ru

Дисковий агрегат Carrier 500-820


Carrier — це дискова борона для лущення стерні, підготовки посівного ложа, ущільнення, розподілення та подрібнення рослинних решток. Широкий діапазон переднього ґрунтообробного знаряддя, дисків та котків дозволяє культиваторам Carrier вирішувати різноманітні завдання сучасного землеробства: від поверхневого до мілкого обробітку ґрунту з одночасним перемішуванням рослинних решток. Завдяки його багатофункціональності зменшується кількість проходів, знижуються експлуатаційні витрати в розрахунку на один гектар та забезпечуються сприятливі стартові умови для наступної культури.

Carrier 500-820 — це напівпричіпна дискова борона, моделі якого доступні з робочою шириною від 5 до 8,2 метра. Вона може бути оснащена 450-міліметровими або 470-міліметровими дисками. Завдяки широкому набору переднього ґрунтообробного знаряддя вдається за один прохід сформувати хороше насіннєве ложе, якісно вирівняти поверхню після оранки або здійснити сівбу дрібнонасіннєвих культур за рахунок чого досягається зменшення кількості проходів агрегатів по полю та знижуються експлуатаційні затрати.

Особливі характеристики

Диски відповідно до потреби

Carrier 420-820 може бути оснащений дисками TrueCut 450 мм або 470 мм. Такі диски обробляють ґрунт, ретельно подрібнюючи поверхневий шар ґрунту, створюючи сприятливе насіннєве ложе. 450-міліметровий диск має маленькі вирізи, завдяки яким здійснюється інтенсивний обробіток за невеликої глибини. Диск TrueCut діаметром 470 мм мають більші вирізи, які можуть обробляти більше пожнивних решток із глибшим проникненням.

Різні види дисків для Carrier Väderstad

Інтенсивний ультра-поверхневий обробіток

Диск CrossCutter забезпечує чудові результати роботи по стерні ріпаку та сидеральних культур, а також по стерні зернових та по оранці. Завдяки спеціальній формі диску і високоякісній шведській сталі ножовий диск CrossCutter забезпечує повне підрізання та інтенсивне перемішування рослинних решток у поверхневому шарі ґрунту. Це означає, що по всій поверхні поля створюються сприятливі умови для проростання насіння падалиці та бур'яну.

Інтенсивний ультра-поверхневий обробіток з диском CrossCutter

Штригельна борона для кращого перерозподілу соломи

У процесі роботи великих комбайнів солома погано розподіляється по площі, що призводить до нерівномірного проростання наступних культур.

Оснащений штригельною бороною культиватор Carrier за один прохід не лише подрібнює солому, а й рівномірно її розподіляє. Рівномірний розподіл соломи забезпечує однакові умови для проростання наступних культур по всьому полю.

Штригельна борона культиватора Carrier Väderstad для кращого перерозподілу соломи

Ножовий коток CrossCutter додає універсальності

Встановивши на культиватори Carrier 500 та Carrier 650 ножовий коток CrossCutter Knife забезпечує подрібнення пожнивних решток в двох напрямках. Бур'яни та дрібнонасіннєві культури, такі як ріпак, отримують кращі умови для проростання. Одна з переваг застосування цього культиватора після збору ріпаку чи соняшника полягає в інтенсивному подрібненні стебел, що сприяє швидкому їх розкладанню. Крім того, подрібнення й перемішування залишків сидеральних культур може здійснюватися із достатньою ретельністю.

CrossBoard Heavy для ідеального вирівнювання

За допомогою важких вирівнювальних планок CrossBoard Heavy грудки ґрунту ретельно подрібнюються, і поверхня ділянки додатково вирівнюється. Стабілізаційний брус подвійної дії підвищує ефективність вирівнювання.

CrossBoard має головний і ведений циліндри, завдяки яким кожна секція планок  утримується в потрібному положенні, забезпечуючи належне вирівнювання поверхні.

При роботі на полі після оранки важкі вирівнювальні  планки CrossBoard Heavy дають можливість культиватору Carrier підготувати оптимальне насіннєве ложе,  з меншою кількістю проходів. 

Культиватор Väderstad Carrier з важкими вирівнювальними планками CrossBoard для ідеального вирівнювання

Чудова мобільність

Культиватори Carrier 420-820 мають унікальну систему складання Väderstad, яка дозволяє швидко переводити конструкцію з робочого положення в транспортне.  Ширина культиватора в транспортному положенні становить лише 2,5 м.

Завдяки особливому способу складання культиватора його центр тяжіння розташовується низько, що сприяє безпечному маневруванню.

Чудова мобільність культиватора Carrier Väderstad

BioDrill перетворює культиватор Carrier на ґрунтообробно-посівний комплекс

Carrier 500-820 може оснащуватись навісною міні-сівалкою BioDrill 360, що дає можливість з високою точністю здійснювати сівбу  дрібнонасіннєвих культур під час обробітку ґрунту.

Завдяки встановленому радару визначається швидкість руху агрегата, а потужний вентилятор забезпечує рівномірне розподілення насіння по площі. 

BioDrill заощаджує час і допомагає зберегти  продуктивну вологу ґрунту.

 
Carrier 500 650 820
Робоча ширина (м) 4,94 6,44 7,94
Ширина котка (м) 5 6,5 8,2
Транспортна ширина (м) 2,5 2,5 2,5
Транспортна висота (м) 3,8 3,8 4,0
Вага з котком SteelRunner (кг) 4900 5800 7700
Вага з котком RubberRunner (кг) 4100 5100 6300
Кількість дисків 40 52 64
Відстань між дисками (см) 25 25 25
Робочий кут дисків 16 16 16
Гальма H/P H/P H/P
Рекомендована робоча швидкість (км/год) 10-14 10-14 10-14
Розмір коліс (транспортні колеса)  400/60x15.5 400/60x15.5 400/60x15.5
Вимога до гідравліки (DA) 2-3 2-3 2
Необхідна потужність трактора (к.с.) від 150 190 220

Компанія Väderstad зробила все можливе, щоб зазначити точні технічні характеристики нашого модельного ряду техніки. Однак, дані зазначені в таблицях можуть дещо відрізнятись від фактичних. Уточнена специфікація для вього модельного ряду буде підтверджена під час розміщення замовлення.

LS = Система електронного управління гідравлікою     FR = Вільний зворотній злив   DA =  Подвійної дії
H = Гідравліка   P = Пневматика