ru

Борони дискові дворядні PALLADA 3200/3200-01 ELVORTI


УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ЗА РАХУНОК ЗМІНИ КУТА АТАКИ

Конструкція PALLADA з роздільним регулюванням кута атаки кожного ряду дисків від 0° до 30°, дає змогу швидко та просто здійснити налаштування для роботи за зміни вологості, кількості пожнивних решток і типу ґрунту.

ЖОРСТКА СТІЙКА ДИСКІВ

На боронах PALLADA кожен диск встановлений на жорсткій стійці підвищеної міцності, що гарантує рівномірний обробіток ґрунту з мінімальними гребенями в зоні посіву.

ІНДИВІДУАЛЬНА СТІЙКА ДИСКІВ

Міцна стійка виготовлена з міцного сталевого круга з кутом вигину 7°, що забезпечує роботу на полях з великою кількістю пожнивних залишків без забивання.

ОРИГІНАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ ДИСКА

Диск із 9 вирізами та унікальною конструкцією пелюсток забезпечує оптимальну якість розрізання та перемішування пожнивних решток порівняно з аналогічними машинами.

ЗАТОЧКА ДИСКА 20°

Кут заточування диска 20° - забезпечує надійне заглиблення і перерізання пожнивних залишків, а також рівномірне зношування диска по всій ріжучій кромці, при збереженні його заточування, протягом усього терміну експлуатації.

ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕМЛЕРОБСТВА MINI-TILL

Дискова борона призначена для ефективного обробітку ґрунту, з використанням технології землеробства MINI-TILL, і підготовки ґрунту під посів зернових, технічних і кормових культур.

НЕВИСОКІ ВИМОГИ ДО ПОТУЖНОСТІ ТРАКТОРА

Причіпні борони не вимагають великого тягового зусилля трактора, це знижує витрату пального і скорочує вартість обробки 1 гектара.

ТРИ ОПЕРАЦІЇ ЗА ОДИН ПРОХІД

Зона 1 - диски:

- знищення бур'янів, подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, розпушування поверхневого шару ґрунту до передпосівного стану,

Зона 2 - котки:

- вирівнювання рельєфу поля та ущільнення ґрунту котками.

ДИСКИ ДІАМЕТРОМ 560 ММ

Диски діаметром 560 мм призначені для передпосівного обробітку ґрунту. Дискові дворядні борони серії PALLADA оснащені похило-сферичними дисками на індивідуальних стійках діаметром 560 мм, для передпосівної підготовки ґрунту без попередньої оранки та обробітку ґрунту після збирання.

ДИСКИ ВИГОТОВЛЕНІ З ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БОРОВМІСНОЇ СТАЛІ

Диски виготовлені з борвмісних європейських сталей підвищеної твердості, за рахунок чого збільшується ресурс роботи до 100%. Унікальний метод заточування дисків забезпечує рівномірний знос диска по всій ріжучій кромці зі збереженням його заточування впродовж усього терміну служби. Для захисту від підробок ставиться клеймо виробника. Оптимальна кількість вирізів на диску для чудової якості подрібнення ґрунту і розрізання пожнивних залишків.

СТУПИЦЯ

Конструкція маточини ріжучого вузла за рахунок встановлення манжети з касетним ущільненням збільшує термін служби підшипника на 60% і скорочує час на обслуговування до 50%.

РЕГУЛЬОВАНИЙ КУТ АТАКИ = УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція дискової борони забезпечує незалежне рядне регулювання кутів атаки дисків від 00 до 300, що дає змогу оптимізувати обробіток ґрунту відповідно до різної робочої глибини. Таким чином, це сприяє поліпшенню агротехнічних показників обробітку ґрунту, а також зниженню необхідного тягового зусилля трактора. На планці зміни кута атаки дисків встановлено втулки, що полегшує регулювання кута атаки. Малий кут атаки забезпечує поверхневий обробіток, а збільшення кута атаки - гарне заглиблення.

РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ

Нова конструкція регулювання глибини обробітку ґрунту за допомогою перестановки пальця в отвори. Ця конструкція спростила регулювання глибини обробітку ґрунту, при цьому збільшилася довговічність роботи агрегату.

СТОЙКА

Кожен диск борони PALLADA встановлено на індивідуальній стійці. Відсутність єдиної осі виключає намотування пожнивних залишків і забивання міждискового простору.

РАМА ДЛЯ ВАЖКИХ УМОВ РОБОТИ - ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Дискові дворядні борони серії PALLADA оснащені неймовірно міцною рамою, яка забезпечує довгий термін служби навіть у важких умовах.

Раму виготовлено з використанням високоміцних труб європейських сталей, що дає змогу зменшити вагу конструкції рами за одночасного збільшення її міцності та жорсткості, що призводить до зменшення витрати палива трактора.

МАСЛЯНКИ НА КОЖНІЙ МАТОЧИНІ

Маслянки на кожній маточині забезпечують довговічність роботи вузла, а маслянки на вузлі кріплення стійки унеможливлюють забивання пилом і вихід з ладу стійок і забезпечують легкість налаштування агрегату.

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби понад 8 років.

ЛЕГКЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Завдяки унікальній системі складання дискові дворядні борони серії PALLADA 6000 шириною захвату 6 м можна швидко скласти в транспортне положення для полегшення транспортування дорогами загального призначення. Техніка складання знижує центр ваги машини, що забезпечує безпечне маневрування.

МЕТАЛОВИРОБИ ВИСОКОЇ МІЦНОСТІ

Застосування метизів із класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

PALLADA 3200

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 3.2
Робоча швидкість, км/год 12
Продуктивність, га/год 3.6
Глибина обробітку, мм 120±20
Кут атаки дисків, град. 0 - 30
Відстань між рядами дисків, мм 950
Діаметр робочих органів, мм 560
Відстань між лезами дисків, мм 250
Транспортна швидкість, км/год 20
Кількість ріжучих вузлів, шт. 24
Габаритні розміри, мм 4 430 х 3 350 х 1 520
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 90
Маса, кг 1 612

PALLADA 3200-01

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 3.2
Робоча швидкість, км/год 12
Продуктивність, га/год 3.6
Глибина обробітку, см 150±30
Кут атаки дисків, град. 0 - 30
Відстань між рядами дисків, мм 950
Діаметр робочих органів, мм 660
Відстань між лезами дисків, мм 320
Транспортна швидкість, км/год 20
Кількість ріжучих вузлів, шт. 20
Габаритні розміри, мм 4 650 х 3 350 х 1 930
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 90
Маса, кг 1 700