ru ua en

Датчики стану довкілля Farmxtend AGXTEND


FarmXtend пропонує три датчики стану довкілля сільськогосподарського призначення для оцінки погодних умов, дощу та ґрунту. Ці бездротові датчики підключаються до мобільного додатку FarmXtend App, забезпечуючи простий моніторинг культур та земельних ділянок. Додаток не лише показує результати в режимі реального часу, але також дає поради аграріям, виходячи з отриманих даних, зібраних кожним датчиком. Спираючись на зібрані дані, додаток FarmXtend App надаватиме 14-добовий прогноз погоди та повідомлятиме про стан загрози захворювань для конкретних культур, про нештатні або несподівані ситуації. Це дозволяє вам вжити важливі запобіжні заходи і гарантовано зекономити. Функція Spray Planner рекомендує ідеальний час для розпилення, спираючись на результати окремого датчика. 

Унікальний за своєю надійністю датчик WeatherXact Plus представляє собою високоточний датчик рослин і ґрунту. Температура та вологість на висоті одного метру від землі та на рівні рослин, а також температура на глибині -5 см і -20 см вимірюється кожні 30 хвилин. Всі ці надлокальні вимірювання передаються для розгляду у додаток FarmXtend App. Таким чином швидко та ефективно надається інформація, якій ви можете довіряти.
Датчик RainXact Plus - це датчик дощу та опадів, який легко підключається за технологією «plug and play» (підключай та працюй) та вимірює кількість опадів у міліметрах кожні 30 хвилин. Датчик RainXact Plus, що має просту конструкцію та виготовлений з найвисокоякісніших пластмас, оснащений зручною самоспорожнювальною ємністю. Виріб забезпечує надійність. Він відкалібрований з точністю 1 мм, і має можливе максимальне відхилення 5 %. Результати, які датчик RainXact Plus надає кожні півгодини, ви можете зручно переглядати на своєму телефоні у додатку FarmXtend App.
Датчик SoilXact Plus вимірює об’ємний вміст вологи в ґрунті та температуру кожну годину. Цей бездротовий виріб підходить для глини, піску та суглинку. Виготовляється в двох різних  розмірах: 30 см і 60 см. Виріб легко підключається та надає високоточні дані, які для вашої зручності передаються у додаток FarmXtend App.

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине