ru

Дископаки серії Д Краснянський агромаш


Для нових технологій мінімального обробітку ґрунту ТОВ "Краснянське СП "Агромаш" та світовий лідер виробництва ґрунтообробної техніки французька компанія AGRISEM International пропонують дискові агрегати спільного виробництва типу лущильники-дискатори.

Ці агрегати забезпечують якісний обробіток ґрунту після збирання врожаю, зокрема там, де залишається велика кількість пожнивних решток (ріпак, соняшник, кукурудза тощо), після роботи глибокорозпушувача, важких дискових борін, основного обробітку ґрунту, підготовляючи ґрунт під посів за один прохід. Оригінальна конструкція робочих органів агрегату досконало розпушує оброблений шар ґрунту, подрібнює його та рослинні рештки, перемішуючи між собою.

Велика робоча швидкість агрегату (до 18 км/год), збільшує його продуктивність і покращує якість обробітку. Глибина обробітку регулюється до 10 см і витримується по всій ширині захвату агрегату незалежно від швидкості його руху.

Параметри

Д-3Н

Д-4Н

Д-4П

Д-6П

Д-8П

Тип машини

навісна

навісна

причіпна

причіпна

причіпна

Ширина захвату, м

3,0

4,0

4,0

6,0

8,0

Глибина обробітку ґрунту, см

3-10

Швидкість руху, км/год

- робоча

-транспортна

10-18

20

Продуктивність, га/год

3,0-5,4

4,0-7,2

4,0-7,2

6,0-10,8

8,0-14,4

Потужність трактора, к.с.

160-180

200-220

180-200

220-250

250-350

В агрегатах запроваджено незалежний знімний диск із позитивним кутом атаки та позитивним вертикальним кутом і універсальною системою захисту в 3-х вимірах, так званою запатентованою системою 3D. Під час роботи такий диск піднімає шар ґрунту і кидає на комкодробар. При цьому забезпечується змішування ґрунту з пожнивними рештками, підготовка насіннєвого ложа та вирівнювання поверхні.

У цих робочих органах захищена маточина, що знаходиться в середині диска, а під час стискання спіралей пружинної стійки створюється перкусивний ефект, що полегшує проникнення диска в ґрунт, економиться енергія і поліпшується вирівнювання ґрунту.

В агрегатах діаметр дисків переднього ряду більший за діаметр дисків другого ряду. Це забезпечує рівномірну роботу обох рядів дисків, машина краще проходить на високих швидкостях ділянками із рештками попереднього врожаю, не забиваючись, швидкість обертання другого ряду дисків більша, що краще подрібнює ґрунт.

Полотно-комкодроблювач забезпечує подрібнення потоку піднятого ґрунту (еффект удару), не допускаючи потрапляння його на другий ряд дисків, що мульчування, вирівнювання є необхідним і обов'язковим для проведення робіт на високих швидкостях та підготовки насіннєвого ложа.

Котком регулюється глибина обробітку, подрібнюється, вирівнюється та ущільнюється оброблений шар ґрунту.

Варіанти модульного комплектування агрегату з глибокорозпушувачем.