ru

Лущильник ЛДФ-3,0 СASPAR (пружинна стійка)


Ключові особливості

Принцип дії

На відміну від традиційної оранки, яку виконують площинними плугами, за чого глибина верхнього шару ґрунту, що зсувається або перевертається, може досягати 30-35 см, лущення відбувається без відвалу і перевертання ґрунту на глибину до 8-12 см. Лущення належить до класу мінімального або економного ґрунтообробітку. Лущильники бувають дискові та лемішні. Дисковими лущильниками обробляють ґрунт на глибину 4-12 см.

Переваги

Ефективність цього способу ґрунтообробітку полягає в:

  • зниженні витрат на паливно-мастильні матеріали, порівняно з оранкою;
  • під час лущення не відбувається утворення борозни та борозни, залишається гладкий посівний стіл;
  • перемелені з ґрунтом рослинні рештки додатково мінералізують ґрунт;
  • відбувається менший вплив на мікрофлору верхнього родючого шару, ніж під час традиційної оранки

Лущильники можуть доповнюватися ґрунтоподрібнювальними котками або зубчастими боронами. Деякі котки також називають лущильниками. Окремі виробники обладнують котки дисками схожої на лущильники форми, у такий спосіб створюється універсальний аргегат, що поєднує властивості лущильника та прикатного котка. У цьому разі неможливо збільшити глибину лущення. Вона становить, як правило, 4-6 см. Лущення ґрунту може виконуватися як підготовча до оранки операція, а може застосовуватися як самостійний вид ґрунтообробітку перед посівом із застосуванням сівалок точного висіву.

Коток Спірально-зубчастий

(використовують для прикочування ґрунту під час проведення дискування поля).

Спірально планчастий зубний коток, що складається з десяти планок, призначений для подрібнення грудок і ущільнення ґрунту. Перевагою планчастого зубного котка є те, що він краще подрібнює грудки. Завдяки невеликій масі його переважно застосовують на середніх і легких ґрунтах (суглинні, супіщані ґрунти). Діаметр котка 415 мм. і масою 160 кг.

Коток Спірально-трубчастий

Спірально трубчастий коток, що складається з дванадцяти труб, призначений для подрібнення й ущільнення ґрунту. Завдяки великій масі його переважно застосовують на важких ґрунтах (глинистих, суглинних ґрунтах). Діаметр котка 510 мм. і масою 225 кг.

Каток Тандемний

Тандемний коток складається з двох різних ковзанок: Перший коток спірально трубчастий з десятьма трубами діаметром 415 мм. і масою 160 кг. Другий каток спірально планчатий з десятьма планками діаметром 430 мм. і масою 160 кг. Цей коток застосовують переважно на середніх і легких ґрунтах (суглинні, супіщані). Завдяки своєму тандему він забезпечує краще подрібнення грудок.

  • Ширина захвату, м: 3,0
  • Робоча швидкість, км/год: 9.0
  • Продуктивність: 7.0
  • Потужність трактора, к.с.: 110
  • Вага: 1500
  • Кількість сошників: 24
  • Максимальна глибина обробітку, мм: до 120