ru

Агрегат вертикального обробітку Kuhn EXCELERATOR


Kuhn Excelerator - це агрегат вертикального обробітку ґрунту, призначений для подрібнення та загортання пожнивних решток і підготовки насіннєвого ложа на швидкості 12-16 км/год за один прохід. При цьому обмежується перевертання та поперечне переміщення шару ґрунту, чим зберігається природна структура ґрунту, зменшується вітрова та водна ерозія. Пожнивні рештки закладаються у верхній шар, перегнивають і збільшують родючість.

Два ряди дисків діаметром 560 мм здійснюють лущення пожнивних решток на глибину до 10 см. Запатентований ніж Excalibur за допомогою 32 зубчастих канавок захоплює та якісно зрізає рештки будь-яких культур, зокрема кукурудзи. Рівне сім'яложе формується завдяки міжсліддю дисків 9,5 см.

Зменшення увігнутості дисків порівняно з класичною формою разом зі зменшеним кутом атаки полегшують проникнення на важких ґрунтах. Кут атаки регулюється в діапазоні 1-5 градусів, що дає змогу керувати кількістю пожнивних решток на поверхні поля. Завдяки мінімальному куту атаки зменшується опір ґрунту і, як результат, збільшується швидкість роботи за умови скорочення витрат палива.

Спеціальна конструкція ножа забезпечує рівномірне зношування обох боків диска. Це надає ножам Excalibur унікальну властивість зберігати свою ріжучу кромку в міру зносу. Структура диска мінімізує борозни та грядоутворення, залишаючи гладку поверхню для подальшої роботи.

Ряд ротаційних зірочок Star Wheels здійснює підбір і закладення зрізаних дисками пожнивних залишків у верхній шар ґрунту. Так само виконує попереднє вирівнювання перед проходом котка. Зірочки додатково підресорені для якісного копіювання нерівностей поля.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Показники

8005-14

8005-20

8005-25

Робоча ширина, м

4,3

6,1

7,6

Транспортна ширина, м

4,7

3,7

3,7

Діаметр дисків, мм

560

Кількість дисків

45

65

77

Міжсліддя дисків, см

9,5

Вага, кг

4995

7348

8517

Мінімальна потужність трактора, к.с.

200

300

340