ru

Борона пружинна "Klepper" БПФ-12 ТД Фаворит


Борона "Klepper" призначена дня боронування ґрунту безпосередньо перед посівом, для боротьби з проростаючими бур'янами. Дуже важливо проводити боронування посівів для руйнування ґрунтової кірки, особливо на важких запливаючих ґрунтах. Як правило, рясні дощі, що випадають у період від посіву до появи сходів, спекотна суха погода, що слідує за ними, призводять до утворення ґрунтової кірки. Вона перешкоджає доступу повітря до насіння, ускладнює проростання рослин. У результаті сходи сильно зріджуються, частково гинуть, і як результат не рівномірні сходи. Все це в кінцевому підсумку сильно знижує врожайність і якість сільгосппродукції.

Борона застосовується під час вирощування будь-яких культур, її застосування має зберегти запаси вологи в ґрунті, сприяти аерації ґрунту. Використання знаряддя дає змогу зберегти водний баланс унаслідок переривання капілярності до поверхні - закладення вологи (сухий полив).

Борона "Klepper" зі спеціальною рамою та окремо накладеними на ланцюгах ланками просапної борони з пружинними зубами, виконується шириною захвату до 24 м. Окремі ланки просапної борони забезпечені шістьма рядами регульованих зубових балок, що кріпляться до рами за допомогою шарніра або гідравлічних паралелограмів, встановлених на кожному сегменті з пружинними зубами.

Ширина захвату: від 12 до 24 метрів.

Переваги борони перед іншими на ринку:

- Правильно підібране число зубців.

- Особлива обробка зубів борони і як наслідок збільшений ресурс.

- Завдяки 3-кратному викривленню зубців сітчастої борони досягається оптимальний гіроскопічний ефект, внаслідок цього обробіток йде по всій поверхні, без ризику засмічення рослинними рештками.

- Обертання ланки гарантують точну адаптацію до рельєфу, а також плавність ходу, особливо за великої ширини сітчастої борони. Рівномірний обробіток навіть за нерівності ґрунту завдяки адаптації зубових сегментів і підресорених зубців. Зубці з високим проходом, до 25 см. У результаті гіроскопічного руху окремих пружинних зубців і невеликого кроку сліду зубців забезпечується точний і щадний обробіток рослин.

- Краща адаптація до рельєфу.

- Активна підвіска ланки сітчастої борони на рамі знаряддя.

- Адаптована до ґрунту рама основи з можливим додатковим тиском від гідроциліндрів навішування зубових сегментів (жорстке блокування кінцевого положення відсутнє).

- Унікальна конструкція рами забезпечує достатню міцність і оптимальну вагу знаряддя.

- Широкий діапазон регулювання положення зубів, 8 положень.