ru ua en

Подрібнювач гілок PG-80T PALCHE


Подрібнювачі гілок від ТМ PALCHE застосовуються для переробки та подрібнення гілок, рейок та інших деревних відходів. Після подрібнення ви отримаєте куски гілок довжиною 7-14 см., які ви зможете використовувати в якості палива для котлів, печей, камінів, а також для виробництва деревного вугілля.

Залежно від породи дерева діаметр гілок на вході відрізняється. Модель гілкоруба PG-80T перероблює гілки м’якої породи дерева діаметром до 8 см, твердої породи дерева діаметром – до 6,5 см.

Гілкоподрібнювачі використовуються комунальними службами, деревообробними господарствами, лісопилками, лісовими та фермерськими господарствами. Також, для полегшення процесу заготівлі палива, дробарки купують приватні особи.

Особливості конструкції

Основним робочім органом подрібнювача є конфігурація з 6 термічно оброблених ножів, закритих елементами пристрою для безпечної експлуатації. На виробництві цій конструкції приділяється особлива увага, так як на ножі приходиться ударне навантаження. Вони виробляються з високоякісної сталі HARDOX 450, яка здатна витримувати високі навантаження.

Повний цикл виробництва подрібнювачів деревини налаштований на нашому підприємстві, де працюють досвідчені професіонали своєї справи. Ми проводимо постійний контроль якості на всіх етапах виробництва. Корпуси механізмів виробляються з сертифікованого листа металу. Ретельно шліфуються всі посадочні поверхні, постійно контролюється якість зварних швів всіх елементів. Перед нанесенням фарби, робиться ретельна зачистка всіх конструкцій. Після цього агрегати покриваються порошковою фарбою, що захищає конструкцію набагато краще, ніж звичайна краска. Надійний міцний корпус гілкоруба передбачає довговічність та тривалий термін експлуатації.

Принцип роботи

Для всіх подрібнювачів деревини PALCHE модельного ряду Т приводом слугує ВВП трактора. Гілкоруб кріпиться на стандартну 3-х точкову навіску. Щоб з’єднати гілкоподрібнювач з трактором, використовується карданний вал з фрикційною муфтою, яка застерігає агрегат і трактор від перенавантажень. Це дуже зручно і практично, коли мова йде про безпеку та дбайливе відношення до техніки.

В цій моделі потужність трактора передається через карданний вал до подрібнювача, що надає йому високу потужність – як результат на виході ви отримаєте до 4м³ готової продукції за годину. Механізм гілкоподрібнювача автоматично втягує матеріал, який потрібно різати. Мінімальна потужність трактора, яка необхідна для роботи з гілкорубом становить ’11/18 кВт.

Технічні храктеристики

PG-80T
Габаритні розміри і масові характеристики
Довжина, мм 1547
Ширина, мм 672
Висота, мм 988
Розмір внутрішнього вхідного отвору, см 18х18
Вага, кг 101
Основні робочі характеристики
Макс. продуктивність, м3/годину до 4
Макс. діаметр м’якої породи дерева, см 8
Макс. діаметр твердої породи дерева, см 6,5
Макс. товщина рейок, ламелей, см 4
Довжина шматка на виході, см 7…14
Кількість ножів, шт 6
Макс. оберти на ножах, об/хв 220
Електродвигун/Трактор
Тип двигуна  
Потужність двигуна, кВт. 11/18
Макс. оберти на валу двигуна, або ВВП трактора, об/хв 540
Напруга живлення, або марка палива  
Гарантія
Гарантійний термін 3 роки

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине