ru

Компактна дискова борона X-Press Simba Great Plains


Компактні дискові борони серії SIMBA X-PRESS призначені для поверхневого обробітку ґрунту на великих швидкісних режимах.

Компактна дискова борона SIMBA X-PRESS 6,6 складається з таких основних частин: причіпного пристрою, рами, бічних секцій, двох рядів дисків, вирівнювального котка, транспортного ходу, гідросистеми, приладів світлової сигналізації та електрообладнання.

Причіпний пристрій слугує для агрегатування борони з трактором. У передній частині розміщено причіпну скобу. Задня частина пристрою з'єднана з нижньою частиною рами. Рама - зварена конструкція, що слугує для кріплення двох бокових секцій та транспортного ходу. Бокові секції призначено для кріплення на них двох рядів дисків та вирівнювального котка. Бокові секції сполучено з рамою шарнірно, за допомогою гідроциліндрів переводять у транспортне або робоче положення.

Кожен диск встановлений на окремий лист ресори, з'єднаний із поперечною регулювальною тягою. Діаметр дисків 500 мм, товщина 6 мм. Відстань між дисками 250 мм. Кут атаки дисків змінюється за допомогою механізму регулювання. Вирівнювальний коток DD700 складається з окремих кільцевих сегментів подвійного диска. Транспортний хід складається з рами і двох пневматичних ходових коліс.

Гідросистема складається з гідроциліндрів, кранів і рукавів високого тиску - забезпечує переведення борони з транспортного положення в робоче і навпаки. Електрообладнання живиться від електросистеми трактора і складається зі світлових приладів і провідників.

Показники призначення

Агрегатування, потужність трактора, к.с. (марка)

220

Швидкість руху робоча, км/год

10,2

Продуктивність, за годину основного часу, га/год

6,73

показники транспортабельності

Габаритні розміри плуга, мм:
- довжина
- ширина
- висота

6680
2950
3780

Маса загальна, кг

7560

Діаметр диска, мм

500

Відстань між дисками, мм

250

Діаметр вирівнювального котка, мм

700

Показники якості роботи

Швидкість руху агрегату, км/год.

10,2

Робоча ширина захвату, м

6,6

Гребенистість поверхні поля, см

3

Підрізання рослинних решток,%

100

Загортання пожнивних решток,%

83,1

Коефіцієнт надійності технологічного процесу

1

енергетичні показники

Питомі енерговитрати, кВт-год/га

15,2

Коефіцієнт використання експлуатаційної потужності двигуна

91

Питома витрата палива за основним тем, кг/га

4,19