ru ua en

Борона-мотика ротаційна ANTOKS XL AGROKALINA


Борона - мотика ротаційна ANTOKS показала свою високу єфективність під час використання господарствами, які зробили свій вибір на користь саме нашої ротаційної борони.  

НОВА покращена Конструкція стійки з диском

Враховуючи побажання власників та агрономів господарств нашими конструкторами була розроблена нова конструкція борони мотики ротаційної.

відтепер маючи у господарстві наш універсальний агрегат ANTOKS XL-14 довсходове та післясходове боронування, поверхневе розпушування та аерація ґрунту, знищення ниткоподібних сходів бур'янів виконується  швидко та ефективно з можливістю здійснювати  як суцільний так і міжрядний обробіток.

В чому наші переваги:

  • причепний агрегат має 14 метрів робочої ширини захвату, що значно підвищує швидкість обробітку;
  • універсальність 3 в 1 - при бажані чи за потреби (рельєф поля та інш.) є можливість відєднати півкрила і отримати дві 6 метрові борони ANTOKS.
  • Кожне півкрило оснащене системою навіски.
  • Стійка виготовлена з труби 40х40х4 
  • Міжрядна відстань регулюється від 10 см.
  • Агрегат випускається з шириною захвату від 12 до 18 метрів.
  • Агрегатується з тракторами від 140 к.с. 
Робочий орган (стійка з диском) призначена для обробітку зернових культур, розпушення та аерації ґрунту, знищує бур’яни і сприятливо впливає на розвиток рослин. Пружина розтягу а не стиску унеможливлює злам. У пружини розтягу є гвинт натяжки за допомогою якого можна відрегулювати хід стійки, зробити її хід більш жорстким або м′яким. Диски розташовані на качалці (коромислі), що дозволяє повністю копіювати нерівності поля, тим самим збільшуючи ефективність обробітку. Стійка зроблена з труби 40х40х4.
 Диск з зубами розпушує ґрунт, таким чином запобігає запізніле проростання зерна. Так само розпушення сприяє рівномірному розподілу кисню і вологи в ґрунті, сприяючи зміцненню і росту рослини та далі її більш стійкої до посухи. 15-ть зубів на диску кріпляться двама болтами, які проходять через диск наскрізь, що дає можливість швидкої заміни зуба ане всего диску.В місці кріпленя зуба диск загнутий під 45º, що запобігає зміщеню зуба в різні боки та дає можливість використовувати агрегат в різних умовах та ґрунтах.
 Зуб має форму піки, розплюснутий, загострений на кінці та зігнутий під кутом, що дозволяє зубові заходити в ґрунт під 90º а прокручуючись при виході із ґрунту створювати ефект мікровибуха, таким чином він повністю руйнує кірку та вириває бур′яни у стідії нитки.

 

 

 

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине