ru

Дискові лущильники DBMx/DBMxT SMS


Мульчувальні дискові короткі короткі борони є універсальним інструментом для післязбиральної та передпосівної обробки ґрунту. Моделі DBMx і DBMxT вирізняються високою надійністю за мінімальних експлуатаційних витрат. Водночас ці борони прості у використанні, не потребують складного налагодження. Правильний вибір відповідного оснащення і приладдя, зокрема, прикочувального і дробильного котків, забезпечує досягнення бажаного агротехнічного результату з одного проходу.

Пропонуємо широкий асортимент машин з різною робочою шириною захвату, від 2,5 до 12 м, що поєднуються з широким асортиментом прикочувальних і дробильних котків. Версію UP може бути доповнено триточковою підвіскою і дає змогу поєднувати машину з сівалкою, дробильним котком або іншим пристосуванням.

Достатній запас міцності на всіх ділянках, що навантажуються, і висока якість обробітку є гарантією експлуатаційної надійності обладнання і в складних умовах.

Дисковий лущильник DBMx

призначається для загортання рослинних залишків головним чином зернових культур, що дасть змогу зберегти вологу в ґрунті. Дрібне лущення стерні на глибину 5-7 см дасть змогу збільшити кількість гумусу в ґрунті, а також завдяки застосуванню притискувальних ковзанок спровокувати ріст падалиці та бур'янів. Дискова борона DBMx може бути використана для передпосівного обробітку поля, а також для поновлення трав'яних покривів луків і пасовищ.

Агрегат оснащується дисками діаметром 520х5мм, встановленими за допомогою підшипників, які не потребують технічного обслуговування. Необслуговувані підшипники дають змогу працювати з агрегатом у найважчих умовах. Завдяки своїй
вазі агрегат може працювати на глибину до 12 см. Кожна стійка захищена від перевантаження гумовим еластомером.
Напівнавісна модель DBMx з рамою типу "Р" оснащується вирівнювальною планкою, встановленою перед ущільнювальним котком. Таке рішення дає змогу більш рівномірно розподілити ґрунт перед ущільненням котком, а також перешкоджає накиданню землі на коток, що дуже часто призводить до забивання котка. Усі борони з рамами, що гідравлічно складаються, оснащуються автоматичним фіксатором транспортного положення. Дисковий лущильник DBMx вирізняється сучасною конструкцією та високою прохідністю.

Дисковий лущильник модельного ряду DBMxT

може бути оснащений дисками діаметром 610х6мм або 660х6мм, що встановлені за допомогою підшипників, які не потребують технічного обслуговування.
Опціонально пропонується оснастити агрегат "Турбо" дисками, що дадуть змогу не тільки інтенсивніше подрібнити рослинні рештки, а й перемішати їх із більшою кількістю землі. Кожна стійка кріпиться до рами за допомогою гумових еластомерів, які слугують захистом від перевантажень. Більш важка і масивна конструкція, а також збільшених розмір дисків дають змогу лущильнику працювати на глибині до 16 см на полях із великою кількістю рослинних залишків крупностеблових культур у важких ґрунтах. З такими технологічними операціями як передпосівний обробіток ґрунту агрегат впорається без найменших проблем.
Напівнавісне виконання дискового лущильника DBMxT на рамі "Р" оснащується вирівнювальною планкою, встановленою перед подрібнювальним котком. Опціонально пропонується встановити додаткову вирівнювальну планку між першим і другим рядом дисків, яка зменшити ймовірність забивання дискової дискових батарей. Дана вирівнювальна планка може бути встановлена на раму версії "G". Усі знаряддя з гідравлічно складаними рамами в базовій комплектації оснащені автоматичними фіксаторами транспортного положення.

Дискові лущильники G/DBMxT, G/DBMx

Дискові борони DBMx призначені для обробітку ґрунту в менш складних умовах і для передпосівного, або ж під час оновлення трав'яного покриття.
Основне виконання: Несуча або напівнесуча рама, зварена з профілів 150x100x8 мм, несе раму секцій, виготовлених із плоского матеріалу та профілів 100x100x5 мм. Робочі одиниці з дисками діаметром 510 закріплені на рамі за допомогою гумового сайлентблока, відстань між дисками становить 250 мм.
G/DBMx Робочі захвати машини через 6 метрів вирішені за допомогою універсальної рами - носія з позначенням "G", який дає змогу встановити робоче захоплення 8 - 12 метрів за допомогою стандартних деталей робочих інструментів. Основний несучий елемент, який несе крила знарядь, розташований перед віссю. Таким чином, увесь агрегат врівноважений, а підвіска трактора систематично помірно довантажена і під час підйому машини на повороті.
Перевагою рами є можливість нескладної зміни робочого інструмента, замість коротких дисків можна встановити, наприклад, компактор для передпосівної підготовки.
Розмір шин: UP рама 15/55-17
S рама 19/45-17 18PR
G рама 13/55-16 14PR

У базовій комплектації агрегати оснащуються трубчастими котками, опціонально можна вибрати й інші види.

Зубчасті циліндри

мають дуже високий подрібнювальний ефект і залишають максимально аерований поверхневий шар орної землі.

Спіральний циліндр

Діаметром 480мм має вищий вирівнювальний ефект. Він оснащений очисною планкою і малою мірою схильний до того, щоб бути обліпленим під час роботи у вологих кліматичних умовах.

Трубчастий циліндр

є основною та універсальною частиною дискових борін, діаметром 540 мм, що входить до стандартної комплектації та є дешевим рішенням для роботи на легких типах ґрунтів.

Віялові циліндри

мають подібні ефекти на ґрунт, які мають і зубчасті циліндри.

Kraker циліндр

діаметром 540 мм дуже добре подрібнює брили та грудки завдяки наявності поперечних пластин. Не придатні для кам'янистого ґрунту.

DD lite

Коток DD (DoubleDisc) - це високоефективний ущільнювальний коток діаметром 570мм, користується популярністю завдяки своєму універсальному застосуванню, а також ідеально підходить для "закриття ґрунту".