ru ua en

Борона ротаційна ANTOKS AGROKALINA


Борона - мотика ротаційна ANTOKS

призначена для довсходового і післясходового боронування посівів польових культур (зернових, просапних, технічних) з метою:

-      поверхневого розпушування та аерації ґрунту,

-      знищення ниткоподібних сходів бур'янів.

БМР дозволяє зробити ряд різних швидких робіт, які є невід'ємною частиною професійної обробки ґрунту. Після виконання роботи, агрегат готує ґрунт перед посівом, після посіву цей же агрегат розпушує ґрунт, таким чином запобігає запізніле проростання зерна. Так само розпушення сприяє рівномірному розподілу кисню і вологи в ґрунті, таким чином, сприяючи зміцненню і росту рослини і далі його більш стійким до посухи. Агрегат ефективно і рівномірно розпушує ґрунт, не пошкоджуючи при цьому рослини. Знаряддя добре пристосоване як для суцільного, так і для міжрядної обробки, має високий прохід рами, що дозволяє обробляти ґрунт, навіть вже при проросшій рослині.

Агрегат сконструйований за схемою підпружиненого хитного важеля. Гнучкість важеля забезпечує пружина, яка чинить тиск на ґрунт за допомогою двох зубчастих коліс, які розташовані на одному важелі і при обертанні створює ефект вибуху, який розпушує землю, не завдаючи пошкодженні рослині.

Міжрядна відстань регулюється від 10 см.

Агрегат випускається з шириною захвату від 3 до 9 метрів.

Агрегатується з тракторами від 30 к.с. до 105 к.с.


 

 

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине