ru ua en

Новинка! Плуг PSH S8 New Holland відвал суцільний


Плуги New Holland PSН призначені для зорювання великих площ землі. За типорозміром ці надзвичайно продуктивні плуги представлені моделями, що мають від п'яти до восьми корпусів. Важливою перевагою будь-якого плуга цієї серії є високий робочий кліренс

Ще однією їхньою особливістю є посилена тягова балка. Крім того, New Holland PSН  оснащуються опорними колесами з шинам найбільшого типорозміру в сегменті — 15.5/80-24. Це зменшує тяговий опір плуга та забезпечує йому високу стійкість під час переїздів дорогами. Агрегатування цих плугів повинно здійснюватися з тракторами потужністю до 360 к. с.

Транспортування без складнощів

Плуги модельного ряду PSH мають невелику габаритну ширину в транспортному положенні з низьким центром ваги та з оптимальним її розподілом для максимально безпечних і швидких переїздів дорогами, навіть з нерівним дорожнім полотном.

Подовжувач для оранки по полю

Для 6-, 7- та 8-корпусних моделей передбачена заводська комплектація плуга подовжувачем для оранки в режимі "по полю". Цей подовжувач також може встановлюватись і на місці у клієнта на плуги, що були продані раніше, додаючи їм універсальності з можливістю оранки як по полю, так і в борозні.

Додатково можна замовити переднє опорне колесо, яка покращує стійкість плуга у процесі оранки.

Система захисту

У своїй базовій комплектації плуги модельного ряду PSН  оснащуються системою захисту від перевантаження на зрізних болтах, окремо на кожну борозну. А для тих, хто купує плуг для оранки на кам'янистому ґрунті, у якості опції передбачена повністю автоматична гідравлічна система захисту.

Високий робочий кліренс

Багато вільного простору навколо великого опорного колеса, що розташоване ззаду, сприяє вільному проходженню післяжнивних решток через плуг, дозволяючи орати без зупинок навіть у складних польових умовах.

Параметри

New Holland PSHS8

Робоча ширина

284-406

Розмір рами

120х220х8

Потужність трактора, к.с.

310-360

Висота рами/відстань

80/100

Конфігурація відвалу (глибина обробітку)

Суцільний (стандарт до 50см)

Носок лемеха

Односторонній

Передплужник

+

Диск

опція

Вага, кг

3275

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине