ru

Борона ротаційна гідрофікована БР-6Г Оріховсільмаш


Борона ротаційна гідрофікована БР-6Г

Борона ротаційна гідрофікована БР-6г призначена для суцільного і міжрядного обробітку ґрунтів. Техніка здатна впоратися з низкою важливих для фермера завдань. До таких завдань входять:

  • розпушування і вирівнювання ґрунтів,
  • боротьба з бур'янистою рослинністю,
  • руйнування ґрунтової кірки,
  • поліпшення повітро-і вологообміну ґрунтів.

Особливості моделі

Ця ротаційна борона мотика може застосовуватися як на передпосівних, так і післяпосівних заходах з обробітку ґрунту. Наявність високої рами дає можливість застосовувати цей пристрій і на пізніх термінах вегетації рослин, не пошкоджуючи їх. Шлейф-борона БР-6г вирізняється універсальністю, бо може працювати з будь-якими культурами: зернові, бобові, крохмаленосні, олійні та інші.

Основна рама виготовлена з безшовної труби, що робить конструкцію борони в 4 рази міцнішою. Ротаційна борона ефективно бореться навіть із найтвердішою ґрунтовою кіркою та знищує 80-90% бур'янів, завдяки робочим органам із високоякісної листової сталі класу 65Г, що має чудові ріжучі показники. Борона охоплює шар ґрунту шириною 6 м і глибиною 3-6 см, працюючи в такому режимі зі швидкістю 15-20 км/год. Дворядні підшипники польського виробництва не потребують жодного догляду і безвідмовно працюють упродовж усього терміну служби пристрою.

Особливістю цього обладнання є розбірність конструкції, що дає змогу без зусиль змінювати її комплектуючі. Ця борона управляється трактором тягового класу 1.4.

Розміри та вага
Вага, кг 1290
Транспортні габарити, Д*Ш*В, м 3200*1450*1980
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 6000*1150*1400
Ширина захвату, м 6
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 82
Робоча швидкість, км/год 16
Транспортна швидкість, км/год 10
Кількість робочих органів, шт. 50
Глибина обробітку ґрунту, см 3-6
Відстань між центрами зубів, мм 105
Кількість рядів зубів, шт. 650
Продуктивність
Продуктивність, га/год 12