ru

Новинка! Дисковий лущильник KUHN Optimer L9000 / L12000


Незалежні дискові культиватори OPTIMER L 9000 і 12000 з дисками діаметром 510 мм дають змогу проводити поверхневий обробіток стерні та підготовку посівного ложа для посіву. Завдяки ширині захоплення 9 і 12 метрів вони забезпечують неперевершену продуктивність до 20 га/год. Ексклюзивна система Steady Control від KUHN забезпечує чудову рівномірність глибини обробітку завдяки постійному тиску на циліндри висування.З цією лінійкою стерньових культиваторів великої ширини ви зможете скористатися всіма перевагами досвіду KUHN у сфері обробітку ґрунту, покликаного підвищити рентабельність ваших культур. OPTIMER L 9000 і 12000 мають 3 основні переваги: постійне копіювання ґрунту, великий просвіт під балкою для роботи за наявності решток і простота регулювання.

OPTIMER L 9000 і 12000 вимагають тягового зусилля від 270 до 480 к.с. Робоча швидкість 18 км/год у поєднанні з відмінною якістю стерні сподобається навіть найвибагливішим користувачам.

Висока продуктивність праці

Останніми роками робочі вікна значно зменшилися через дуже мінливі погодні умови. Компанія KUHN повністю усвідомила цю проблему і тому розробила лінійку стерньових культиваторів завдовжки 9 і 12 метрів для збільшення продуктивності за збереження оптимальної якості роботи. Для успішного обробітку стерні рекомендована робоча швидкість від 13 до 18 км/год, що означає продуктивність до 20 гектарів на годину! Під час роботи на високих швидкостях грудки подрібнюються дрібніше, що покращує якість суміші ґрунту та пожнивних решток.

OPTIMER L 9000 і 12000 мають найвищий просвіт під балкою на ринку (55 см), що дає змогу вам працювати з усіма типами залишків без небажаних зупинок. OPTIMER L 9000 і L 12000 - це саме ті машини, які вам потрібні для знищення бур'янів і закопування покривних культур.

Міцна конструкція та використання високоякісної сталі забезпечують надійність у будь-яких умовах. Цей новий модельний ряд стерньових культиваторів із широким диском гарантує просту якісну лущильну оранку.

Численні агрономічні переваги

Обробка стерні - ключовий етап обробітку ґрунту. Це створює сприятливі умови для розвитку вашого наступного врожаю. Незалежні дискові стерньові культиватори з діаметром диска 510 мм ідеально підходять для обробітку ґрунту на дрібній і середній глибині. Ця лінійка незалежних дискових стерньових культиваторів потребує меншого тягового зусилля, ніж покривна культура, за роботи на вищих швидкостях, що сприяє отриманню гарної суміші ґрунту та соломи.

За неглибокого стерньового обробітку ви можете використовувати автономний дисковий стерньовий культиватор, щоб:

 • механічно знищувати бур'яни та покривні рослини,
 • закопати солому,
 • створити ефект мульчі,
 • прискорити розкладання рослинних решток,
 • боротися з такими шкідниками, як слимаки, польові миші тощо,
 • створити несвіжі грядки.

Під час підготовки ґрунту за допомогою OPTIMER L 9000 і 12000 переваги полягають у такому:

 • Підготуйте ґрунт на глибину від 3 до 10 см,
 • Створіть дрібний ґрунт, щоб забезпечити хороший контакт ґрунту з насінням.
 • Провітрюйте ґрунт, щоб прискорити прогрівання,
 • Продовжуйте працювати навіть за наявності залишків,
 • Перед посадкою наступного врожаю створіть ідеальну поверхню.

OPTIMER L 9000 і 12000 - це комплексні машини, призначені для збільшення потенціалу вашого ґрунту.

Контрольована робоча глибина

OPTIMER L 9000-12000 з шириною захвату від 9 до 12 метрів і робочою швидкістю від 13 до 18 км/год значно збільшує продуктивність вашої роботи. Компанія KUHN розробила систему Steady Control, яка забезпечує постійну робочу глибину по всій ширині інструменту незалежно від рельєфу ґрунту.

Ви отримаєте відмінне копіювання ґрунту завдяки незалежним секціям шасі, обладнаним системою контролю тиску в циліндрах. Тиск завжди однаковий завдяки системі компенсації машини; або масло повертається в бак, коли подовжувач піднімається, або масло впорскується в гідравлічну систему, коли він опускається.

Крім того, OPTIMER L 12000 оснащений 4 копіювальними колесами для підвищення стійкості.

Контроль робочої глибини знижує потребу в тяговому зусиллі, що означає меншу витрату палива.

Простота - головний фокус

З цією новою лінійкою стерньових культиваторів великої ширини компанія KUHN прагне запропонувати вам машини з простим регулюванням для підвищення вашого комфорту і скорочення часу простою. Для цього незалежні дискові культиватори OPTIMER L 9000/12000 мають регулювання робочої глибини всього з двома точками регулювання: одна на дишлі, а інша на передньому лівому колесі глибини. Встановлені у вигляді паралелограма передні колеса утримують машину в горизонтальному положенні і забезпечують рівномірну роботу по всій ширині інструменту. Гідравлічна підтримка забезпечує підвищений комфорт роботи.

Щоб забезпечити максимальну продуктивність OPTIMER L, тиск на насадки можна регулювати відповідно до будь-яких ґрунтових умов.

Нарешті, блок управління KTS 22 дає змогу керувати машиною з кабіни завдяки трьом індикаторам:

 • Індикатор правого та лівого висування,
 • Індикатор режиму роботи / транспорту,
 • Індикатор перевірки глибини.

Диски діаметром 510 мм забезпечують успішний обробіток стерні.

Незалежні дискові культиватори OPTIMER L 9000 і 12000 оснащені 2 рядами дисків діаметром 510 мм. Діаметр диска безпосередньо впливає на обробку ґрунту. Його невеликий діаметр забезпечує високу швидкість обертання, забезпечуючи гарне розширення ґрунту. Вони регулюють потік ґрунту по всій ширині знаряддя. OPTIMER L 9000-12000 має тільки один диск на кожну руку, щоб мінімізувати ризик засмічення.

Ще одна ключова особливість конструкції: обмежене технічне обслуговування машини завдяки змащуваним на весь термін служби маточинам. Маточини прикріплені до важеля болтами, щоб забезпечити більший опір бічним силам.

Кожен дисковий важіль має незалежну систему безпеки з 4 еластомерами для оптимального контролю робочої глибини. Нарешті, підшипники диска встановлюються зовні для полегшення проходу через важкі залишки.

KUHN пропонує 2 категорії дисків залежно від необхідної роботи: диски з маленькими або великими насічками.

Диски 510 мм з великими насічками:

 • товщиною 6 мм,
 • робоча глибина від 5 до 10 см,
 • кут нахилу диска: 6° по вертикалі та 16° по горизонталі,
 • висока проникаюча здатність дисків.

Диски 510 мм з дрібними насічками:

 • товщиною 6 мм,
 • робоча глибина від 3 до 6 см,
 • кут нахилу диска: 6° по вертикалі та 16° по горизонталі,
 • ідеально підходять для поверхневого стерньового обробітку.

OPTIMER L 9000

OPTIMER L 12000

Максимальна потужність трактора (кВт/к.с.)

330/450

442/600

Мінімально допустима потужність (кВт / к. с.)

200/270

266/360

Ширина захвату (м)

9

12

Транспортна ширина (м)

3

3

Кількість дисків

72

96

Глибина обробки (см)

Від 3 до 10

Від 3 до 10

Приблизна вага (кг) з роликом Double U

9 150

12 300

Діаметр зубчастого диска (мм)

510

510

Переднє колесо глибини

400 / 60x15,5

400 / 60x15,5

Транспортне колесо

560 / 60R22,5

560 / 60R22,5

Система освітлення

У стандартній комплектації

У стандартній комплектації