейф-борони дозволяє вести повну обробку землі на всьому вмісті просторі, яке становить 7,5 м завширшки та 6-8 см у глибину. Відстань між зубами всього 2,8 см, що забезпечує захоплення кожного грудки землі.

Надійна конструкція рами, виконана з цілісних труб, значно підвищує міцність шлейфу борони. Борона розрахована на експлуатацію в будь-яких кліматичних умовах з усіма типами ґрунтів і без проблем справляється навіть з найважчими, засміченими або засоленими ґрунтами. Гострі зуби борони гарантовано знищують до 85% бур'янів. На відміну від культиваторів, шлейфова борона БШ-7,5 абсолютно нейтральна до вологих ґрунтів - ніщо в її конструкції не буде ні прилипати, ні липнути. Шлейф-борона БШ-7,5 з'єднується з тракторами 3-го тягового класу. У стандартному режимі роботи її швидкість 8-12 км/год.

шлейф борона купити шлейф борона в україні шлейф борона ціна

Переваги шлейф борони

Переваги борони БШ-7,5:

  • Універсальність, яка полягає в можливості роботи в будь-яких умовах з усіма типами ґрунтів;
  • Надійна збірка, що гарантує довгу і продуктивну експлуатацію;
  • Висока продуктивність і швидкість борони;
  • Широке охоплення ґрунтів для обробки.

Борона з незапам'ятних часів є найбільш універсальним і ефективним обладнанням для обробки ґрунту, яке лише вдосконалюється з роками. І без того невисока ціна цієї борони в 235 тисяч гривень повністю компенсується користю від неї в сільському господарстві.

Розміри та вага
Вага, кг не більше 2100 кг.
Ширина захвату, м 7,5
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 90-120
Робоча швидкість, км/год 12-16
Транспортна швидкість, км/год 15
Глибина обробітку ґрунту, см 5-10
Продуктивність
Продуктивність, га/год 14,5
Знищення ґрунтової кірки, % 95-98
Дроблення ґрунтових фракцій до 40 мм, % 92-95