ru

Борона дискова БДФ-1.8 ТД Фаворит


Борона дискова БДФ-1,8 - призначена для передпосівного обробітку ґрунту під посів зернових, технічних і кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також вирівнювання й ущільнення ґрунту після дискування.

Борона може використовуватися в ґрунтово-кліматичних умовах із вологістю ґрунту до 27% і твердістю до 3,5 Мпа, а також на полях із великою кількістю рослинних решток.

Диски діаметром 560 мм. імпортного виробництва виготовлені з БОР-вмісної сталі, мають підвищений ресурс роботи.

Клеймо заводу-виробника - гарантія якості та захист від підробки.

Кожен диск встановлений на індивідуальній стійці, що забезпечує стабільну роботу борони на полях з великою кількістю рослинних залишків, унеможливлюючи забивання міждискового простору.

У кожному ряду по 7 ріжучих вузлів, відстань між лезами дисків - 25 см.

Конструкція агрегату забезпечує плавне регулювання кута атаки кожного ряду дисків від 0 до 30 град, що дає змогу оптимально налаштувати борону для різних типів ґрунту.

На стійках борін встановлено індивідуальні прес-маслянки, які запобігають потраплянню пилу та бруду до втулки кріплення стійки, що унеможливлює заклинювання в процесі тривалої експлуатації.

На котку борони встановлено спеціальну підшипникову опору CE066, яку розроблено спеціально для важких дискових борін, котків та інших важко навантажених вузлів, що працюють у несприятливих атмосферних умовах і ґрунті. Конструктивно опора складається з самовстановлюваного кулькового підшипника CE066 з унікальною системою захисних ущільнень підвищеної надійності та литого корпусу.

Має незаперечні переваги:

- надзвичайно великий ресурс експлуатації;

- висока захищеність від впливів зовнішнього несприятливого середовища та ґрунту;

- не потребує додаткового захисту від ударів об перешкоди;

- мінімальні величини люфтів, що дає змогу гарантувати стабільність агротехнічних параметрів сільськогосподарських машин;

- можливість забезпечити високу жорсткість на вигин і стабільність стиснення пакета дискової батареї.

Регулювання глибини обробітку ґрунту здійснюється шляхом перестановки осі по отворах у кронштейнах.

На бороні встановлено трубчастий коток спірального типу, що забезпечує самоочищення під час роботи, а також зменшує навантаження на підшипникову опору котка.

Тип

навісна

Ширина захвату (м)

1,8

Глибина обробітку (мм)

120

Кут атаки дисків (град)

0 ... 30

Відстань між рядами дисків (мм)

950

Відстань між лезами дисків (мм)

250

Діаметр робочих органів (мм

560

Кількість ріжучих дисків (шт)

14

Маса (кг)

820

Потужність трактора (к.с.)

60

Робоча швидкість, не більше, км/год

12