ru

Борона ротаційна ANTOKS AGROKALINA - Борона ротаційна ANTOKS AGROKALINA


Борона - мотика ротаційна ANTOKS

призначена для досходового та післясходового боронування посівів польових культур (зернових, просапних, технічних) з метою захисту:

- поверхневого розпушування та аерації ґрунту,

- знищення ниткоподібних сходів бур'янів.

БМР дає змогу зробити низку різних швидких робіт, які є невід'ємною частиною професійного обробітку ґрунту. Після виконання роботи агрегат готує ґрунт перед посівом, після посіву цей самий агрегат розпушує ґрунт, таким чином запобігає запізнілому проростанню зерна. Так само розпушування сприяє рівномірному розподілу кисню і вологи в ґрунті, таким чином, сприяючи зміцненню і зростанню рослини, і далі його більш стійким до посухи. Агрегат ефективно і рівномірно розпушує ґрунт, не пошкоджуючи при цьому рослини. Знаряддя добре пристосоване як для суцільного, так і для міжрядного обробітку, має високий прохід рами, що дає змогу обробляти ґрунт, навіть уже за пророслої рослини.

Агрегат сконструйований за схемою підпружиненого хитного важеля. Гнучкість важеля забезпечує пружина, яка чинить тиск на ґрунт за допомогою двох зубчастих коліс, що розташовані на одному важелі, та під час обертання створює ефект вибуху, який розпушує землю, не завдаючи ушкодження рослині.

Міжрядна відстань регулюється від 10 см.

Агрегат випускається з шириною захвату від 3 до 9 метрів.

Агрегатується з тракторами від 30 к.с. до 105 к.с.