ru

Борона дискова чотирирядна ANTARES 4X4 ELVORTI дискова чотирирядна ANTARES 4X4


Чотирирядне дискове знаряддя серії ANTARES із шириною захвату 4 м дає змогу підготувати за один прохід ґрунт до посіву.

Борона дискова ANTARES 4X4 Призначена для ресурсоощадного передпосівного обробітку ґрунту під посів зернових, технічних і кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання, а також подрібнення, вирівнювання й ущільнення ґрунту.

ТРИ ОПЕРАЦІЇ ЗА ОДИН ПРОХІД

Зона 1 - диски:

- знищення бур'янів, подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, розпушування поверхневого шару ґрунту до передпосівного стану,

Зона 2 - каток:

- змішування рослинних залишків із ґрунтом;

- вирівнювання та ущільнення ґрунту;

- "вичісування" залишків бур'янів.

ДИСКИ ДІАМЕТРОМ 560 ММ

Диски діаметром 560 мм призначені для передпосівного обробітку ґрунту. Дискові чотирирядні борони серії ANTARES 8X4 оснащені похило сферичними дисками на індивідуальних стійках діаметром 560 мм, для передпосівної підготовки ґрунту без попередньої оранки та обробітку ґрунту після збирання.

ДИСКИ ВИГОТОВЛЕНІ З ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БОРОВМІСНОЇ СТАЛІ

Диски виготовлені з борвмісних європейських сталей підвищеної твердості, за рахунок чого збільшується ресурс роботи до 100%. Унікальний метод заточування дисків забезпечує рівномірний знос диска по всій ріжучій кромці зі збереженням його заточування впродовж усього терміну служби. Для захисту від підробок ставиться клеймо виробника. Оптимальна кількість вирізів на диску для чудової якості подрібнення ґрунту і розрізання пожнивних залишків.

СТУПИЦЯ

Конструкція маточини ріжучого вузла за рахунок встановлення манжети з касетним ущільненням збільшує термін служби підшипника на 60% і скорочує час на обслуговування до 50%.

РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ

Нова конструкція регулювання глибини обробітку ґрунту за допомогою перестановки пальця в отвори. Ця конструкція спростила регулювання глибини обробітку ґрунту, при цьому збільшилася довговічність роботи агрегату.

РЕГУЛЬОВАНИЙ КУТ АТАКИ = УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція дискової борони забезпечує незалежне рядне регулювання кутів атаки дисків від 00 до 300, що дає змогу оптимізувати обробіток ґрунту відповідно до різної робочої глибини. Таким чином, це сприяє поліпшенню агротехнічних показників обробітку ґрунту, а також зниженню необхідного тягового зусилля трактора. На планці зміни кута атаки дисків встановлено втулки, що полегшує регулювання кута атаки. Малий кут атаки забезпечує поверхневий обробіток, а збільшення кута атаки - гарне заглиблення.

СТОЙКА

Кожен диск борони ANTARES встановлено на індивідуальній стійці. Відсутність єдиної осі унеможливлює намотування пожнивних решток і забивання міждискового простору.

РАМА ДЛЯ ВАЖКИХ УМОВ РОБОТИ - ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Дискові чотирирядні борони серії ANTARES оснащені неймовірно міцною рамою, яка забезпечує довгий термін служби навіть у важких умовах.

Раму виготовлено з використанням високоміцних труб європейських сталей, що дає змогу зменшити вагу конструкції рами за одночасного збільшення її міцності та жорсткості, що призводить до зменшення витрати палива трактора.

МАСЛЯНКИ НА КОЖНІЙ МАТОЧИНІ

Маслянки на кожній маточині забезпечують довговічність роботи вузла, а маслянки на вузлі кріплення стійки унеможливлюють забивання пилом і вихід з ладу стійок і забезпечують легкість налаштування агрегату.

КОТКИ СПІРАЛЬНОГО ТИПУ

Котки спірального типу входять до базової комплектації борін модельного ряду ANTARES і забезпечують:

- змішування рослинних решток із ґрунтом;

- вирівнювання та ущільнення ґрунту;

- "вичісування" залишків бур'янів

МЕТАЛОВИРОБИ ВИСОКОЇ МІЦНОСТІ

Застосування металовиробів із класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ ПІДВИЩЕНОЇ МІЦНОСТІ

На виробництві встановлено лінію порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Ця технологія фарбування дає змогу виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби понад 8 років.

Тип агрегату напівпричіпний
Ширина захвату, м 4
Робоча швидкість, км/год 12
Продуктивність, га/год 4.8
Глибина обробітку, мм 120±20
Кут атаки дисків, град. 0 - 30
Відстань між рядами дисків, мм 700
Діаметр робочих органів, мм 560
Відстань між лезами дисків, мм 400
Транспортна швидкість, км/год 20
Кількість ріжучих вузлів, шт. 42
Габаритні розміри, мм 5 950 х 4 340 х 1 440
Агрегатується з тракторами потужністю, більше, к.с. 200
Маса, кг 3 750