ru

Борони


Як купити борону за вигідною ціною в Україні

На представлені компанією Техноторг борона ціна залежить від моделі та функціональності. Обробка з їхньою допомогою ґрунту захищає його від висихання, руйнує кірку, знищує бур'яни. Це сільськогосподарське знаряддя може використовуватися з трактором або спільно з плугом, культиватором, сівалкою.

Особливості та характеристики борони

Необхідність купити борону виникає, коли потрібно виконувати такі операції:

  • підрізати бур'ян і рослинні залишки на необроблених полях після збирання основної культури;
  • подрібнювати необроблені ґрунти, що залишилися після жнив довгостеблових культур;
  • розробити великі брили та брила після оранки.

Перед тим як вибрати і купити дискову борону необхідно ознайомитися з представленими компанією Техноторг моделями та їхніми перевагами. Робоча ширина захвату понад вісім метрів дає змогу швидко і якісно з мінімальними витратами обробляти великі площі. Обслуговувати знаряддя може одна людина. Борони призначені для роботи з тракторами різного класу. У них досить високий кліренс, диски різного діаметру, відмінна глибина обробки.

Знаряддя відрізняється хорошою ефективністю. З його допомогою проводиться обрізання 95% всіх видів бур'янів. У нього висока швидкість, як робоча, так і транспортна. Усі деталі зроблені з міцної сталі. Борони рідко потребують обслуговування, не часто виходять з ладу. Ними можна успішно обробляти ґрунт на ухилах у 7 градусів. У продажу є легкі та важкі моделі.

Купити борону можна для обробітку ґрунту на глибину 8-16 сантиметрів, що залежить від обраної модифікації. Вони виробляються різної ширини, з різним типом дисків. Гарантований ресурс кілька тисяч гектарів. Вони відмінно обробляють ґрунт, що має вологість до 30%, твердість 3,5 Мпа. Представлені знаряддя різних заводів. У порівнянні з плугом на роботу з боронами потрібно вдвічі менше пального.

У магазині Техноторг можна купити дискову борону за вигідною ціною. Представлений дуже широкий вибір найрізноманітнішої якісної техніки і сільськогосподарських знарядь. Все необхідне для ведення аграрного бізнесу можна купити в одному місці. Техноторг - це великий вибір техніки, своя потужна ремонтна база, досвідчені фахівці. Компанія вже багато років займає лідируючі позиції на ринку. Щоб купити борону за вигідною ціною необхідно зв'язатися з менеджерами магазину.