ru

Борона ротаційна 6 м "Преміум" (навісна, склад. рама) АЯКС АГРО


Призначення

БМР призначена для боронування посівів зернових, просапних і технічних культур у досходовий і післясходовий період з метою:

- Руйнування поверхневої кірки на ґрунті, а також якісного його мульчування;

- Розпушування ґрунту та нагнітання в нього повітря (принцип аерації за технологією мікровибуху для насичення ґрунту азотом);

- Знищення бур'янів на стадії ниткоподібних сходів. (ККД до 100% при швидкості руху 15-20 км на годину).

Принцип дії

Борона має навісний спосіб агрегатування і використовується з тракторами класу 1,4 (80 к.с.)

Коли трактор починає рух, також починають обертатися колеса мотики, при цьому їхні зуби заглиблюються в ґрунт на глибину 3-6 см, руйнуючи поверхневу кірку. Через спеціальну конструкцію зуба, під час виходу його із землі відбувається мікровибух, завдяки чому в ґрунт нагнітається повітря. Азот, що міститься в повітрі, надходить у ґрунт і засвоюється рослинами, що сприяє їхньому розвитку. Ця технологія дає змогу обійтися без азотних добрив і перейти на екологічно чисте безгербіцидне вирощування.

Крім того, цей тип боронування створює прекрасне тло для первинного розвитку кореневої та інших систем рослини, здійснює мульчування поверхневого шару землі та руйнує ґрунтову кірку, зберігаючи при цьому вологу.

Важливим аспектом під час використання БМР є той факт, що пошкодження культурних рослин від її використання становлять не більше 0,8-1%. Для прикладу, збиток від використання інших видів борін становить не менше 10-15%.

Варто зазначити, що при використанні борін-мотик ротаційних знищується від 95% до 100% бур'янів на стадії нитки. Також важливо, що цей тип техніки використовується на тих стадіях росту рослин (кукурудза 2-3 листки), коли неможливе застосування зубових борін, що дає змогу домогтися додаткового позитивного ефекту.

Конструктивні переваги

  • Основна балка виготовляється з суцільнотягнутої квадратної труби 150х150, з товщиною стінки 8 мм.
  • Литі ножі з лопаткою (сталь 45Л, термооброблена), для нагнітання азоту в ґрунт і захисту від пошкодження культурної рослини.
  • Використання необслуговуваних підшипників закритого типу марки "SKF" Італія (Гарантія: 1 рік або 2000 Га)
  • Секції - зварні товщиною 4 мм, посилені бічними накладками 5 мм від центру до кронштейна рами. (Гарантія 3 роки)
  • Використання сайлентблоків у місці кріплення секції до основної рами, для захисту від передчасного виходу з ладу стійки від вібрації. (Гарантія 7 років або 30000 Га)

Характеристика

Значення

Робоча швидкість, км/год

15-20

Робоча ширина захвату, м

5,8

Ширина в транспортному положенні, м

4,1

Продуктивність, га/см

До 100

Глибина обробітку, см

3-6

Маса, кг

1275

Вага однієї секції, кг

36

Обслуговуючий персонал, чол.

1 (тракторист)

Потужність трактора, к.с.

80

Спосіб агрегатування

навісний

Габаритні розміри (м)

Значення

Ширина

5,8

Довжина

0,95

Висота

0,9