ru

Борона-мотика ротаційна ANTOKS XL AGROKALINA


Борона - мотика ротаційна ANTOKS показала свою високу ефективність під час використання господарствами, які зробили свій вибір на користь саме нашої ротаційної борони.

НОВА покращена Конструкція стійки з диском

Враховуючи побажання власників та агрономів господарств нашими конструкторами була розроблена нова конструкція борони мотики ротаційної.

відтепер маючи в господарстві наш універсальний агрегат ANTOKS XL-14 досходове та післясходове боронування, поверхневе розпушування та аерація ґрунту, знищення ниткоподібних сходів бур'янів виконується швидко та ефективно з можливістю здійснювати як суцільний так і міжрядний обробіток.

У чому наші переваги:

  • причіпний агрегат має 14 метрів робочої ширини захвату, що значно підвищує швидкість обробітку;
  • універсальність 3 в 1 - при бажанні чи за потреби (рельєф поля та інш.) є можливість від'єднати півкрила і отримати дві 6 метрові борони ANTOKS.
  • Кожне півкрило оснащене системою навішування.
  • Стійка виготовлена з труби 40х40х4
  • Міжрядна відстань регулюється від 10 см.
  • Агрегат випускається з шириною захвату від 12 до 18 метрів.
  • Агрегатується з тракторами від 140 к.с.
Робочий орган (стійка з диском) призначена для обробітку зернових культур, розпушування й аерації ґрунту, знищує бур'яни і сприятливо впливає на розвиток рослин. Пружина розтягування, а не стискання унеможливлює злам. У пружини розтягування є гвинт натяжки, за допомогою якого можна відрегулювати хід стійки, зробити її хід більш жорстким або м'яким. Диски розташовані на гойдалці (коромислі), що дає змогу повністю копіювати нерівності поля, тим самим збільшуючи ефективність обробітку. Стійка зроблена з труби 40х40х4.
Диск із зубами розпушує ґрунт, таким чином запобігає запізнілому проростанню зерна. Так само розпушування сприяє рівномірному розподілу кисню і вологи в ґрунті, сприяючи зміцненню і зростанню рослини, а також робить її більш стійкою до посухи. 15-ть зубів на диску кріпляться двома болтами, які проходять через диск наскрізь, що дає можливість швидкої заміни зуба без всього диска.У місці кріплення зуба диск загнутий під 45º, що запобігає зміщенню зуба в різні боки і дає можливість використовувати агрегат у різних умовах і ґрунтах.
Зуб має форму піки, розплюснутий, загострений на кінці та зігнутий під кутом, що дає змогу зубу заходити в ґрунт під 90º а прокручуючись при виході з ґрунту створювати ефект мікровібуху, таким чином він повністю руйнує кірку і вириває бур'яни у стідії нитки.