ru

Борони пружинні БПШ AGROKALINA


БПШ уже багато років є перевіреним інструментом не тільки для якісного механічного догляду, а й альтернативою хімічній боротьбі з бур'янами.

Сфера застосування БПШ дуже широка. Завдяки успішному застосуванню під час обробітку зернових, технічних, овочевих, бобових культур, пасовищ, БПШ стала відігравати вирішальну роль у сучасному землеробстві.

Дуже важливо проводити боронування посівів для руйнування ґрунтової кірки, особливо на важких ґрунтах. Як правило, велика кількість опадів у період до появи сходів, спекотна суха погода призводить до утворення ґрунтової кірки, що заважає доступу повітря, ускладнює проростання рослин. У результаті рослини частково гинуть, сходи з'являються не дружні. Все це в кінцевому підсумку сильно знижує врожайність і якість посівів.

Результатом роботи БПШ стане наявність такої малої кількості бур'янів, яка не зможе вплинути на основну культуру.

Позитивні ефекти при використанні БПШ:

- циркуляція повітря в ґрунті;

- регулювання водного балансу (руйнування капілярів);

- посилення основної культури.

Успіх нехімічного регулювання кількості бур'янів залежить повністю від Вас, оскільки тільки Ви є основним спостерігачем процесу обробки землі. Для досягнення результату необхідно обирати час роботи БПШ у момент сонячної погоди, це сприяє висушуванню і знищенню зародків бур'янів. Звертайте також увагу на те, щоб земля не була занадто вологою. Оптимальний вплив на ґрунт, глибина, а також швидкість руху та регулювання зубів мають відповідати технологіям вирощування окремих сільськогосподарських культур.

Використання БПШ, яке призводить до успіху

- Успіх БПШ у боротьбі з бур'янами досягається на 70% завдяки засипанню бур'янів ще в початковій фазі, що сприяє утриманню та накопиченню продуктивної вологи, повітряно-газового обміну, зумовлює динамічний розвиток на різних стадіях вегетації. Виходячи з цього факту, можна виявити різні аргументи успішного використання БПШ.

- Конструктивно обумовлена рухливість і вібрація пружини забезпечує якісне розпушування, прополювання бур'янів у стадії "білої нитки" і при цьому чинить дбайливий вплив на сходи культурних рослин.

- Під час боронування швидкість руху має становити 8-12 км/год. Ґрунт при цьому приводиться в рух інтенсивніше, бур'ян засипається, забезпечуючи кращі результати боротьби з ним.

Грамотне та своєчасне використання борін істотно знижує собівартість вирощування сільськогосподарських культур, скорочує витрати на хімічну обробку.

Найменування БПШ-10 БПШ-8
Продуктивність за 1 годину основного часу, га 12 10
Ширина захвату, м 10 8
Глибина обробітку ґрунту см. 4 4
Маса виробу кг. 1050 900
Агрегатується з тракторами від 80 к.с. від 60 к.с.

Бороны пружинные БПШ Агромаш-Калина

Бороны пружинные БПШ Агромаш-Калина

Бороны пружинные БПШ Агромаш-Калина

Бороны пружинные БПШ Агромаш-Калина

Бороны пружинные БПШ Агромаш-Калина