ru

Борона ротаційна гідрофікована БР-9Г Оріховсільмаш


Борона ротаційна гідрофікована БР-9Г

Борона ротаційна гідрофікована БР-9Г - це обладнання, створене для виконання боронування посівів зерна, технічних і просапних культур, у період до або після формування сходів.

Функціональні особливості

Ротаційна борона виконує такі функції:

  • руйнує поверхневу кірку на ґрунті;
  • виконує якісне мульчування ґрунту;
  • розпушує ґрунт і нагнітає в нього повітряні маси - ці дії є необхідними для отримання закладення під насіння і добрива.

Обладнання забезпечує аерацію завдяки дотриманню технології мікровибуху. Під час цього процесу виконується насичення ґрунту азотом, а бур'ян знищується ще на етапі ниткоподібних сходів, після чого значно сповільнюється процес їхнього розростання.

Характеристики

Ротаційна борона БР-9Г характеризується наявністю безшовної рами з розмірами, що дорівнюють 140*140*8, а її міцність у 4 рази вища за аналогічні машини. Під час використання обладнання застосовуються польські дворядні підшипники, що належать до закритого необслуговуваного типу.

Всі робочі органи обладнання створюються зі сталі марки 65Г за рахунок виконання гарячого штампування. Кожен робочий орган піддається розбиранню, що в разі потреби дає змогу здійснювати заміну деталей.

Машина характеризується навісним типом виконання і за необхідності може бути встановлена на одному з двох видів рам: складному або суцільному жорсткому.

Шлейф-борона має такі характеристики:

  • робоча швидкість обладнання перебуває в діапазоні від 15 до 20 км/год;
  • ширина захвату дорівнює 6000 см;
  • глибина обробки варіюється від 30 до 60 мм;
  • вага машини - 1200 кг.

Переваги

Метод виготовлення робочих органів сприяє збільшенню їхньої міцності та терміну експлуатації. Але основна перевага цього обладнання полягає в геометричних формах робочих органів.

Наявність правильних геометричних органів робить шлейф-борона унікальною машиною. Це аргументується тим, що основна частина виробників такого типу обладнання створюють кінці голок ротаційних борін на власний смак, а цей підхід повністю неправильний. Для якісного функціонування ротаційних борін, їхні кінці мають бути трохи вигнуті у напрямку руху.

Щодо ефекту мікровибуху, то він забезпечується наявністю сегментів голчастих коліс борони, виконаних у формі ложечки.

Розміри та вага
Вага, кг 1800
Транспортні габарити, Д*Ш*В, м 4650*1450*1980
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 9000*1150*1400
Ширина захоплення, м 9
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 92
Робоча швидкість, км/год 16
Транспортна швидкість, км/год 10
Кількість робочих органів, шт. 74
Глибина обробітку ґрунту, см 4-7
Відстань між центрами зубів, мм 105
Кількість рядів зубів, шт. 1170
Продуктивність
Продуктивність, га/год 16