ru

Борона дискова БДФ-2.4 ТД Фаворит


Конструкція борони дає змогу використовувати її як у навісному, так і в напівпричіпному положенні.

Борона дискова призначена для ресурсоощадного передпосівного та основного обробітку ґрунту під зернові, технічні та кормові культури, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також подрібнення, вирівнювання й ущільнення ґрунту після дискування.
Борона дискова застосовується в ґрунтово-кліматичних зонах із вологістю ґрунту до 27% і твердістю в оброблюваному шарі до 3,5 МПа, а також на полях зі значною кількістю пожнивних решток.

Кожен диск борони встановлений на індивідуальній стійці та має нахил відносно вертикальної осі, що дає змогу регулювати кут атаки та робочу ширину захвату диска.

Диск при цьому виконує роль лемеша та відвалу, що сприяє кращому обертанню пласта, його подрібненню, а також зниженню тягового зусилля трактора.

Кріплення дисків на індивідуальній стійці дає змогу бороні працювати на ґрунтах із великою кількістю рослинних решток, а також на землях із будь-якою кількістю бур'янистої рослинності, водночас унеможливлюється намотування на вісь диска рослинних решток і забивання міждискового простору.
Ресурс роботи дисків борони збільшено на 100% завдяки використанню високоякісної сталі з вмістом бору. Кожен диск має клеймо виробника, як підтвердження якості.
Шлейф-каток призначений для змішування рослинних решток із ґрунтом, вирівнювання та ущільнення ґрунту після дискування.

Тип машини

навісна/причіпна

Ширина захвату (м)

2,4

Глибина обробітку (мм)

120

Кут атаки дисків (град)

0...30

Відстань між рядами дисків (мм)

950

Відстань між лезами дисків (мм)

250

Діаметр робочих органів (мм)

560

Кількість ріжучих дисків (шт)

18

Маса (кг)

910/1100

Потужність трактора (к.с.)

80